reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Loleczka kciukam za wizyte :tak:

panna.migotka daj znac jak tam beta :)
historia z zalaniem mi tez by cisnienie podniosla... Mam nadzieje ze duzo szkod nie ma ;)

All-me kciiuki za wizyte, i szybko sie o ciazy wygadalas :-D
Z pracy wiej, zadne chemikalia nie sprzyjaja malemu czlowiekowi...

sabinkaseda gratuluje pierwszych mdlosci hihi
a pobolewania ciagniecia itepe brzucha to normalne
widze ze mamy wizyte w tym samym terminie :)
ja mam usg terminowe tez 11stycznia

Cwietka oby Ci sie udalo na wizyte wkrecic

madziarena u nas tez nikt nie wie...i tak juz sostanie do usg genetycznego albo i dluzej..

ktry u nas na bank bedzie gadanie ze za szybko ;) i spekulacje czy to oby na pewno nie wpadka ;)

Sisha powiem Ci kochana ze przy 5 miesiecznym dziecku nie mam czasu na rozkminki ciazowe :-)
Karmie piersia wiec zdrowo tak czy siak sie odzywiam, kwasu foliowego nie przestalam lykac od jakis 2 lat wiec w nawyk mi weszlo ;)

a wujka Google nie czytaj...Quadar Allah slonko. I pamietaj ze dzidziol Twoje stresy czuje ;)

Kregoslupa wspolczuje...mi niestety po ciazy dalej pobolewa, ale ja mam lordoze.
Kliknij sobie na YT pregnant yoga baaardzo pomagaja

cwietka haha dokladnie jak piszesz :) na szczescie moja padkuda ma tylkon7 kg ale i tak czasem sily nie mam...dzieki Bogu ze jej prawie nie nosze, zasypia sama bez lulania wiec mam luxus ;)

Reeetyyyy oaski zazdroszcze ciazowych kilogramow ;) ja przytylam 24(!!!) i wcale sie nie obzeralam..serio. Woda plus hormony.
Po porodzie spadlo 11, a reszte mloda wyssala.

Jak juz pisalam wyzej , nie zamierzam szybko mowic o ciazy. Moze po genetycznym moze po polowkowym...ale to ze wzgledu na przeszlosc...


A wieeeccc. Juz po wizycie mile Panie :)
dzidzia ma 1cm i serduszko pikalo jak szalone :)
wg usg termin na 5 sierpnia :)
dzisiaj mam dokladnie 7t0d. Musze suwaka poprawic :
niestety zmartwilam sie bo mimo iz stracilam synka z pierwszej ciazy, to ze wzgledu ze corka urodzila sie bez komplikacji, ciaza bedzie prowadzona przez polozne...

dobra. Wracam do pracy, cza na pampersy zarabiac ;)
 
reklama
ktr zazdraszczam! Mi niestety biodra nie wrocily...

Ciekawa jestem jak bedzie teraz z brzuchem...jakby nie bylo nie zdazylam sie jeszcze wkurczyc po corce ;)
na usg smiesznie to wyglada, maly berbec i wieeeelki basen hihi
 
mgd - gratulacje! oby do sierpnia były same takie pozytywne wieści :)

a biodra mi też nie od razu wróciły, ale jakoś właśnie po 4-5 miesiącach... a 24 kg to pokaźny wynik, ale jak widać karmienie piersia radzi sobie z dodatkowymi kg na plusie :)
 
Ostatnia edycja:
Mgd - właśnie już myślałam o Tobie, o Ciebie to tu szczególnie trzeba chuchać, bo bardzo mały odstęp między ciążami masz. Fajnie z dzieciakami będziesz mieć, bo mała różnica wieku, ale ja bym się bała, że mi organizm nie da rady. A jak jeszcze karmisz piersią, to już zupełnie dietę musisz dobrze opracowywać, żeby i dla jednego i dla drugiego i jeszcze dla Ciebie starczyło ;-)
A co to znaczy "Quadar" (bo Allah zrozumiałam ;-) )
I gdzie mieszkasz, że położna ma prowadzić ciążę? Wyspy?

