reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Ok, Małżonek wzywa na kolację i film, tak więc na chwilę uciekam. Wrócę jeszcze dzisiaj i będę słać zaproszenia dalej. Zaproszone - rozgośćcie się ;-)
 
reklama
Ja też poproszę zaproszenie, wróciłam w nocy z tygodniowego urlopu po niefajnej przygodzie z autem i o mnie zapomniałyście :-D Zaczęłam rano, ale jeszcze Was nadrabiam :-)

Co do USG, ja genetyczne miałam najpierw dopochwowo a później przez brzuch bo podobnie jak u ćwietki lekarz "łapał ostrość". U mnie akurat dopochwowo nie mógł profilu zobaczyć i zmierzyć noska. Przypuszczam, że kolejne już będzie tylko przez brzuchol.

ćwietka - świetne foto, dobry sprzęt muszą mieć w tej nowej przychodzi bo bardzo wyraźne zdjęcie!
 
hej - Cwietko, dzięki za zaproszenie do grupy. Ja konta na fejsie nie mam, bo zlikwidowałam jakiś czas temu, więc to BBowe mi bardzo pasuje:tak: Ha, można zacząć ujawniać twarze;-)

Kicia, ja mam sporą oponkę tłuszczową i miałam genetyczne końcem 12tc i przez brzuszek mi już robił - i mimo tłuszczyku było super widać. No ale to chyba lekarz decyduje, jak zrobi.

Mąż mi właśnie gotuje pyszną tajską kolację :-D Będzie wyżera!!!!!:yes:
 
Cwietka, jak zaakceptowałam zaproszenie, to widziałam Twoje foto, a teraz jak próbuję obejrzeć zdjęcia grupy, to mam komunikat:


  1. Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,
  2. Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,
  3. Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora
Wiesz może, o co kaman? Skasowałaś zdjęcie, czy ja nie mam uprawnień? Albo może 'odrobina techniki i już się gubię':-D
 
Cwietka dziękuję za zaproszenie:-) mam tylko małą uwagę;-) jak moje urodzi się po 24tym to już lwiątkiem nie będzie tylko panienką;-)

Nie pogadam dzisiaj z Wami, właśnie młodsze krzyczy Maaaaaaaaamooooooo!!!!!
 
reklama
Do góry