reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2013

Venicee właśnie za 15 minut się zbieramy i jedziemy sprawdzić bo wczoraj mu to wypadało i nie wiem czy dobrze jest czy nie. Moja matka chciała im policję nasłać, żeby jakąś pogadankę dzieciom zrobili a nauczyciele, żeby się coś poczuli do sytuacji na przyszłość a mąż nie chce a ja nie wiem czy nie byłoby dobrze bo im zawsze wszystko uchodzi na sucho.
 
reklama
Taka j ja tez w podstawówce mailam wybite 2 jedynki. Jakiś chłopak pędził korytarzem i przywalił we mnie z impetem. Tak że moje zęby mu w głowie zostały. A ja miałam plombą wypełnione ubytki w tych jedynkach a dosyć sporo tego brakowało. T o było w 5 czy 4 klasie a odpadło mi jak jadłam nektarynke i ugryzłam pestke:/ Ale miałam wtedy 23 lata wiec dosyć długo się trzymało. i poszlam zaś do tej samej dentystki co wtedy i zas mi to wypełniła. ALe powiedziął ze jak znowy odleci to trzeba bedzie sztycznego dac.

tak więc głowa do góry może nie bedzie taK ZLE :)

a dodam ze to ja byłam uznana za winna bo moglam sie cofnac jak widziałam że leci jak głupi
 
Żabila no nie mów..odsunąc się...no niekomentuje co myślę bo bym musiała siarczyscie poklnąć....
TakaJ powodzenia ! musi byc dobrze,.. a sprawiedliwości nie znajdziesz...cos wiem o tym, .... ani współczucia... tam tylko wazne to zeby spokój mieli i żeby problemów im nie robić...
dzieci moje już do tej szkoły nie chodzą.... wiele spraw sie to złozyło....mi. zamiatanie ważnycj spraw przez dyr. pod dywan ,bo tak wygodnie ....
pogoda taka sobie ....oby nie lało ...dzis na szczepienie idziemy, cholera boje sie jak zwykle...pneumo nas czekają... ;/
miłego dnia wszystkim
kawencja :D dla wszystkich hehhe
images
 
Żabila Ty winną bo się mogłaś odsunąć?? To stwierdzenie rodziców tego idioty czy szkoły? Co za banda!!!

Venicee mój dopiero zaczal chodzic do szkoly wiec jeszcze 5 lat przed nim a potem młodszy też pójdzie do tej szkoły, innej tu nie mamy nawet jakbym chciała zmieniać ale też nie widzę powodu bo w każdej szkole taki syf i g... za przeproszeniem.
 
Głównie przez rodziców chłopaka. Ale ze strony szkoly tez pojawiały sie głosy ze mogłam się odsunąć i nie było by sprawy :/
 
Żabila z tymi rodzicami to już bym jechała po nich, a mój mąż?? Biedni by byli. Natomiast postawa szkoły godna podziwu (w negatywnym sensie), że w ogóle tak bez strachu, ja na miejscu dyrektorki to bym się posikała ze strachu w takiej chwili a ona jeszcze winę na Ciebie zwaliła? Nie no, nie ma co :/

Moi rodzice mnie wczoraj wkurzyli ostro, generalnie to moja wina co się stało bo powinnam była iść do szkoły dawno i kazać się całej szkole odwalić od mojego syna bo według moich rodziców wszyscy, dzieci, nauczyciele, dyrektorka, pewnie też woźny i sprzątaczki uwzięli się na niego i postawili sobie za cel zniszczyć go, oni są chorzy po prostu, i stwierdzili, że on ma nie chodzić do szkoły!!!
 
Zabila aha, no to jej na plus wychodzi ale i tak uważam, że winna to raczej nie byłaś :)

W ogóle to wczoraj Kuba spał jednym ciągiem ... 3 godziny!! W życiu czegoś takiego nie widziałam! Fakt, że malutko spał wcześniej za dnia ale byłam w szoku. Dzisiaj ładny dzień u nas więc muszę koniecznie na spacer iść, i do dentysty się przejechać choć nie wiem czy przyjmuje bo synkowi wypadło co wczoraj mu założyła jego dentystka. W ciągu 4 dni musi iść 3 raz do stomatologa.
 
spokojnie TakaJ ..no zdarzyło sie ze Kacprowi od razu nadbudowa zęba spadła... tak może być...
teraz najważniejsze żeby ząb żywy był...niestety może obumrzeć nawet po pół roku.... ale tym nie martw sie za zapas....
najgorsze jest to że Kacper zgrzyta zębami podczas snu..nieraz to słyszałam...i "sam ściąga" te nadbudowane plomby...
gorąc dziś był.... ufff ale w końcu lato :d tak ma byc
po szczepieniu obrzęk na nóżce ma spory...do tego maruda noi sie martwię :(
 
reklama
cześć dziewczynki,
przepraszam ze się nie odzywałam, ale telefon mi padł, czekam na nową baterię, a do tego Miki zaglucony, ja również, jeszcze do tego mąż wczoraj z wyjazdu firmowego wrócił z nową w gipsie do kolana, bo ma złamaną piętę, więc mam nieciekawie bo 4 tyg będzie siedzieć w domu!!! na wakacje w czerwcu nie jedziemy, ogólnie masakra!!!
byłam w poniedziałek u swojego gina i jestem w 4 tyg ciąży, dostałam sporo badań, wiecej niż z Mikim ale jakieś nowe wymagania są :) kolejna wizyta 30 czerwca!
odezwę się i nadrobię jak tylko zacznie mi działać telefon :)
pozdrawiam, buziaki!!!
 
Do góry