reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Madziasek: cebion (wit.c), drosetux, wapno i nasivin - to wszystko mam podawać 3 razy dziennie. Nic więcej nie kazała, dzisiaj 2 razy psikłam mu lekko na smoczek hasco septem bo podobno można już takim dzieciom, jutro też mu psiknę i mam nadzieję, że więcej nie trzeba będzie.
 
reklama
ale leciecie z tematem wowww
jak wspominałam mam Mikiego z 5 sierpnia :D do tego 12 letnie bliźniaki...
Mikołaj jest mega łasuchem ...nie popusci żadnego jedzonka...jakb mógł i w naszych talerzach chetnie by pogrzebał :-D
niestety u nas ząbkowanie troche trwa ..ale bez efektów ,...nie mamy zębów ;/ mały juz wścieku dostaje ..wszystko gryźc chce...
nie raczkujemy jeszcze...siedziemy tak sobie ...tyle że Miki wcześniakiem jest..więc ciśnienia nie mamy :p
wczoraj spacerowalismy :p i jak widziałam jak niektóre mamy dosłownie kiszą dzieci pod mega kocami...to mi słabo... wiem wiem nadopiekuńczość się włancza mamom...
my w cienkim polarku spodenkach dresowych cienkiej czapce ...a Miki i tak gorący był :p
 
Witam z kawusia :-D

Taka j trzymam kciuki by taki zestaw lekow pomogl malemu!

Venicee to ladna masz roznice wieku miedzy dzieciaczkami ;-)
a blizniaki pomagaja przy Mikim?
moj maly tez maly zarloczek :rofl2:

u nas wczoraj bylo ladnie na dworze i cieplo jednak ten wiatr mnie wkurzal, wprawdzie cieply ale nie wiedzialam czy oslaniac Mikiego czy nie!
chyba spacerowke zmontuje bo chce znowu w ogrodku podzialac, maly popatrzy sobie :-)

milej soboty!!!
 
Hej,
zdrówka dla wszystkich chorujących!!!!!!

U nas w domu nadal szpital. Ja dopiero jako tako się czuję, jestem 4 dzień na antybiotyku, bo angina :(. Myślałam ,że skonam, gorączka 39 stopni, ledwo na oczy patrzyłam, no ale już lepiej. Wszystki dzieci oczywiście chore, dziewczyny kaszlą i smarkają okrutnie, starsza dodatkowo pół nocy kaszle suchym kaszlem i sinecod nie działa w ogóle. Już nie wiem co mam jej dawać. Zrobiłam syrop z cebuli , miodu, i cytryny i to teraz wyprubujemy. A czy któraś z Was używała reklamowany Pneumolan?
I najgorsze to , że Mikołaj w nocy dostał paskudnego kataru, od którego pokasłuje. Inhalowałam go z rana solą fizjol. i zadziałałam katarkiem.Zaraz pójdę po cebion multi. Może coś jeszcze radzicie?
Przepraszam ,ze tak tylko o sobie ale mam załamkę z tymi chorobami :(

Hej Venicee, normalnie zazdroszczę Ci tych starszych odchowanych już dzieci ;). Choć pewnie z takimi też są problemy ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja tez witam z kawusia :-)
Madziasek tez zazdroszcze Ci domku z ogrodem. A My2013 ze juz sie wprowadza. Nawet Aga jest już przede mna bo wystapila o pozwolenie. Ja narazie nie mam czasu zbierac tych durnych papierow. Aga a Ty jaki masz projekt?

Taka j. Nam lekarz przy poprzedniej infekcji zalecil jeszcze podawac na noc 2.5 ml ibum. Chodzi o dzialanie przeciwzapalne i dodatkowo komfort dla dziecka i szybsze zdrowienie...
U nas tez cieplutko. Ale wczoraj taki masakryczny wiatr byl ze szok.
 
Patrycjal, ten Ibum to dał na kaszel i katar??? Bo też jestem zainteresowana ;). Boję się żeby przeziębienie nie przerodziło się w zapalenie oskrzeli albo płuc . O to nietrudno u maluchów. Zmłodszą córą przechodziłam właśnie zapalenie płuc w wieku 6 miesięcy i nie chcę powtórki :(
 
Ewuncia ibum zalecil nam dawac na katar neonatolog kiedy Zuzia miala tylko katar i nawet nie miala goraczki. Zaczela troche pokaslywac ale trwalo to moze z 2 dni. Za to katar bite 3 tygodnie.
Ibum forte 2.5 ml na noc dawalam przez jakies 3 dni.
 
Dziewczyny dziekuję za kciuki i życzenia dobre!
Ja podałam nurofen ale to podobne jak ibum, też przeciwzapalne. Mam nadzieję, że podziała. Też doszedł nam katar i to gigantyczny momentami, okropnie mi go szkoda. Nocka średnio, spał między 22 a 1 a potem już zasnąć nie umiał, teraz udało się go położyć ale zaraz pewnie wstanie.

Wszystkiego dobrego dla wszystkich dzieciaczków i dużo zdrówka dla wszystkich dzieci i mam!!!!
 
Siemka!!

Mnie rozłożyło na maksa!!!Straciłam głos mam antybiotyk syrop i jeszcze jakieś witaminki muszę zażywać, na szczęście z małą ok.
Nawet pokrzyczeć na męża nie mogę:-)

miłego weekendu, kurować się dziewczyny bo mamy wiosnę:happy:
 
reklama
Hejka,

Dzisiaj mieliśmy gości mały elegancko się sprawował, oczywiście był poważny ale później się rozkręcił, przechodził z rak do rąk i mu to nie przeszkadzało, cieszy mnie to że się nie boi.
Madziasek polecam spacerówkę, Tymciowi bardzo się podoba i może wszystko obserwować:-D dzisiaj byl z tatusiem na spacerku i deptali sobie po trawce hehe
Patrycjal u mnie mąż zaprojektowal dom, a bedziemy mieszkać w Tyczynie pewnie wiesz gdzie to jest ;-) a Wy planujecie budowę w Rzeszowie ? musisz się zebrac i dzialać ;-)

u nas znowu jakaś wysypka na brzuszku się pojawiła hmm i nie wiem przez co...

Dziewczyny dużoooo zdrówka Wam życze i dzieciakom. Piękna pogoda ale zdradliwa

miłej nocki
 
Do góry