reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
pozdrowienia od nas, czytam was ale nie mam czasu bo bylam na studiach i caly tydzien w pracy a jeszcze choroba mnie dopadla i sie boje zeby malego nie zarazic :-(, karmie go piersia i mam nadzieje ze moze go to ochroni troche
 
Oj ewelinka zdrówka.
U mnie starsza wczoraj dostała gorączki, a dziś biegunki. Przez dwa tygodnie był spokój, wróciła do przedszkola, a tam wirusy skaczą na lewo i prawo, w piątek było tylko 7 z 23 dzieci. Bardzo się boję o Bartka, bo właśnie wychodzi z infekcji, a tu kolejna czai się w domu.

Przeczytałam o tych szczepionkach, która to jest MMR?
 
hejka

dziewczyny od jutra w lidlu pampersy tanie są. 88zl za 162 sztuki 4, to bardzo korzystna cena moim zdaniem. My zaś zapas bedziemy robić bo ten co na święta dostał to pomalu się kończy. Muszę tylko pomyśleć ile 4 kupowac a ile ewentualnie 5.

poza tym jutro wracam na studia więc czasu mniej będzie.

Zdrówka dla maluszków i dla was.
 
Widzialam wlasnie w gazetce. Ale pewnie bedzie tak jak ostatnim razem, otwieraja o 8.00 a o 8.02 jiz pampersow nie bylo
 
Dzień dobry!
Jestem tak wkurzona, że o spaniu nie ma mowy. Ostatnio zakupiłam termometr bezdotykowy Medisana bo mierzenie w pupie psychicznie mnie wykańcza. Przy starszej było inaczej, ona była spokojniejsza, dała sobie zmierzyć, teraz z Bartkiem to już inna bajka, ja sie mu boję mierzyć w tej pupie, żeby coś mu złego nie zrobić bo tak się rzuca. No więc najpierw poczytałam, dowiedziałam się,że to solidna, niemiecka firma, bubli nie robią ponoć, wydałam 119zł. Dziś o 5-tej starsza obudziła się z płaczem bo czoło gorące, szybko zmierzyłam tym termometrem a ten szajs chol...ny pokazał 37 stopni! (dodam,że zapoznałam się z instrukcją i robię tak jak tam jest napisane). Tak na moje czucie palpacyjne to było pewnie ponad 39 stopni. Normalnie czuję się oszukana i naiwna, że skusiłam się na takie coś. Ale sugerowałam się, że przecież teraz w szpitalach to już w większości nie mierzą rtęciowymi, w przychodniach również. No to ponarzekałam, chyba wezmę się za sprzątanie, bo na jedzenie ciut za wcześnie.
 
Witam serdecznie, myślałam że pierwsza będę. Nie odzywała, się bo nie mam siiły, czekam na drugą jedynkę, mały kilka razy w nocy się budzi z płaczem, nie mam już siły, chce mi się spppaaaććć!!w dzień też nie potrafi zasnąć, bo cały czas ma gryzą kwietnia buzi- no masakra jakaś, nie moje dziecko.
aurelia ja też mam bezdotykowa termometr i też pokazuje temp z d....
 
Przypomniało mi się jeszcze laski, jakby którejś przyszło do głowy kupowanie odsyłacza do noska na baterie firmy cleannose to lepiej tą stówkę wydać na fryzjera. Nic nie odciąga, u nas służy do zabawy, robię Pif Paf i mały się śmieje.
 
reklama
Witam,
dzisiaj bez kawki, wczoraj cos mnie dopadlo, zwracalam wiec nocka nieciekawa! Maly ok :-)

Ewelinka, Aurelia zdrowka!!!

Aurelia ja mam termometr z diagnostic bo taki mamy inhalator i jestem zadowolona ;-)

My dzieki za info!

Patrycjal u nas dokladnie tak samo,takie rzeczy z lidla szybko wychodza!
 
Do góry