reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Basia to podobnie ubieramy dzieci, choć dzisiaj wydaje mi się że za ciepło go ubrałam, no niech już lato będzie. Od tygodnia w spacerówce jeździmy bo gondola mała się zrobiła. A pytank mam ile mleka wybijają teraz wasze dzieci, pytam o mm."? Bo mój synek pije teraz mleko tylko o 17 i przed spaniem. W nocy już się nie budzi, a rano kaszkę chce, a mleko wypluwa, więc wypija na dobę teraz ok 350? Nie wiem czy to nie za mało ale nie wcisnę mu jak nie chce. A i jeszcze jedno pytanko, czy byłyście na kontroli jak maluchy skończyły 6 miechów? Bo nie wiem właśnie czy umawiać się do lekarza!?
 
reklama
My, oj zazdroszczę nocnego spania !
Kubuś na dobę wypija około 650- 700ml mleka. A kaszkę masz pewnie mleczną to maluch dostaje więcej mleka :) U poradniku pisze 3x 180ml mleka i raz kaszka 150ml.. ja przyznaję, że rzadko daję kaszkę.. tzn częściej wsypuje do mleka i Kubuś pije z butki, a przed spaniem mleko z kleikiem ryżowym wypija.:-) a na kontroli nie byłam.. tzn jak miał równo pół roku to mieliśmy szczepienie więc go pooglądała.. a to trzeba iść??
 
Witajcie,

Trochę dziecko mi się popsuło przez te zęby, w poniedziałek zrobił aż 4 kupy w ciągu dnia - ma brak apetytu mało co je a tym bardziej moje zupki, teraz podjadł troszkę kaszki. Ucze go pić z butelki ale nic z tego nie wychodzi zapomnaił jak się z niej piję, traktuje butelke jako gryzak ;/ Dawałąm mu wodę jutro może spróbuję dodać pare kropli soku albo ugotuje kompot.
W Carefourze są fajne promocje na słoiczki, dzisiaj byłam i porobiłam zakupy głównie deserki bo zupki staram się gotować

Grinula gratki zębolka :-)
 
Czesc,

moj Mikolaj jakis marudny dzisiaj, mialam problem by go po obiedzie uspac...
znajomej maly ma wirusowke jakas (katar, goraczka), mam nadzieje ze malego nie zlapie, wczoraj i dzisiaj nie mieli ze soba kontaktu!

Grinula a co Was dopadlo? Zdrowka zycze!

My co do wizyty po 6 mcu to my podobnie jak Basia mielismy ja na szczepieniu :-D
a malego ubieram podobnie do Was i okrywam cieplym kocem, nie wsadzam juz w spiworek.

Aga a jakiej firmy sa w promocji sloiczki?
 
Ostatnia edycja:
Madziasek my zdrowi, to u Ewunci choruja.
My u nas tez na pol roku bylo szczepienie i przeglad.

Ja podobnie ubieram..hmm.. tylko body z krotkim, na to bawelniana bluzeczka i kurtke lub kombinezon, w spacerowce jezdzi w spiworku z pojedynczego polaru. Dol to rajty, a jak kurtka to rajty i spodnie .


Dzis mala urzedowala do 21... siedziala w lazience w tym swoim siedzonku i patrzyla jak sie brat kapie.. ten ja rozsmieszal, szkoda ze tego nie nagralam..:-)

Basia u nas kupka od razu po przebudzeniu tj po 7... czasem jeszcze dosypiam i slysze jak cisnie, a tak mi sie nie chce wstawac ;-)
 
my2013 moj maly pije okolo 500 ml mleka dziennie + do tego kaszka mleczna okolo 200ml

U nas kontrola po pół roku była tydzień temu. Przyjechała pani pediatra do domu i pooglądała małego :)
co do smoczka to my nie używamy wcale.

zdrówka dla chorujących :)

takie mam pytanie czy któraś z Was planuje w najbliższej przyszłości kolejne dziecko??


Aaaaa no i 7 miesięcy dzisiaj mamy :)
 
Czesc dziewczyny!

witam kawa i paczkiem (maz wczoraj kupil bo myslal ze mamy tlusty czwartek haha) a to dzisiaj dopiero! Piekarnie musze koniecznie odwiedzic ;-)

nocka masakryczna, maly obudzil sie o 21 z zatkanym nosem, inhalowalam, sciagalam i potem o 24 to samo i o 5:30 znowu, gluty wodniste biale, ciagle cos mu furczy, pokasluje bo splywa, chyba sie wykoncze....


Grinula sorki za pomylke :rofl2:

Zabila gratki 7mcy! O planowaniu dzidziusiow pisalysmy juz kiedys, ale tak ja planuje, chialabym szybko, najchetniej w tym roku ale mam warunek postawiony na kolejne dziecko. Kolejny rok tez biore pod uwage gdy w tym roku sie nie uda :-D
 
Dziewczyny ja na chwile z malym na rekach, dorwalam komp meza, moj mial zabrac dzisiaj ale widze, ze lezy wiec nie wiem kiedy bede go miala. Chyba nie nadrobie bo nie mam jak teraz, mam nadzieje, ze u Was wszystko ok!!! U mnie starszy wymiotowal w nocy i boje sie, ze to rotawirus i ptrze na malego teraz a starszy ze wzgledu na swoja wage to tez, zeby sie nie odwodnil takze meksyk. Az sie boje co bedzie, nie wiem jak jechac nawet ze starszym do lekarza bo nie chce brac malego do chorych dzieci a z rodzicami mamy "ciche dni", ehhh.
 
reklama
Witajcie mamusie :-)

Mały śpi a ja wcinam śniadanko, później spacer i muszę odwiedzić cukiernie i zakupić pączusia , dzisiaj trzeba będzie zrobić cały trening z Chodakowską :-D

Madziasek zdrówka a mąż się troszkę rozpedził hahaha ale mój też nie kuma jaki jest dzień tygodnia :-)

żabila gratki 7 miesięcy, my chcemy drugie dziecko ale tak za ok 2 lata

witaj taka j. mam nadzieję że to nic groźnego może to takie chwilowe nie od razu rotawirus ;-) trzymaj się
 
Do góry