reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

cwietka - pierwsze badania są drogie bo jest ich kilka: pełna morfologia, glukoza, toxo IGM, VDRL (kiła), HCV, różyczka IGG, różyczka IGM, HIV - to o chyba te co ja miałam. może Ci zlecić więcej, więc może pogadaj z nim (skoro taki "ludzki" jest), że mimo, iż on odchodzi, to Ty będziesz do niego dalej chodziła prywatnie, bo nie wyobrażasz sobie innego lekarza :) więc niech da Ci skierowanie na jak najwięcej badań na NFZ. Moim zdaniem powinien Ci bez problemu dać.
A na stronie Madfemina masz zakładkę "cennik" i masz ceny badań w klinice u Twojego doktorka:)
 
reklama
Mnie osobiście byłoby szkoda wydawać tyle kasy na wizyty i na dodatkowe badania. Podziwiam Was. Apropo badań to ja miałam dotychczas zrobiona tylko morfologie..
 
Dziewczyny, ja rzeczywiście robiłam sporo badań. krew, siku, glukoze, HBs, różyczke, hiv, tsh, gr krwi, toksoplazmoze, elektrolity i jeszcze kilka innych takich jak pisze KTR.
Wyniki mam już online. Wyszło mi zapalenie dróg moczowych :/ myślicie, ze to groźne dla dzidziola?
 
Margo25 też niestety mam zapalenie :( lekarz mi powiedział, że tak się zdarza, bo moje nerki pracują za dwoje i nie wyrabiają. Dostałam Urosept, Żurawit i mam pić sok żurawinowy. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
 
AllMe..fajnie masz :) ja dziś mogłabym tylko płakać i płakać bez powodu ;) mam strasznie rozlazły dzień. Odpaliłam sobie film ze ślubu i płakałam ze wzruszenia jak bóbr :-D
 
dziewczyny witajcie , dawno się nie odzywałam bo jakoś czasu i weny było brak. W poniedziałek mam usg genetyczne i już się bardzo denerwuje, ja z tych co po nocach z nerwów nie spią.Dodatkowo mam bardzo złe wyniki moczu i latam tylko po lekarzach, wyszło mi w badaniu 50 erytrocytów i nie wiadomo dlaczego. Byłam już na usg nerek i pęcherza ale wszystko ok.Dodtakowo w badaniu wyszły mi szczawiany wapnia wiec może jakiś piasek niewidoczny na usg i stąd te erytrocyty. Postaram się teraz pisać i być z Wami na bieżąco. AA mam pytanie : przytyłyście już cos? bo ja nadal nic i wazę z 0,5 kilo mniej niż przed ciążą co mnie trochę martwi bo mam 55 kg przy prawie 170 cm wzrostu
 
reklama
No właśnie all me, o to samo miałam zapytać?, Pisz, wszystkie się będziemy cieszyć:-)

Madzik, to się powinnaś cieszyć że nie przybyło ci wagi.. Wiem że piszą że w pierwszym trymestrze nie powinno przybyć więcej niż 2,5 - 3 kg. Ale to bardzo indywidualna sprawa... Mi na dzień dzisiejszy przybyło ok 3,5 kg, z czego połowa to chyba moje piersi, błee...:szok: Jeżeli chodzi o wyniki, to nie mam pojęcia, nigdy takiego czegoś nie miałam w moczu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry