reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Witajcie ja dopiero sniadanko i kawusia
Aga biedny Tymcio z tym zabkowaniem musi go boleć oby juz wyszły to będzie chwila spokoju
Taka j moja lena śpi w dzień ok 2-3 godzin i w nocy jest róznie :no:

Ja obiedki gotuje na 3 dni mięsko daje 3 razy w tyg 2 razy żółtko i 2 razy rybke Wczoraj dałam jej pierwszy raz malinki smakowaly bardzo
Ja dziś rano byłam na pobraniu krwi na badawki bo ta dietetyczka mi kazała zrobić
 
reklama
Dzięki dziewczyny za informacje odnośnie zywienia.

U nas nocka znów słaba, mały od godz. 4 jęczał przez sen i nawet nie wiem ile razy wstawałam aby mu smoka dać i karuzelę włączyć. Masakra. Wczoraj wieczorem dał nam taki straszny popis, że już nie wiedziałam co robić. Od ok 20:40 do 22:20 non stop ryczał, wszystko było na nie, trzeba było go nosić na rękach bo tylko wtedy nie płakał, nie wiem o co chodzi czy to może górne zęby. On się nigdy tak nie zachowywał. Na szczęście zasnął bez płaczu, chyba sie tak nim zmęczył.
 
Hej !
U nas dzisiaj pięknie ! A Kubuś pospał od 10:30 do 12.00 !

Taka j., u nas też musi 3h minąć żeby znowu pospał

Madziasek, wczoraj Kuba był na dworze od 11 do 14, później wróciłam o 14.00 żeby dać mu obiadek i mężowi zrobić obiad to już widziałam, że jest śpiący ( na dworze mało spał, zresztą on na dworze od jakiegoś czasu nie potrafi twardo zasnąć) więc próbowałam go ululać.. a pospał 20min, o 17,00 poszedł jeszcze na godzinkę na spacer z mężem i też ponoć w wózku nie spał.. :baffled:

Madzialenak, rozumiem Cię strasznie tylko u was to pewnie chwilowe bo Sebastian fajnie śpi, a my tak mamy już od 4 miesięcy :-(
Dzisiaj znowu wstawałam co 1,5h eh..
\
Wczoraj rano zamówiłam puzzle, a dzisiaj już są w domu ;D zaraz rozkładam i niech Kubuś ćwiczy ! :-)
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, to mam podobnie z tym spaniem w dzień, w nocy też ostatnio mam jaja, dzisiaj już go bujałam na rękach a ja tego zwykle nie robię więc wiadomo, że już grubo było, także spasowałam. Mam nadzieję, że to jakiś skok czy coś i będzie lepiej.

Basia współczuję Ci nocek, to już od 4 miesięcy trwa?? Kurcze a jak u niego z zębami?

Madzialenak też współczuję nocki, mam nadzieję, że dzisiaj już będzie ok i się troche wyśpisz. Jak to zęby to powinno niedługo się skończyć.

Dziewczyny a zauważyłyście u dzieci złośliwe zachowanie? Ja np. jak mały leci do mojego laptopa to mu mówię, że "nie wolno" lub "zostaw", albo jak do kabli leci to też wołam za nim i on wtedy zaczyna płakać, normalnie aż łzy mu lecą bo mu zabraniam czegoś! A niekiedy widać jak się złości, tak krzyczy nawet jakby piąstki ma zaciśnięte. Jestem w szoku bo przecież ma dopiero 8 miesięcy!!
 
Ostatnia edycja:
Taka j., zębów nie widać.. Mój jak widzi komputer to aż się trzęsie :baffled: jak mu mówię " nie wolno" to na chwilę się zatrzyma, pośle mi łobuziarski uśmiech, a i tak zrobi swoje.. czasem też jak już go wezmę i odsunę to właśnie tylko skacze do góry i krzyczy.. mój potrafi tak żałośnie płakać, a ani łezka mu nie spadnie ! Wczoraj tak się darł właśni, że go wzięłam na ręce, a on momentalnie zaczął się śmiać.. także takie małe dzieci, a już nam próbują na wszystkie sposoby..
 
Ja staram się nie dawać laptopa bo mi potem będzie przy nim grzebał, zresztą może i tak będzie ale póki co nie daję. No i własnie on wtedy płacze jak mu nie pozwalam, też próbuje mnie na różne sposoby a najgorsze, że moja matka jak on płacze to leci mu na ratunek a czasami on powinien wiedzieć, że czegoś nie wolno a ona leci bo jemu się krzywda dzieje bo mu nie pozwalam do kabli przy sprzęcie chodzić, no litości! Albo jak mu ściągałam katar, to darł się okropnie bo bardzo tego nie lubi no ale musiałam bo aż oddychać nie umiał to zaraz wszyscy na mnie, że co ja mu robię, że mam go zostawić i nie krzywdzić go, nie nawidzę takiego czegoś, takiego wpieprzania się, są rzeczy, które mu się nie podobają ale trzeba zrobić tak a nie inaczej i nie mam wpływu na to.
 
takaj moja śpi podobnie jak inne dzieciaczki 3-3,5 h w ciągu dnia.dziś wybrałam się do koleżanki to nie miała drzemki i zasnęła już o 20.


z rana byłam u lekarza na tej kontroli mała waży 9900:szok:wspomnę że od jej dźwigania idę na rezonans tak mnie boli kręgosłup:-(

basia nie tylko twój jest małym złośnikiem ale moja również na krok jej zostawić nie mogę bo drze się w niebogłosy i na dodatek piszczy:szok:
 
Witam się z rana :) moj podobnie jak wasze dzieciaczki potrafi pokazać jaki ma charakterek. Złośnik jeden! w ciągu dnia śpi też w granicach 3h. i w nocy od 20:30 do 6:30 gdzies.
ewelia to duża dziewczynka. MOj waży gdzieś 9400. Ostatnio dużo przybrał na wadze.
 
Witam z kawusia ;-)
maly przespal cala nocke, tylko sie strasznie wiercil hehe
dzisiaj ostatni dzien u mamy, w nocy przemieszczamy sie do domu, strasznie szybko ten tydzien zlecial...


Miki tez sie zlosci i pokazuje swoj charakterek :tak:

smaruje mu dziaselka bobodentem, a Wy czyms smarujecie?

Madzialenak jak nocka? Dajesz malemu cos przeciwbolowego?
 
reklama
Zabila to ładnie waży ale teraz to już powinno zwalniać ten przyrost wagi, zobaczymy jak będzie na roczek. Mój przybrał od 5 marca do 26 marca czyli w ciągu 3 tygodni przybrał 400 gram.

Ewelia no to ładna waga, wierzę Ci, że kręgosłup Ci wysiada, ja jak mam małego na rękach przez 10-15 minut to padam, nawet mój mąż, który umie dźwigać jest dość silny to jak go ma pół godziny to już mówi, że nie da się a mały ma chyba 8400 teraz. Oby Ci się poprawiło z tym kręgosłupem. Ja marzę o serii masaży.
 
Do góry