reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2013

Ją to ukrywać nie będę że w ciąży z PAwelkiem lepiej się czulam. Mogłam polezec wtedy kiedy organizm się domagal a teraz to mogę wtedy jak mały pozwoli czyli rzadko. Poza tym to ok. Teraz czekam na wyniki pappa bo przeziernosc wyszła o milimetr ponad normę. Więc troszkę się martwie co to bedzie.
 
reklama
Żabila kurcze no, mam nadzieję, że wszystko jest ok, kiedy będziesz miała wyniki testu?
 
We wtorek. Tylko że to i tak nic mi nie da. Bo dobry wynik nie oznacza że dziecko będzie bez wady genetycznej tak jak zły wynik nie oznacza że będzie chore. Wszystkiego dowiem się dopiero w grudniu.
 
Żabila bardzo mocno trzymam kciuki, właściwie to ja nie wierzę, żeby miało być coś nie tak, na pewno wszystko będzie dobrze i dzidzia jest zdrowa, zobaczysz, ja w to wierzę **

Ewelinka ja też trzymam za Ciebie, masz już z góreczki, niedługo rodzinka Wam się powiększy :)

Ja jak dobrze pójdzie to za 4,5h będę w samolocie, mamy do Bułgarii lecieć na wczasy ale mam pietra czy będzie wszystko ok.
 
TakaJ udanego urlopu. My za 3 tyg będziemy juz w drodze.
EEE tam zamyka się forum -NIE POZWOLIMY NA TO! chyba zawsze tak latem jest...zimą w domu się bardziej siedzi ,toi do kompa bliźej.
Ewelinka o kurna ty Ty wkrótce na porodówkę zaglądniesz już...ależ to zleciało...
Żabila głowa do góry! wiem że to nerwy i tylko nerwy ,ale dobrej myśli musisz być !
 
Dziewczyny pochwalcie się brzuszkami :sorry:

Moja Majeczka:
IMG_20150620_211542.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20150620_211542.jpg
    IMG_20150620_211542.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Do góry