reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

mgd pytałas kiedys gdzie mieszkaliśmy w holandii w gemert bede tam znowu od 20 stycznia do konca lutego może mieszkasz nie daleko to na jakąś kawke sie umowimy:-)
 
reklama
Witam, chciałam zapytać czy mogłabym się przyłączyć ewentualnie. Niby test mi wykazał ciążę ale dalej jestem jakby troche w szoku. Staraliśmy się z mężem 3 lata,w końcu postanowiliśmy iść do kliniki bezpłodności no i pare dni po wizycie wprowadzającej ten test tak wyszedł. Jeszcze 2 dni temu brzuch mnie pobolewał, wczoraj już troszkę słabiej. Jeśli faktycznie będzie ok to byłabym, według miesiączki, w 5 tygodniu i 1 dniu ciąży. Wizytę niestety miałabym dopiero w styczniu, gdzieś 3 lub 7 styczeń. Troche późno ale święta, sylwester mnie blokują. Mam też niedoczynność tarczycy więc to mnie też martwi, biorę leki i mam nadzieję, że będzie ok, endokrynologa też odwiedzę ale dopiero 8 stycznia. Oby wszystko było w porządku.
 
dzień dobry!
Madziarena, dziwię się, że lekarz nie dal Ci zwolnienia :szok: ja jeszcze nie weszłam do gabinetu lekarskiego a pielęgniarka mnie pytala czy będzie zwolnienie:cool2: ale to może dlatego, że gabinet prywatny:eek:... w kazdym razie trzymam kciuki za dzidziolka!

Dziub, za Ciebie również kciuki i pozytywne fluidi wysyłam! trzymaj się!

witaj Taka.ja :-D gratuluję Ci z całego serca, tym bardziej, że tyle się naczekalas na swój cud:-)

Cwietka, mnie pobieranie krwi w ogóle nie wzrusza:-p lubie nawet patrzec jak dużo tej krwi sobie biorą;-):-D Gratuluje zobaczenia kropeczki:tak:

Multimama, gratuluję twixów;-):-D

a ja mam od wczoraj choinkę!!! alez pięknie pachnie:-D
 
dziewczyny ja mam dzisiaj wieczorem wizyte-tak się boje , 12 dni temu był tylko 6mm pęcherzyk :////Trzymajci kciuki
 
Widzę, żę wy macie drugą wizytę wcześniej niż miesiąć od pierwszej.
Ja byłam w tym tyg. 5 tydz. a następną mam za miesiąć...czyli 9 tydz. ...zastanawia mnie to dlaczego tak długo mam czekać...:dry:
 
taka j. Witamy.... ja też długo starałam się z mężusiem, dwa lata jesteśmy małżeństwem a od 3 już sie staraliśmy. Ja też na poczatku sceptycznie podchodziłam do testu zwłaszcza, że wyszedł mi bardzo nie wyraźnie tzn. druga kreska była bladeńka... prawie nie widoczna... więc zrobiłam drugi test i też ie bardzo wyszedł. Więc zrobiłam bete hcg i wyszła 2064!! A ja głupia dalej nie mogłam w to uwierzyć. Wkońcu poszłam na wizytę w 42 d.c. i już zobaczyłam moją kochaną kropeczke... wkońcu uwierzyłam!! A najlepsze jest to że 29 listopada poszliśmy z mężem na badanie nasienia.... heh jeszcze nie mamy wyników ale w sumie już są nie potrzebne :) Co za zbieg okoliczności no nie ?? Na pewno wszytsko będzie w porządku i sie nie stresuj tylko przeżyj te święta ciesząc się i odpoczywając :)
All-me ja pierwszą wizytę miałam 13 grudnia i Pani doktor powiedziała żebym przyszła za 4 tyg więc wychodzi 10 styczeń, prawie miesiąc później wieć myślę i to już będzie 9-tydzień6 dzień, więc myślę, że nie masz co sie martwić terminem. Oczywiście gdyby cos sie działo wcześniej typu jakieś plamienia to od razu mam do niej jechać albo dzwonić.
madzik1980 na pewno wszystko będzie oki, trzymiemy kciuki!! napisz po wizycie co i jak :) śliczną masz juleczke :)
multimama gratuluje podwójnego szczęścia, mój mąż często wspomina, że chciałby miec bliźniaki :) jak na razie wyszła jedna kropeczka z której jesteśmy bardzo zadowoleni... może następnym razem będzie twix :) hehe pozdrowionka
 
ja mam drugą wizytę wcześniej ze względu na to że jak byłam 6grudnia było widać tylko pęcherzyk ciążowy i kazał mi przyjść za dwa tygodnie..mam nadzieje że wszystko jest,będzie dobrze..
 
reklama
Loleczka, mi pomimo odklejajacej sie kosmowki tez nie dal zwolnienia. Sama poszlam na urlop bezplatny, bo przeciez nerwy i mnie, i meza by zjadly.

Pobierania krwi sie nie boje, bo to nie boli - choc zawsze odwracam glowe. Ale juz szczepien jak najbardziej, bo zazwyczaj bola jakby ktos porzadnie w lape przylozyl i to kilka godzin. W ogole mam strasznie niski prog bolu.
 
Do góry