reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

haha ja sie smieje, jak mam znajomych w nowych związkach, ze nie jest oficjalnie dopóki nie bedzie na fb ^^
ja korzystam z fb juz ponad 4lata i jestem juz baaaardzo przyzwyczajona do tej czesci "zycia" z reszta mieszkajac za granica z dala od bardzo duzej rodziny i znajomych to najlepsza forma utrzymania kontaktu i codziennej dawki informacji
jesli chodzi o kwestie bezpieczenstwa, czy inwigilacji zycia osobistego, to majac juz kompa z dostepem do internetu juz jestesmy narazeni

zaraz wrzuce fote z 13tc bo wczoraj zapomnialam ;-)
 
reklama
Ja też poproszę dostęp tu na bb :)

Czyli w końcu mają powstać dwie grupy? jedna tu druga na fb?

Co do fb, to mimo, że mam tam konto, to mam tez swoje zdanie o fb, który pod koniec zeszłego roku zmienił swoją politykę i w tej chwile ma prawo czytać i przekazać dalej informacje, które zamieszczacie na fb zarówno publicznie jak i prywatnie.
Przykładowo, może z zamkniętego tematu o ciąży wyłuskać informację, że jesteście w ciąży i przekazać odpowiednim reklamodawcom itd bez pytania Was o zgodę. W teorii też według nowych reguł zamieszczając zdjęcie na fb (niezależnie czy publicznie czy na forum zamkniętym) dajecie prawo fb do użycia tego zdjęcia w dowolnej formie do ich własnych potrzeb.
Zwróćcie baczną uwagą na reklamy, które się wyświetlają po prawej stronie i zobaczycie, że często są pasujące do tego co gdzieś ostatnio napisałyście.
Ja pierwszy raz dość wyraźnie zauważyłam to właśnie jak w prywatnej wiadomości do koleżanki napisałam: 'A wiesz, czy będzie Jurek?' i przy następnej wizycie na fb widzę banner po prawej 'sukienki Jurek, nowe modele...'. Nie wierzę, że był to zbieg okoliczności :)

Tu przynajmniej to co piszę i zamieszczam nie jest powiązane z moim imieniem i nazwiskiem, jak również z moimi znajomymi.
 
Ostatnia edycja:
Wiecie co? Ja nie jestem za bardzo wstydliwa jeśli chodzi o internet ale chyba się wymiksuję z grupy na FB. dla mnie to już za dużo do czytania :sorry2: Pewnie cały czas siedziałabym przez to w internecie :sorry2: Ale możecie mnie zapraszać tam do znajomych :-)Nie obraźcie się Dziewczynki!:-( Do grupy bb mogę należeć:tak:
 
A czy nie możemy po prostu tutaj dyskutować ?

I tak myślę że już dużo jest wątków w sierpień 2013 z naszym udziałem do osiągnięcia hm ?
 
Ja też wolałabym zamknięty wątek tutaj, z tych samych powodów jak vinverde nie będę używać fb w tym celu.

witaj madziulka85!
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny ja dopiero pocztkuje z BB wiec narazie rozkminiam stronke. ale schecia poznam jakos mame która ma juz dziecko w wieku 2-3 lata i bedzie miała niedługo drugiego szkraba. Troche sie boje jak sobie poradze i niechcem zeby moja córka czuła sie odrzucona.
 
Do góry