reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Kulkaprzytulka na pewno wszystko bedzie ok. Przecieraj nam szlaki ;-)

Kupilam dzisiaj te pieluchy dada, o ktorych pisalyscie i jestem zaskoczona pozytywnie. Calkiem jak pampersy zielone sie wydają, ale producenta nie ma na opakowaniu :-)

Ja szczepic chyba nie bede 3 dawka heksy bo po kazdym szczepieniu mala ma katar. Poczekam do roczku.
Na pneumokoki i meningokoki zaszczepilabym, ale nie wiem czemu sie teraz po smierci tej dziewczynki tak boje.

Madziasek tu zdjecie tych biszkoptow.
 

Załączniki

  • 1392153923572.jpg
    1392153923572.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 29
reklama
hejoooo jestem jestem wywołana do tablicy:-D


maz byl, ale juz pojechal z powrotem, a ja zabiegana w pracy bo dzien babci i dziadka dopiero robilam. wogole to biegam i cwicze- wzielam sie za siebie:tak::tak::tak:

cos tam Was nadobilam,:sorry2:

basia ja uzywam zielonych pampkow, pomaranczowe mialam, ale smierdza dziwnie i u nas sie nie sprawdzily


madzialenak gratki zabkow, my nadal bezzebne:-D


talaaa ja tez mialam termin na 1 sierpnia, a urodzilam 20 lipca:-)

taka.j my tez dalej na 3, zdrówka dla Kubusia

zabila nie wiem czy to normalne, ale Milena tez sie nie przekreca. Niby do 8 mca jest czas na to. Poki co zaczynamy pełzanie, choć jeszcze z oporami

kulka &&&& za złobek, bedzie ok. ja pracuje w przedszkolu i widze jak mamusie reaguja na rozstanie z dzieckiem. na poczatku zawsze mowia ze miejsca sobie nie moga w domu znalezc, a pozniej maja pretensje, ze odwoluje zajecia, bo nie wiedza co z dzieckiem zrobic przez ten czas przedszkola:-D
 
Cześć:-)
Ale miałam lekturę do nadrobienia...

basia ja również używam dady i jestem zadowolona zero odparzeń ale też sporadycznie używam chusteczek :)Dziś kupiłam mega pakę 4 bo już jedno opakowanie nam zeszło.a wczoraj w netto widziałam pampersy pomarańczowe w dwu paku cena 29,99 ale jak zapytałam czy to za całość to babka mówi że za jedno opakowanie to po jakiego grzyba wszystkie były w 2paku???dodała jeszcze że one przeciekają:confused:

madzialenak gratuluję pierwszych ząbków :-)
żabila każde dziecko rozwija się swoim rytmem moja też się nie przekręca:-( może za mało jej poświęcam czasu widzę że jak tatuś się nią zajmuję to dziecko i ciekawe zabawek i gada.wredna mama tylko na kompie siedzi i od czasu do czasu da jeść
kulkaprzytulka ja sobie nie mogę wyobrazić jak to jest w tym żłobku ale cieszę się że Wojtuś dzielnie znosi rozstanie
 
ewuncia2 ja swojej też jeszcze nie wprowadzam na stałe posiłków sporadycznie dostanie warzywka i jabłuszko narazie karmię piersią i tyle wagę ma niezłą już czasami słyszę że dobrze wygląda
 
Czesc,

witam z kawka i precelkami :-D
dzien zaczelismy po 5tej! Maz juz w trasie do Tarnowa, mam nadzieje ze na szczepienie wroci!

KulkaPrzytulka my juz dwie dawki na pneumo przyjelismy, kolejna w pazdzierniku!

Kupciusia moze mala nie potrzebuje wiecej jedzonka na noc, bo moj Miki je ostatni raz o 18stej ;-)

Ewelia, Madzialenak fajne foteliki, mi tez sie podobaja :-D

Jagoda powodzenia w cwiczeniach i kciuki za efekty!!!

Milego dnia dziewczynki!!!
 
Ostatnia edycja:
Madziasek trudno mi powiedzieć ale jeśli to może od naszej dziwacznej temperatury w domu, bo albo mamy bardzo gorąco albo zimno, mąż jakoś umie tak napalić, że utrzymuje się stała temperatura ok. 21 stopni i jest ok ale moim rodzicom się to nie podoba i zabraniają mu palić więc w efekcie ojciec albo wcale nie pali i wtedy zimno okropnie albo napali tak, że ze skóry można wyjść.

Ja szczepię na pneumokoki, staram się nie czytać różnych rzeczy bo wtedy nie szczepiłabym chyba na nic, też się boję co będzie wiadomo ale zdecydowałam się szczepić, na meningokoki chciałabym po skończeniu pneumokoków.
 
co do pampersów Dada to u nas one nie podpasowały bo kurcze jakoś mało absorbowały zapach. Pawełek przesypiając noc od 20 do 6-7 czasem 8 to śmierdział strasznie sikami. A w pokoju taki smród byl. Te zielone pampki jakoś mniej śmierdzą nawet jak dosyć mocno obsikane.

widzę że kupujecie nowe foteliki, my też się pomału przymierzamy bo z naszego też pomału wyrasta. zastanawiamy się nad tym ale cena lekko powala. NIestety wszystkie co tylem to drogie :/ Fotelik samochodowy Cybex Sirona 0-18 kg model 2014 Ewozki.eu - Hartan, Wózki wielofunkcyjne - wózki spacerowe - wózki dziecięce - wozki dzieciece - wózki dla dzieci - wózek dziecięcy - foteliki samochodowe- fotelik samochodowy Problem że tylko my mamy isofix w samochodzie więc musielibyśmy kupić jakiś inny tani tandetny żeby był w razie czego.

myśmy ostatnie szczepienie już mieli w zeszłym tygodniu. A jako że ośrodek mam dokładnie na przeciwko to śmiałam się że na następne we wrześniu mały pójdzie już sam. A oni do mnie że ja też muszę być:-) a mi chodziło o to że o własnych nogach

Kulka super że ze żłobkiem na razie ok!
taka j jak dzisiaj nocka? lepiej?
 
reklama
ewuncia2 ja podaje jabłko surowe, bo po gotowanym Kacper miał straszne problemy ze zrobieniem kupy, bo gotowane jabłko zatwardza, a banana jak mu podaje to rozgniatam widelcem :)

ewelia fajny ten fotelik :) ja tez muszę się powoli zacząć rozglądać za innym fotelikiem...

taka j. to zdrówka dla Kubusia :) a jak tam dzisiejsza noc?

U mnie dziś była najgorsza noc odkąd się urodził Kacper.... Mało co spałam i jestem nieprzytomna, od 22 do1 wstawałam do małego 5 razy, a później to już przestałam liczyć... Dodatkowo od 2-3 dni jest w dzień taki marudny, że tylko by przy cycu siedział nawet jak zje konkretną porcje obiadu czy śniadania... teraz usną po wielkich krzykach. Nie wiem czy to przez zęby czy skok, a może całkowicie coś innego tylko co :-:)-:)-(
Idę po ziemianki, węgiel i może zdążę się trochę położyć jak mały jeszcze będzie spał...

Miłego dnia :-)
 
Do góry