reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

taka.j... tak do E.Munch "krzyk", ja tez uwielbiam ten obraz...a avatar taki z racji mojego zwariowanego maciezynstwa :-D:-D:-D:-D

MadziaSek...długo się nie odzywalam, bo po pol roku maciezynskiego wrocilam do swojej dawnej pracy. potrzebowałam dużo dobrej organizacji, bo pracowałam niby na pol etatu, ale karmie caly czas cycem i zamieszanie było.
mój maluszek już nie jest maluszek, około 12kg i 80cm. jest karmiony wlasciwie tylko piersią, oczywiście od jakiś 2 miesięcy dokładam mu warzywa, owoce, je ladnie...co do mm, nigdy w zyciu. kupowałam wszystkie mleka na rynku i nic!! od niedawna podaje m tez kaszki, niestety bez większych efektow. zje 2 lyzki i koniec. :no:
ale nie martwię się, bo mleka w cycach mam sporo, wiec będę do roku na pewno mu podawac.
a poza tym to zaczynamy etap chodzenia, maly robi pare kroczków, ale upada. nic na sile, wiec trochę prowadzamy za raczki, trochę pchacza używamy...
bawimy się już powoli tematycznie, ostatnio musiałam mu kupic przyrządy małego majsterkowicza i naprawia samochody:dry: umie bawic się tez z innymi dzieciakami...ale po pol godzinie już lapki wyciąga do mamy.
mamy etap tylko mamusiny i w ogole do taty nie chce isc, ciagle ze mna, no ale to nic dziwnego, skoro wlasciwie ja jestem z nim caly czas.
ogolnie u nas wszystko gra :-)

widziałam wasze smyki na zdjęciach...szybko rosna te dzieciaki, normalnie nawet się nie obejrzałam a tu już rok minal...masakra. :tak::tak: wszystkie cudne!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madziasek dokładnie tu jedziemy Mazury - Mariola Czaplicka - Ośrodek Wypoczynkowy Królewska Sosna jezioro Piłakno koło Mrągowa.

znalazłam nianie!!!!!!!! była dzisiaj kobieta u mnie na rozmowie i od razu poczułam że to, Tymcio na przywitanie puścił jej uśmiech, kobieta 11 lat opiekowała się dziećmi w jednej rodzinie, cieszę się bardzo.

Miliaa mój też nie chciał mm , karmiłam do 9 miesięcy, Tymek sam się odstawił i wcina mleko z kaszką a w nocy samo mleczko od jakiegoś czasu bo wczesniej też było bleee, musiałam przemycaćkaszkę w mleczku aby wypił;-)
 
Cześć
Oj cyba dawno mnie nie było
Madzia Sek gratuluję serdecznie!!!!
Ja nie mam czasu na nic praktycznie, D w pracy za granicą ja sama z dzieciakami, czasem nie jest latwo, no ale cóż zrobić.
Lena cudowna, wszystko papuje, jest kocana. Najgorzej ze spaniem no i dalej jest na cycu.
Po za tym ok.
 
Miliaa na Twojego smyka też czekamy ;) Fajnie, że tak sobie potrafisz zorganizować czas mimo zamieszania, ja to nie raz się zabrać nie mogę :) Jak maluch pije Twoje mleczko i nie chce mm to niech pije Twoje, jasne, dobrze, że masz pod dostatkiem :)

Aga gratulacje niani, mam nadzieję, że będziesz z niej super zadowolona :)

Kamu cieszę się, że się odezwałaś i że dajesz radę, na pewno samej jest trudno, jednak ten facet zawsze coś tam pomoże, a kiedy będziecie mogli być razem?

U nas ostatnie 3 nocki kiepskie, mały się budzi co chwila i płacze, trudno go uspokoić, nie wiem co jest, w dzień zachowuje się normalnie.
 
aga163...powiedz mi kochana jak sobie radzilas z pokarmem, jak maly przestal ssac? bralas jakies tabletki, czy samoistnie mleko zaniklo?

taka.j
... a może maly zabkuje? u nas 5 nocy ostatnio było kiepskich...ostatniej nocy, kiedy byłam już wykonczona dalam przeciwbole...bo tak to tylko calgel. w miare pomagal.
 
Miliaa też sobie o tym pomyślałam, wczoraj dałam takie homeopatyczne leki i może nawet było lepiej ale krótko i pomyślałam, żeby dać na ból coś, nie chciałam tylko eksperymentować z tym syropem bo na darmo nie chcę dawać ale chyba jednak dzisiaj podam bo jeśli faktycznie go boli to po co ma się męczyć. I jak wyszły już te ząbki całkiem?
 
taka j może to faktycznie zęby, ja bym dała przeciwbólowe, w końcu mu nie zaszkodzi
D przyjeżdża za 2 tyg i na 10 dni, po czym znowu wraca. Może i my tam za jakiś czas się wyniesiemy, kto wie..
Pracuje w tym samym zawodzie co tutaj, tylko że tam w tydzień zarobi więcej jak tu przez miesiąc, także rewelacja
 
Nadrabiam wieczorową porą, jestem padnięta jak koń po westernie ale jak już usiadłam przy laptopie to nie chce mi się wstawać.
Dziś przez 6 godzin sprzątałam dom mamy, ona nie mieszka tam już od roku ale chcemy to miejsce nadal odwiedzać bo ciągnie człowieka w stare kąty. I tak po roku niebywania dom zapuścił się niesamowicie, ale teraz jest w miarę ogarnięty i w przyszłym tygodniu wybieramy się tam z dziećmi.
Pytałam o buty dla dziecka bo muszę małemu szybko coś kupić bo nogi mu się rozjeżdżają na panelach i szkoda mi go strasznie. Oglądałam ostatnio fajne wysokie sandałki, chyba z firmy Mazurek, ale na złość były tylko w rozmiarze 21.
Spokojnej nocy.
 
Czesc!

Pogoda sie popsula, leje ehhhhh
Maz przyjechal po nas dzisiaj autem, z noga juz lepiej, tydzien rehabilitacji i duze zmiany.

Miliaa Miki nie cycka od kwietnia, sam sie odstawil, urzadzil sobie z sutkow gryzaka, ale za to z jedzeniem nie
mamy zadnego problemu, wciaga wszystko, nawet sam czarna porzeczke z krzaka zrywal.

Aga super miejsce.

Kamu oj dawno Ciebie u nas nie bylo!
 
reklama
Kamu to super z tą kasą, wiadomo rozłąka jest i trzeba to przeżyć ale dacie radę. Pewnie za to wróci stęskniony ;)

U nas dzisiaj impreza i zrobili mnie jak zwykle kierowcą, mam przywozić i zawozić gości, nigdy się nawet kieliszka winka napić nie mogę :wściekła/y: Najgorsze, że nigdy się mnie o zdanie nie pytają czy mogłabym pozawozić itd. tylko zawsze mówią gościom "x was przywiezie, zawiezie także nie ma problemu" a potem mnie mówią. Ale jestem zła na to.
 
Do góry