reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Aga, kiedy idziecie zrobić te ząbki? Też musiałabym iść ale jakoś to odkładam i odkładam bo boję się co tam usłyszę u tego dentysty. A Ty widziałaś, że coś ma do roboty czy tak poszłaś?

Kamu pamiętamy:) No to super się Lena rozwija, a ogólnie to jak dzieci?
 
reklama
u mnie z mową jeszcze nie jest super, ale się dogadujemy :-) powoli powoli idzie do przodu.
Taka j na jedynkach zobaczyłam dziwne naloty i to próchnica, mam wizytę 1 lipca i do tego czasu uczę go długo trzymać buzie otwartą, liczymy po przez zabawę ale czuje że i tak z tego nic nie będzie że nie da sobie zrobic tych zębów, stomatolog mówi ze to 5 min roboty bo to jest jeszcze początek próchnicy.
Venicee gratulacje!!!!
 
Venicee urodziła??

Aga może takimi małymi pociągnięciami mu to zrobi, na pewno wie jak sobie radzić z dziećmi.
 
Faktycznie, nie zauważyłam tego. Może niebawem odezwie się i pochwali osobiście :)
 
Hej kochane .
Czasu brak na wszystko ,sił tym bardziej.
Termin miałam na pojutrze,ale jak to ja znowu wczesniaka mam...
Córcia-Marysia Katarzyna ur sie 6.06.16 0:22 przez cc na cito... Tętno skakało więc nagle wyszło...choć i tak pewno by nie czekali bo wyciekały mi wody /znowu :( /
Urodziłam w 34+6 tc ,mała ważyła 2840g mierzyła 51cm
Tym razem byłam świadoma cc...wspaniałe uczucie słyszeć swoje dziecko po urodzeniu. Jednak potem zrobiłom sie niewesoło...Mała miała problemy z oddychaniem ,nierozpręzone płucka noi do tego wrodzone zapal.płuc...Daliśmy radę. Po 12 dniach wyszliśmy do domu. Ja po 3 cc...jako tako -choć powiem że i tak jestem zaskoczona mile..myślałam że bedzie dużo gorzej.
Opieka w szpitalu była wspaniała !!!!!!!!!! Oby każdy taki oddział był i ludzie na nim pracujący !!!!!!
Moje serduszko

13532858_1148801035141446_8283753539444285207_n.jpg
 
Venicee mieliście przeżycia ale to już za Wami a Marysia jest taka ładniutka!! Taki maluszek słodki :) Gratulacje!
 
Hej Dziewczyny,

Co tam słychać u WAS? sezon urlopy sie zaczął, jesteście już po wczasach?
Venicee gratulacje!!!!!!!!!! najważniejsze że wszystko w porządku i masz swoja księżniczkę przy sobie :-)
U nas po staremu , od sierpnia Tymek idzie do przedszkola i sie martwię bo znowu musi się zaaklimatyzować a ostatnio ma ciężki okres. Nie wiem czy u Was tez , chyba bunt 3 latka, wszystko jest na nie, nic mu nie pasuje , fochy itp i nie chce jeździć do żłobka a jak już wchodzimy do budynku to nie płacze a w domu robi wszystko by tam nie iść, maż go odbiera i mówi ze było fajnie wiec hmm....
byliśmy u dentysty ma zrobiona jedna jedynkę ale nie było łatwo i mamy przyjść z druga jedynka ale po jakimś czasie aby odsapnął.
Pozdrawiam
 
image.jpeg
IWitam serdecznie. Pewnie mnie już nie pamiętacie... Ależ czas leci, dzieci duże. U nas wszystko ok. Kajtuś gada jak opętany, śpiewa i pyskuje. Odpieluchowany, ładnie wola, w nocy też sucho. Zimą mieliśmy małe kłopoty zdrowotne, przyplątało sie jednostronne zapalenie płuc, potem długo był słaby i nie chciał jeść, ale to już za nami i teraz jest dobrze. Pozdrawiam WsYstkie mamy i dzieci. Fajnie wpaść do Was
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    492,1 KB · Wyświetleń: 275
  • image.jpeg
    image.jpeg
    583,3 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie
 
Do góry