reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Witam z kawusia ;-)

Mikolaj znowu pospal do 6stej i nie obudzil sie na cycka w nocy, ma teraz faze wtulania w poduszke i spania na boku, robi tez postepy w raczkowaniu i kilka kroczkow do przodu mu sie udaje.

Madzialenak gratki szczepienia! Jak nocka i udo po szczepieniu?

Taka j maly poszedl spac o 19.30 i pospal do 6stej rano, w ciagu dnia spi do 3 godzin jeszcze.
 
reklama
Dzień dobry wszystkim!
Jak tam dziewczyny z oknami na święta, działacie już? Mi się udało wczoraj umyć tylko dwa, ale może przy dwójce dzieci to aż dwa, a zostało jeszcze 9. A jak u Was?
 
Madziasek,wow, gratulacje dla małego raczka :)
U nas dalej chorobowo. Ja mam już drugi antybiotyk na anginę :( Myślałam ,że zejdę z tego świata ale już jest ok.
Starsza córka kaszle mocno już 3 tygodnie, nic nie działą na nią, młodsza wyłazi z przeziębieniaa Mikołaj jako tako się trzyma tylko wkółko płacze :(
Brak czasu na cokolwiek.
 
Grinula super ze wyjazd udany i pralka naprawiona ;-)
Miki jesli sie awanturuje w wozku to wiem ze chce byc wyzej i ogladac swiat, a tak to tez sie popsul i wymaga duzo uwagi i czasu mniej na inne rzeczy! Hehhhh

Ewuncia zdrowka dla Was!!! Pierwszy antybiotyk chyba zle dobrany skoro musialas drugi antybiotyk zajadac. Jedz duzo jogurtow naturalnych i pamietaj o oslonce. Jeszcze raz duzo zdrowka!!!

Aurelia chetnie bym umyla Twoje okna bo lubie haha
ja mam dwa okna (od naszego pokoju i pokoju z aneksem) duze tarasowe, reszta u dziadka ale mnie to nie obchodzi.
 
witam wszystkich
Ewuncia zdrowia dla wszystkich ale sie pochorowałaś dziewczyno zdrówka jeszcze raz:-)
Madzialanek jak tam Sebuś po szczepieniu jak udo mojej grudka już znikła i też była szczepiona na pneumococi
Madziasek widze że Mikuś juz pieknie zaczyna raczkować Lena podnosi tyłek i tak smiesznie się buja moze też zacznie niedługo raczkować
Grinula jak piszesz o Małgosi w nocy to jakbym widziała moją Lene w nocy tylko na cyca sie budzi i chwile possie i idzie spać choc dziś chyba było lepiej :-)
pozdrawiam wszystkich Lena teraz chwile pośpi a ja kawusia
A okna u mnie nie ruszone
 
Hej dziewczyny !

Agaulec, u nas ze spaniem też jest kiepsko, wstaje co 2-3h żeby włożyć małemu smoczek do buzi, włączyć karuzelę i śpi.. niby nic przy nim robić nie trzeba ale takie przerywane spanie jest straszne :-(

Grinula, mój ostatnio też się w wózku wyginał :baffled: fajnie, że odwiedziliście zoo ale te nasze zoo to chyba coraz gorsze.. jak byłam 3 lata temu to strasznie mało zwierząt i tak trochę zaniedbane te zoo..

Madziasek, super, że Miki już do raczkowania się przymierza ! Ja właśnie dokupiłam puzzli piankowych bo mamy w całym mieszkaniu panele i Kuba się ślizga.. próbowałam z kocem ale to samo.. a w taki sposób to on się nie nauczy raczkowania..

Ja okna planuję umyć w następnym tygodniu bo od poniedziałku mąż bierze ojcowski :-)
 
Witam przy śniadanku

Madziasek wow, ale fajnie, że Miki juz zaczyna raczkować, gratuluję :-)

Aurelia u nas mąż okna myje i całe szczęście bo mam aż 5 dużych i 4 małe.

Ewuncia życzę zdrówka dla Ciebie i pociech.

Grinula fajnie, że odpoczęłaś i naładowałaś baterie :-) Seba też robi aferę w wózku jak leży za nisko a chciałby posiedzieć, a największa jazda jest jak mu słońce świeci, wtedy to dopiero daje popis, już się skubany nauczył że jak mu świeci to mama parasolkę rozkłada ale pojęczeć swoje musi :sorry: mały terrorysta.

Dzięki dziewczyny, odczyn poszczepienny nadal jest czyli zaczerwienienie i spuchnięte ale wydaje mi się, że trochę mniej, jak małego dotykam to go chyba nic nie boli bo już nie jęczy. U nas nocka do niczego, kilka razy musiałam wstawać dać Sebowi smoka i włączyć karuzelę bo znów marudził przez sen, a o godz. 4 to już się obudził z wielkim płaczem, oczywiście bez mleka się nie obyło i myśleliśmy z mężem, że jak je dostanie to pójdzie spać a tu nic wielki płacz jak go odłożyliśmy do łóżeczka więc od godz. 4:30 po prostu spał z nami w łóżku, oczywiście w nocy włączył mu sie gadulec i zanim zasnął to mineło trochę czasu. Jestem znów nie wyspana :crazy:

Czy Wasze dzieci też dużo gadają? Mojemu się buzia nie zamyka , non stop gada i gada "dadadadada" , "tatatatata" i cos tam po swojemu jeszcze :happy:
 
Ostatnia edycja:
Ja też mam te puzzle piankowe, tylko że kupiłam 4 kolorowe bez żadnych literek, cyferek, zwierzątek, pojazdów itp. bo wiem że one wychodzą i cięzko jest poodkurzać taka matę. Fajne są bo dość duże 40x40 cm.
 
reklama
Grinula super, że wyjazd się tak udał :) Naładowałaś się.

Mój już zaczął raczkować, coraz mniej pełza a więcej raczkuje, na szczęście bo martwiłam się, że tego nie będzie robić.

Madziasek aha, ale ja myślałam, że on wstał o 6 rano i potem był bez spania do 19:30 i byłam w głębokim szoku, że dziecko mogło tyle wytrzymać :D

Mój dzisiaj spał na razie 1,5 godziny, tylko raz jeszcze go położę więc dzisiaj spania będzie 2-2,5h. A jak jest u Was tak razem do kupy jakby to zebrać to ile śpią Wasze dzieci?

Madzialenak mój tylko jednego dnia gadał coś na zasadzie "dadadada" i "tatatata" i to wszystko.

Ewuncia zdrówka dużo życzę!!

Mój starszak znowu dzisiaj wymiotuje, już chyba 4 raz w ciąglu 1,5 miesiąca mamy taki dzień, już nie wiem co jest grane :(

Basia ja to bym tak chciała, żeby trzeba smoka do buzi i koniec a ja dzisiaj lulanie itd. miałam w nocy, ciężko mu jakoś spać było.
 
Ostatnia edycja:
Do góry