Ktr - ja zimą rodziłam, więc rajty, koszulka i sukienka to była codzienna wciąganina. Tak mi się dżinsy marzyły, że jak Idolotek się urodziła, to przez trzy miesiące tylko w nich chodziłam i potem mi znów koszmarnie zbrzydły i do pracy wyłącznie w sukienkach chodziłam. teraz jestem w stanie równowagi ;-) między spodniami i sukienkami i mam zamiar się już do tak skrajnych emocji ubraniowych nie doprowadzać ;-)
 
mgd, kochana wielkie gratulacje z udanej wizyty:-)
Moj maz zawsze powtarza : "inshaallah everything will be OK", wiec staram sie byc dobrej mysli, choc nie zawsze mi sie to udaje..
Aaaa.. jak wy malo wazycie.. Ja przy Was to wieloryb jestem.. Jeszcze poltora roku temu wazylam 59 kg a teraz 75 kg jak byk. Nic tylko sie zalamac. Mialam sie wziac za siebie, ale po ptokach:-D Mam nadzieje, ze przytyje maximum 10 kg, bo nie chce wazyc przy koncowce 100 kg:no: To nie bedzie estetyczny wyglad:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mgd super wyniki USG. Oby tak dalej.

ktr miałam cukrzyce ciążową, na szczęscie udało mi się ja opanować samą dietą, ale tylko dzięki rozsądnym lekarzom, bo teraz normy są takie, że nawet osoba bez cukrzycy miałaby problem :-)
W każdym razie ze szpitala wyszłam już bez cukrzycy, a obciążenie po zakończeniu połogu też książkowe.
Teraz pewnie pierwsza krzywa czeka mnie już ok. 12tc, zobaczymy ...
 
mgd bardzo się cieszę, że wizyta się udała :-) Co do zalania, to na szczęście dużych szkód nie ma, bo sąsiedzi w miejscu, gdzie kapało mają kratkę wentylacyjną (pod sufitem mają schowane rury gazowe i dlatego ta kratka na suficie) i wszystko im przez kratkę na kafelki podłogowe kapało. Tylko dwa małe zacieki zostały. Nasz pan od remontu (remontujemy łazienkę w styczniu) im to odmaluje.

Odebrałam betę 522,2 mIU/mL :-D Według zakresu wartości podanym na kartce z wynikiem to może być 4, 5 lub 6 tc. U mnie do zapłodnienia doszło (tak myślę) koło 28.11 więc ten 4-5 tc się zgadza. Okres miałam 08.11 ale cykle mam 34-35 dniowe. Udało mi się zapisać do ginekologa na 31.12, już nie mogę się doczekać :-)

Idę się położyć, bo jakaś senna jestem. Miłego wieczoru Kochane, wpadnę do Was później :-D
 
witajcie mamy! :-)
jestem tu nowa i muszę się "wpasować":). dwa tygodnie temu we wtorek zrobiłam test i są dwie czerwone krechy:happy: w czwartek w mikołajki pobiegłam do lekarza i powiedział że jest pęcherzyk ciążowy przepisał mi duphaston i no-spe ze względu że pierwszą ciążę niestety poroniłam w 10tc.. strasznie się boję,że coś jest nie tak (tak już mam) jak pobolewał mnie brzuch to się bałam żeby nic się nie stało ale to macica się rozciąga itp teraz od piątku nic mnie mnie boli i też się boję że coś jest nie tak :/ w czwartek mam wizytę i im bliżej tym bardziej się denerwuje..biję się usłyszeć że coś jest nie tak lub że pęcherzyk jest pusty.. zrobiliśmy sobie z mężem 2letnią przerwę od ostatniego poronienia i teraz jak się udało za pierwszym razem to strasznie się boję że znów stracę ;(
 
reklama
ja juz wczesniej pisalam ale do dzisiejszej wizyty milczałam musze tak samo sie wpasowac :)

wazyłam sie w aptece w calym umundurowaniu w kozakach kurtce z torba na rekach 60 kg;-)
 
Do góry