reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Iza no widzisz jak fachowe oko to fachowe oko napewno się uspokoiłaś dzidzia rośnie jak na drożdżach i oby tak dalej te krwiaki maja to do siebie że lubia dawac o sobie znać ale i znikać niewiadomo kiedy a skoro Twoja dzidzia taka aktywna to szybko "wykopie tego krwiaczka' a z tym niezidentyfikowanym obiektem to ciekawa sprawa co to takiego???? najwazniejsze że nie przeszkadza ciąży ale skoro daje efekty bólowe trzebaby poszukac co to żebys sie nie męczyła bo do sierpnia jeszcze trochę czasu jest:))
 
reklama
IzaV-to dobrze. Najważniejsze że dzidzia zdrowa. Czyli to co czułaś to napewno ruchy. Szybko poczułas :-)

Kicia-szczerze Ci powiem że też chciałabym urodzić rozsądnie dużo wcześniej. A to nie zagrażało nic dzieciom gdy mama tak wcześnie je rodziła?
 
Iza, dobre wieści w końcu! Super! To leż i odpoczywa teraz:tak:

U nas moja mam po terminie i ja tez po terminie rodziłam:tak:
 
Hej dziewczynki ja sie nie odzywałam bo net mi wysiadł,u mnie wsio ok.Nie nadrobie wszystkiego przeczytałam o problemach Izy ale widzę że sprawa się rozwiązała,bardzo się cieszę że już lepiej i że maluszek tak ładnie rośnie,a czy to znaczy że sprawa z łożyskiem nieaktualna?
zaczarowana tez juz bym chciała być w 40 tyg. tak jakoś mi powoli ten czas leci :baffled:
kicia to zapewne zapalenie pęcherza,u mnie to częsta przypadłość,u mnie pomaga urosept dużooo picia a najlepiej kup sobie sok żurawinowy i też ciepłe okłady w okolicach pęcherza.
Dziewczyny mam do Was takie pytanko,zaczęły boleć mnie piersi tylko nie całe piersi i nie sutki ale tylko pewne miejsca i w tych okolicach czuje takie zgrubienia i tak jest na obu piersiach,pierwsze jak dotknęłam to się przestraszyłam że to jakieś guzki,ale dokładniej badając to takie zgrubienia,martwie się tym trochę :-(A u Was jak to jest?
 
upiekłam drożdżówy cwietki, stygną właśnie, ale już po jednej z małżem wciągnęliśmy ;-)

iza o rany, ale stresu się najadłaś.. najważniejsze, że z dzidziolem wszystko ok!!!

allme daj znać, co u Ciebie
 
Franekkimono
Te miejscowe bóle i guzki w piersiach to zmiany hormonalne spowodowane ciąża. Spokojnie. Miałam tak zanim się dowiedziałam o ciąży. Lekarz mi wszystko wytłumaczył :-)
 
O ile wszytko dobrze zrozumiałam... Przez skurcze i bol od tego nowego zgrubienia,(pierwsza wizyta w szpitalu), zaczął rozwalać sie krwiak , ktory jest/byl zaraz przy szyjce i to spowodowalo odklejenie sie kosmowki ...jak narazie słabo sie goi bo maluch kopie często w to miejsce (dlatego mozna powiedziec ze czuje "ruchy dziecka" bo mnie kopie w żywa rane lol- to to pstrykanie) i bede jeszcze troche krwawic, także mam nie panikowac... lekarze byli bardzo optymistyczni i nie widza zagrożenia dla dzidzi....dalej to samo, dużo lezenia, usg co tydzień, a mi kamień z serca spadł.
 
Maciejka dzięki uspokoiłaś mnie,w pierwszej ciąży zupełnie inaczej to wyglądało obie piersi były jak kamienie i całe mnie bolały a teraz nie dość że późno zaczęły boleć to i jakoś dziwnie
 
reklama
IzkaV - będzie ok! A swoją drogą to musisz mieć niezłego świrusa w brzuchu :-D Ja chyba już też czuję ruchy dziecka. Taki robaczek jakby się ruszał. Jak jestem głodna to bardziej to czuję. Myślicie, że to bobo już daje takie znaki?
 
Do góry