reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2013

reklama
Ewelinka no to nie ma źle, tym bardziej, że już tak blisko do rozwiązania :)
 
No to spora dziewczynka, ja jestem pewna, że dasz sobie radę świetnie, nie martw się, a Piotruś ile ważył?
 
Witajcie

Madziasek sliczna masz księżniczkę :-) jak etn czas leci...
Ewelinka to juz coraz bliżej, najważniejsze że mała rosnie dacie radę :-) a gdzie chcesz rodzic u siebie czy w Rzeszowie?
U nas oki, Tymcio teraz siedzi z teściową, w przyszła środę zaczynamy urlop i od czerwca po bozym ciele Tymcio zaczyna żłobek, wcześniej będzie mieć okres adaptacyjny ....obawiam sie strasznie teraz mam myslenice czy dobry żlobek wybrałam...
Timi coraz bardziej rozgadany, dalej rozmawia po swojemu ale już cos można zakumac hehe rośnie ancymonek, byle dośrody bo juz mam dosc
 
TakaJ o miło że pytasz...mmr we wt dziś czw... cisza...i oby tak pozostało...
Dziś mi Miki dał jazdę....przegryzł nabój do pióra który znalazł...mówić Wam nie muszę jak wyglądał...i wygląda.... jeszcze trochę i wariatkowo dla mnie ...
Ewelinka bedzie ok :D musisz myśleć pozytywnie ! Duża ta twoja córa :D
Aga o jak fajnie urlopik :D fajnie wam bardzo!!!!
Bede was wspierać w projekcie pt Żłobek ! głowa do góry...
 
Dzień dobry!
Strasznie się zaniedbałam względem tego forum, a teraz jestem tylko dlatego,że jest piątek i starsza wraca godzinę później wiec jeszcze trochę mogę poczytać. Nadrobiłam zaległości, pooglądam zdjęcia, same śliczności. Tak sobie czytam i widzę,że nie tylko mój taki złośnik co potrafi przejść samego siebie. Mój dostaje białej gorączki jak siadam ze starszą do lekcji, normalnie nim rzuca, moja mama musi go wtedy wyprowadzić na górę, żeby córka mogła odrobić lekcje. Gdy sama siedzi i coś sobie maluje to nie ma problemu, zaczyna się gdy ja do niej podejdę. Wczoraj usiadłyśmy razem ,żeby pouczyć się wiersza to myslałam ,że wyjdzie z siebie i ja razem z nim.
Zdrówka dla wszystkich, taka.j - kiedy masz komunię?
 
Hej Aurelia !!!
fajnie że zaglądnęłaś.!!!!
Czyżby zazdrość u twojego smyka??
Miki chyba coś cieplejszy...kutwaaaa mać......:angry:..a musiałam wczoraj się odzywac na ten temat ?nie!
TakaJ Ty komunie masz ??? o nie doczytałam ...
 
reklama
Aurelia komunię mamy w przyszłym tygodniu, mam już stres przez to a załatwiania masę, oby już była ta niedziela.

Venicee tak mamy w tym roku komunię :) Mam nadzieję, że się Wam nic nie rozwinie i Mikiego nie złapie nic.
 
Do góry