reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
Basia spełnienia marzeń i wszystkiego dobrego, pociechy z synusia ;-)
trochę mnie zmartwiłyście, Ewelinka mój też pełza używajać jednej nogi , siedzi ładnie sam i uda mu sie trochę raczkować jak mu się chce oraz u nas dalej też plamy od miesiąca, juz nie mam pomysłu od czego i tak piszecie o tym glutenie to może to ;-/ chyba przejdę się do lekarki w przysżłym tygodniu. Na plamy mam fenistil ale przeszło i od nowa są...wrr
Ewelinka trzymam kciuki za egzamin.
My jutro jedziemy na weekend do Zawoji
 
Agaulec podobno nie boli, przejścia dopiero się zaczynają i nie skończą nigdy, do końca życia będzie mieć problemy z tymi zębami, uwalili go w tej szkole na cacy, mam ochotę wystąpić o jakieś odszkodowanie albo coś, nie chcę tego tak zostawiać bo synek teraz do końca życia co chwilę u dentysty będzie siedział.

All-me ja pracuję w państwówce więc zwolnić mnie nie mogą także czeka.

Ewelinka ćwiczenia na pewno pomogą, sprawią, że wszystko szybciej się zrobi, zdaję sobie sprawę, że to uciążliwe ale 2 miesiące jakoś zlecą i będzie dobrze ** Mnie też szlag trafia i myślę co zrobić, żeby tego tak nie zostawić bo im się wydaje, że powiedzieli "przepraszam" i załatwione a synek będzie mieć problemy do końca życia.
 
Agaulec jak znam życie to nic z tego nie wyjdzie, zresztą tak prawdę mówiąc nie chodzi o kasę (choć przydałaby się bo teraz na dentystę wydawać będę fortunę aż do 20 roku życia synka) tylko wpienia mnie, że mieli go pod opieką, stało się coś takiego i oni mówią "no przykro mi" i tyle, spróbuj coś zrobić, zepsuć, rozbij perfum w sklepie albo nadłam krzesło w urzedzie, żyć Ci nie dadzą ale jak Tobie instytucja coś zrobi to nie musza ponosić konsekwencji, nic. Co mi dyra powiedziała? Że tak to jest bo dzieci są żwawe więc takie wypadki się zdarzają. Noż kur.... Jestem wściekła bo widzę, że będę u stomatologa teraz co chwila, pewnie tygodnia nie będzie bez wizyty. A z ubezpieczenia kasę dostanę jakąś jak się leczenie skończy, przecież to się nie skończy!!! Dopiero jak będzie mieć ok. 20 lat to można coś stałego zrobić a do tej pory co chwila wizyty, będzie mu to wylatywać, ja do tej 20 u stomatologa będe pewnie z 200 razy!
 
Taka j boziu ale synus sie urzadzil, strasznie Wam wspolczuje, i masz racje daz do jakiejs rekompensaty, to nie wypadniecie plombki a cos bardzo powaznego...przytulam mocno, bo tylko to moge zrobic!
Ewelinka bede 3mac kciuki, powodzenia :)) a z rehabilitacja szybko pojdzie, dzieciaczki teraz towarzyskie sa, wiec pewnie bedzie dobrze wspolpracowal... moja na poczatku rehabilitacji (jak miala 3 mies) wrzaski urzadzala, az mi sie serce krajalo, potem z uplywem czasu lepiej reagowala, cwiczylismy ja jakies 4 mies i szybko zlecialo, teraz jest za to bardzo sprawna, wg mnie to wlasnie efekt cwiczen :)

Aga udanego weekendu, zazdroszcze :) my jak bedzie pogoda, to po bozym ciele nad morze do wladka ruszamy na 6-7 dni.

Agaulec ladnie pospala, moja na palcach jednej reki policzyc te 1,5 godzinne drzemki, ostatnio 2 razy po 30-40 minut i to jeszcze z fochem, najchetniej w ogole by nie spala...
 
TakaJ co do odszkodowania...niech ich szlag.... ja szkodę widzę do 18-20 roku zycia...ubezpieczalnia tylko do 2 lat....max 1000zł...ale w życiu tyle nie wyciagniesz... ,max 100-200zł ..u nas tak było...to ubezpieczenie w szkole o dupę rozbić... jak się dowiadywałam byłam mega wkkk....bezsens ....no ja juz przywykłam do tych wizyt... przez te 2 lata od wypadku byliśmy może z 6 razy max,..wiec nie jest tragicznie....
co do szkoły ŻADNA sie nie poczuwa ..bo po co.... każdego wali że człowiek ma teraz problem...i to długoterminowy...
a zęby juz zabezpieczone? teraz beda czesto żywotnośc sprawdzać... no czy żywe są...
Ewelinka powodzenia na ćwiczeniach -bedzie tylko dobrze !
Grinula ale fajny wyjazd wam się szykuje superrr
 
reklama
Taka j - jak czytam co ostatnio spotkało Twojego synka to wszystko się we mnie gotuje. Niestety większość polskich szkół oferuje takie standardy. Szczerze współczuję.
Basia - zazdroszczę tych 25 lat, miałam je 13 lat temu. Wszystkiego najlepszego!
Ewelinka - trzymam kciuki za obronę i rehabilitację Piotrusia.
Aga - udanego wyjazdu!
All me - i co dalej? będziesz czekać,że może znajdzie się jeszcze miejsce w Twojej pracy, czy szukasz już nowej?
 
Do góry