reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Vinverde to żeś zaszalała z tą muzyką ;) Poczułam się przez chwilę jakbym w pracy była ;) Miło, bo nie byłam w niej już ponad miesiąc :szok: więc klimacik mi zrobiłaś ;)
 
reklama
Cwietka - gratuluje udanej wizyty!
Moglabym tez prosic o zaproszenie na bb? Tez wolalabym zostac tu niz na fb :-)
 
IzaV
Nie będę z Tobą rozmawiać na poziomie, jak to napisałaś 'spermy w kebabie'... to nie mój poziom.
Jako osoba techniczna mogłabym się na kilka stron rozpisać o wykorzystywaniu plików cookie, pamięci lokalnej, lokalizatorów, skanerów treści itd, ale to chyba nie o to tutaj chodzi.
Z uzasadnionych powodów nie pałam zapałem do fb, mimo, że wiem, że jest grupa ludzi od niego uzależnionych i niewyobrażających sobie życie poza nim. Przykro mi, to nie ja.
Zawsze będą tacy, co chcą inaczej lub gdzie indziej robić to samo... Ja wolę tu i na tym forum.
 
Nie rozumiem po co to całe zamieszanie:sorry2:
Przecież tutaj jest fajnie, po co komplikowac?
My na czerwcówkach 2007 zrobiłyśmy ten błąd, że "przkombinowałyśmy", najpierw przenosząc się na inne forum, potem tworząc swoje a potem jakoś się to rozeszło .... Niby teraz mamy właśnie taką zamkniętą grupę na FB, ale to ńie to samo, trudno się tam połapać. Poza tym BB ma swój klimat:sorry2:

To tylko moje zdanie. Ja chętnie zostanę tutaj. Już kiedyś wspominałem, że mam sentyment do BB.
 
toska
Ja też mam sentyment do tego forum :) Tu zaczynałam w 'staraczki po raz pierwszy' zgłębiając tajniki starań o upragnionego dzidziusia :) No i się udało :)
 
Cześć dziewczynki. Jestem, czasem podczytuję, ale ledwo mam czas taczki załadować, co ma swoje plusy, bo czas szybko leci. :-):-)Gratuluję wszystkich wizyt.:-) Dzięki za zaproszenie na bb, skorzystam i zostanę tylko przy tym. Może i nie istnieję bez konta na fb, ale mi akurat brak takiego istnienia wogóle nie przeszkadza:-):-)Iza V, całuski za pamięć;-), Cwietka, słońce, dzięki za odwagę bycia moderatorem .:cool2: Pozdrawiam Was wszystkie brzuchatki, może w weekend znajdę więcwj czasu ....:dry:
 
ojej vinverde nie chcialam nikogo urazic, ale mam wrazenie poprostu ze te historie ze sprzedaza zdjec danych osobistych sa tak rozdmuchane jak te o znalezieniu sladow spermy w kebabie- slyszalam o tym bedac w LO 10 lat temu i ostatnio dotarly do francji i po calym osiedlu ludzie szeptali, a mi sie tylko smialac chcialo

takze nie bierz tego do siebie bo to byl tylko taki "roboczy" przyklad, z reszta juz sie troche przywzyczailam pisac dosadnie bo troche sie tu czuje jak w knajpie z kumpelami ^^

z reszta jest duzo nawet bardzo duzo ludzi ktorzy maja podobna opinie nt fb i internetu, tylko ja poprostu uwazam ze jest to troche wyolbrzymione, ale oczywiscie kazdy ma prawo robic co chce i miec wlasne opinie- przecież nikogo nie oceniam :)


co do fb to mysle ze zostanie ono poprostu dla dziewczyn ktore chca sie ujawnic na fb i sie dodac ot tak- to nie bedzie jakies forum, bo w koncu udalo sie utworzyc grupe zamknieta tutaj - fb jako tako mialo byc opcja jak sie nie uda zalozyc grupy na BB

oh zaczarowana :))) dajesz rade w pracy???
 
Ostatnia edycja:
No i się zaczęło :p dobra, żartuję ;)

Zaczarowana martwiłam się dziś o Ciebie! Serio ;) i o Loleczce też myślę co u niej?! Może coś napisze do nas przy porannej kawusi?

Dziewczyny, lecę spać.
Dobranocka Mamusie!
 
reklama
racja gdzies nam ucieklo klika mamus
wiem ze MGD odeszla z forum na razie nie wyrabia, bo jej mala zabkuje etc
a Loleczka, Rudaa, zenia.mi, multimama2, All-me, panna.migotka, NabAwe, kiciabp, Kasia_B , Franek cos przycichla i shisha cos cicho sza dzisiaj :D dodane sa chociaz do grupy?
 
Do góry