reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

takaj moja też w ciągu 3 tyg przybrała 400g ale ona wcześniej dużo przybrała nawet nie wiem kiedy ale jak wisiała ciągle na cycu to co się dziwić.Teraz jak ją przebieram i wciąga brzuszek to taka długa się wydaje:-)
madziasek u nas zębów brak ale od czasu do czasu smarujemy dentinoxem

umówiłam się na spacerek na 11 więc śmigam.miłego dnia...
 
reklama
Teraz ta waga to już powinna powolutku iść, zresztą jak widzę jak mój ciągle gdzieś chodzi, wspina się, rusza się na okrągło to ja nie wiem jak on w ogóle może tyć, masakra, nie wiem skąd te dzieci biorą energię i siłę na to wszystko.
 
Hejka,

Wczoraj fajnie spedziliśmy cały dzień poza domem, byliśmy z Tymciem u mojej siostry zobaczyć malutką jak rośnie. Wczoraj również urodził się Tymka kuzyn więc był dzień pełen wrażen. Troszke lepiej tymi zębami, już się przebiła ta jedynka ale widzę kolejną bulwę więc pewnie kwestia czasu...

Madzialenke mój też ogólnie jest spokojny ale od jakiegoś czasu zobił się nerwusek a przy tych zębach to już całkiem.
Ma problemy ze spaniem,jak się obudzi to marudzi płacze nie może zasnąc, najczęściej jest tak rano wstaje o 7 zje cyca i chce dalej spać ale nie potrafi zasnąć i płacze, dziś go wsadziłam do wózka.

Madziasek ja smaruje dentinoxem ale gdzies mi się zgubił i teraz calgelem.
Jest mały sukces, mały zaczyna pić z butelki wodę lub soczek mleka oczywiście nie chce.

Zbieram się na spacer bo się umowiłam na 12
miłgo dnia
 
Ostatnia edycja:
Aga to dobrze, że ząbek się powoli przebija, może przejdą marudności wraz z tym, choć u mnie to samo, nie da się zostawić na 2 minuty, coś jest na rzeczy, że wszystkie dzieci tak zaczęły być marudne.

A ja się czuję podle, nie boli mnie gardło, nie mam kataru, nie mam gorączki choć mam wrażenie jakbym miała 100 stopni, zmierzyłam ciśnienie, mam normalne, boli mnie coś w klatce piersiowej, mam trudności, żeby wziąć głębszy oddech bo zaraz mnie pobolewa. Nie wiem co jest grane. Może jestem przespana bo dzisiejszej nocy w związku z tym, że mały zasnął i przespał kąpiel spaliśmy na 3 raty aż 7,5 godziny i może mój organizm się buntuje, nic nie rozumiem.
 
taka j to nasze maluchy waza tyle samo bo moj tez 8400, ale moj malo je w porownaniu do twojego, chyba sa jednymi z najszczuplejszych bo chyba wiekszosc ma juz ponad 9 kg, wczoraj nic mi nie zjadl na noc, tylko pare lyzeczek kaszki i troche soczku wypil
 
ewelinka i taka j mój jeszcze jest szczypiorek w porównaniu do innych dzieci na forum też waży ok 8400, za dwa tyg idziemy na druga dawkę pneumo to się dowiem :-)moje dziecko zaczyna kumać picie z butelki taka rzecz a jak cieszy hehe :-D
mojemu apetyt ostatnio dopisuje, już zaczyna jeśc cały duży słoik obiadku, wcina sporo kaszki owoców, zauważyłam że cyca już chce coraz mniej, a jak chce to tylko chwile pociumka i koniec.
Jutro mam wyjście na impreze z potańcówkami, mam odciagnięty swój pokarm w zamrażalce, może sobie jakoś poradzą bez tych moich cycków...;-)
 
Witajcie
Aga fajnie że małemu przeszło może teraz będzie chwila spokoju z tym ząbkowaniem i gratulacje dla Tymcia za butelke ja też chyba zaczną uczyć może sie uda.

U mnie dziś rano dużo stresu przyszła teściowa na chwile do Lenki dała jej kawał kartki do "zabawy" odłożyła Lene do wózka i po jakimś czasie Lena zaczęła kaszleć i się krztusić patrze jej do buzi a ona całe podniebienie obklejone kartką nie wiem tak się zdenerwowałam przecież mogła się zadławić tą kartką ja nie wiem czy ona nie pomyślała że tak się może stać czy co jak jej powiedziałam że tak się stało to była zdziwiona że jej tej kartki nie wzięłam a ja nawet nie wiedziałam że ją ma :wściekła/y:
 
reklama
Do góry