reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2013

reklama
Ja zrobiłam Marsiaki Agaty :D brały mnie trochę mdłości a jak poczułam w powietrzu zapach unoszącej się czekolady to zrobiło mi się lepiej niż kiedykolwiek. Resztę opisałam w odpowiednim wątku :D ale doooobre było :)
 
Dobry wieczor ....

kto mi stresci dzisiejszy dzien???

moje dzieko ma niecny plan wykonczenia mnie...
 
Ja chyba też zacznę piec ciasta i bułeczki i inne smakołyki, jakiego mi smaka narobiłyście aż mi ślinka cieknie!!!!
mejdia, trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę - daj znać jak było.
 
Widzę, ze się nam Mniam tu przeniosło :-D
Ewcik - już odpisałam na odpowiednim wątku :-)
Cieszę się, że drożdżówki smakują :-)

Ogarnęłam trochę kuchnie, ale i tak mi jeszcze sporo gruzu zostało. Nie znoszę tego, a Małżon się ostatnio na sprzątanie garów wypiął :confused2:
A jutro i pojutrze mam gości, więc trochę w kuchni spędzę, ale już nie daruję i nie pozwolę mnie samej z brudnymi garami zostawić :wściekła/y:
 
mejdia - Maluch ma 5,3cm. Miałam i jedno i drugie. Najpierw dopochwowo, a później przez brzuch mnie męczył żeby profil złapać i dobrze zmierzyć nosek. Niestety trochę to trwało i do teraz mnie brzuch boli od tego uciskania :-(
 
Loleczka, Mgd, Zaczarowana79 dziękuje bardzo. Dziewczynka ma na imię Lilianka i jest ponoć małą terrorystką, bo jak tylko mama odłoży ją do łóżeczka do płacze :-). W sobotę prawdopodobnie wychodzą i ladują u nas.

Semi witaj

All-me słodkie ubranka

Ewcik współczuje Ci bardzo, podejścia Twojego szefostwa

Domi87
świetne zdanie w wykonaniu Twojjego synka :-)

Agata_K
cieszę się, że wizyta udana

Madziula27 ale miałaś pecha, ten lekarz to palant straszny jest, współczuje. Ja bym pewnie się poplakała albo darła na niego

Aleksandral super, że wszystko ok.

Mejdia trzymam kciuki

Co do wątku kulinarnego, zazdroszczę Wam chęci i umiejętności jak mam dwie lewe do kuchni i nie lubię tam przebywać. Mi ciąża wyszła na plus bo nie mam ochotę na słodycze od czasu, kiedy w niej jestem :-), zachcianek nie mam, ale są rzeczy, których nie tknę, jak uznam, że coś mi śmierdzi to tego nie jem, strasznie drażnią mnie intensywne zapachy perfum, jedzenia itd. Chciałam się Was zapytać czy Wy też jesteście takie zmęczone, ja nie daje rady w ciągu dnia mam wyłączenia myślenia, najgorsze jest to, że mam pracę w której cały dzień muszę coś analizować, liczyć i nie daję rady, chce powoli przekazywać moje obowiązki i robić szkolenia ale nie u mnie co chwilę, ktoś coś ode mnie potrzebuje, ani chwili spokoju :( czasami mam wrażenie, że w ogóle nie dają mi taryfy ulgowej a ja nie daję rady, i jak przychodzę do domu to stać mnie tylko na to by usiąść i nic nie robić.
 
Dzisiaj miałam chyba pierwszy raz w ciąży ochotę na hamburgera, ale nie takiego z McDonald's tylko takiego prawdziwego ;) Niestety po kilku kęsach wiedziałam, że to był błąd i musiałam wiać do domu na herbatkę miętową, miałam już nadzieję, że to mi przeszło :(

Na szczęście, przed ewakuacją, zdążyłam wybrać się na małe zakupy ale zamiast rozglądać się za ciuszkami ciążowymi kupiłam sobie cztery książki i gazetę o ciąży i małych dzieciach, i tam właśnie znalazłam fajny 'wynalazek' wygląda super i chyba dzieciakom jest bardzo wygodnie.

marzycielka ogromne zmęczenie to był mój pierwszy objaw ciąży, teraz się trochę polepszyło ale dalej średnio daję radę, ja też niestety muszę być bardzo dokładna i skoncentrowana, na szczęście mogę czasami odpuścić. To samo z zapachami, nie tylko perfum(mój mąż ma tylko pozwolenie na jedną perfumę) muszę planować 'ścieżkę' w sklepie żeby omijać niektóre miejsca.


aleksandral u mnie też dzisiaj 11t 6d - tylko zauważyłam, że datę porodu mamy inną ? super, że wszystko dobrze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
O faktycznie Aleksandral mamy podobny wiek ciazy a masz rodzic wcześniej hehe jak to?

Ja sie dziś mało odzywam bo sie rozczytalam w ebookach :) czytam,drzemie,jem,ananasa życie ****jka ;)))) do jutra mamuski
 
Do góry