reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
Witam
Madziasek ty już pewnie w domu a jak Mikołaj znosi jazde nocą moja wytrzyma w aucie jak nie śpi tak ok 1,5 godzinki pożniej już jest marudzenie i płacz
Patrycja zęby to poważna sprawa to dlatego nie śpicie

A ja muszę sie pochwalić dziś mała w nocy obudziła się tylko raz czuje się jak wyspana i wypoczęta aż mi się chce okna szorować tylko pogoda straszna.

Jagoda zaglądasztu jeszcze? Pochwal się Milenka już chodzi ?:-)
 
Aga baw się dzisiaj dobrze na spotkaniu!

Agaulec ja od naszej "przygody" to już oglądam wszystko dokładnie, nie wiem ale czasami jest tak, że my czegoś nie zauważymy a dziecko tak, chyba dlatego, że dziecko skupia się bardziej bo wszystko jest nowe i ciekawe, fakt, mogła przewidzieć, że ta kartka to nic dobrego nie będzie, cieszę się, że nic się nie stało złego!

Madziasek jesteście już na miejscu? Mam nadzieję, że podróż szczęśliwa. Gratulacje 8 miesięcy.

Patrycjal oby szybko ząbki wyszły i w miarę bezproblemowo już teraz. Oby nocki były lepsze.
 
Witam wieczorkiem!dojechalismy szczesliwie na 7 rano choc na 6 by sie udalo, ale oczywiscie trzeba bylo czekac na corke meza ok godzinki bo na 5 sie maz z nia umowil.Agaulec jezdzimy noca z uwagi na malego bo wlasnie duzo spi i nie marudzi a i droga lepsza ;-) super ze nocka tylko z jedna pobudka!Patrycjal no i jak mala dzisiaj?to ja sie pochwale ze po powrocie do domku i polozeniu malego na wykladzine czy dywan raczkuje juz jak dziki dzik :-D a kable i odkurzacz sa najlepszymi przyjaciolmi teraz
 
Witam z rana, mały dzisiaj jak położył się spać ok. 21:30 to wstał przed północą a potem wstał po 3, dałam tylko smoka i spał dalej do 6 także szok wielki.

Madziasek ja też wolę jechać w nocy, nawet bez dziecka, właśnie przez drogi, że są pustsze jednak.
 
Witam serdecznie dziewczyny! Wpadam na chwilkę, jestem zmęczona, wszystko mnie boli. Rozpakowuje się i rozpakowane a końca nie widać, sprzątam i sprzątam a ciągle są paćki od farby i kurz od gipsu.
taka j super że Kubulek już lepiej śpi, to i Ty odżyjesz trochę.
partycjal
ząbki- znam ten ból i płacz w nocy, ale w końcu wychodzą i trzeba uważać jak się potem palec do buzi daje... Hahaha.
Wszystkim zdrowia życzę i oby wiosna na dobre zagościła.
u nas bez zmian, nie za bardzo wie Kayo jak ma zacząć raczkować, ale jeszcze się nie martwię, ma czas, tylko marudny strasznie, na rączki ciągle chce.
Pozdrawiam
 
My on tak dzisiaj spał więc ja się nie napalam, że to tak już będzie, już przestałam wierzyć w jego spanie i mi nikt nie przemówi, że prześpię jeszcze kiedyś noc :/ Ale znam to, te remonty, to tak jest, tego się tak nie domyje, to wychodzi potem jeszcze przez jakiś czas ale zmyje się w końcu, nie martw się, dasz radę. Mój syn też marudny strasznie i tutaj czytam, że to normalne bo wiele takich dzieci jest, ja zauważayłam, że nie mogę odejść od niego a też na ręce by chciał tyle, że ja staram się nie brać często bo kręgosłup mam jeden, w sensie nie chcę nosić bo tak na kolanka itd. to wiadomo, że tak robię :)
 
reklama
takaj, oby dzisiejsza nocka była podobna albo i lepsza!!!!!!
madziasek, gratulacje 8 miesięcy i brawa dla małego raczka!!!!!:-) Czy jeszcze któryś maluch raczkuje oprócz Kubusia takaj? Mój Mikołaj chyba nieprędko zacznie, bo mało na ziemi leży, woli na rękach cały czas.
 
Do góry