reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2013

reklama
Witam,

Mam do sprzedania na chwile obecna 9 opakowan (kazda puszeczka 400g) mleka Neocate lcp. Jest rowniez mozliwosc zalatwienia wiekszej ilosci. Osoby zainteresowane prosze o wiadomosc priv. Cena do uzgodnienia, przy wiekszej ilosci bardzo atrakcyjna.
 
Witam porannie z kawą w ręku :)
Jaka to przyjemność posiedzieć w ciszy i spokoju przed komputerem gdy dzieciaki spią ;)

Ale nieprzytomna to jestem bo synuś w nocy nie myślał spać ;/

My też w następnym tygodniu się szczepimy, tym razem tą szczepionką 5 w 1. Ostatnio Mikołaj szczepiony był na wzw i rota i w miarę ok to zniósł, więc mam nadzieję, że i tym razem będzie dobrze.

Ja zaglądam tu często ale z reguły nie mam czasu by odpisać, niestety. Trójka maluchów to masakra :).No, ale najstarsza już w przedszkolu ;)

Mikołaj ma przepulkinę pępkową :(.Pediatra to bagatelizuje i mówi, że do roku się wchłonie, ale ja się martwię, bo okropnie to wygląda, szczególnie jak młody płacze.

takaj, współczuję tej paskudnej bakterii :(

Jejku, czy wasze dzieciaki też tak czujnie śpią? Mikołaj śpi ze mną w łóżku i jak leżę z nim to jest w miarę ok tzn. śpi :). Tylko wstanę na sekundę to ten już się budzi. Teraz to samo.Już 3 razy do niego biegałam i znów się obudził i jęczy, zaraz będzie wrzask. No, sekundy spokoju nie ma:no:
Już śpi mi na rękach.........ale przynajmniej cisza w domu.
 
Ostatnia edycja:
Ewuncia ja nie wiem ale u mnie to samo było w nocy, wczoraj o dziwo był cudny, taki kochany chłopak, mało płakał, dużo "rozmawialiśmy", słuchał, uśmiechał się, no w szoku byłam i bardzo dużo spał, no i odbił sobie w nocy, więc ja też po kawę lecę i nie wiem jak dotrzymam do tej 22-23 bo mam nadzieję wtedy móc iść już spać. Z tą czujnością to też mamy podobnie, uśnie a jak się gdzieś odwrócę, łóżko zaskrzypi to już rączkami rusza, już już. Może taki etap czy coś.
 
Cześć dziewczyny!
U nas jakiś dziwny czas nastał. Bywają dni, że synuś praktycznie cały dzień nie śpi. Ucina sobie tylko drzemki po 5 - 10 min, a jak nie śpi to marudzi i wtedy albo bujanie w wózku albo noszenie na rękach. Zazwyczaj wybieram wariant z wózkiem. Nie ma czasu domu ogarnąć a czasem zębów umyć się nie da. Czy Wasze dzieci też tak mają, że cały dzień potrafią nie spać?
Taka.j - trzymam kciuki za Kubusia, żeby ta bakteria poszła precz
 
Ewuncia no chyba nie ma innego wyjścia bo nie ma jak się poddać :)

Aurelia do tej pory jakoś tam troche zawsze pospał, u nas jest teraz tak, że mały jest właśnie bardzo czujny jakiś, on tak "kradnie sen" jak ja to mówię, pośpi tak ze 20 minut i nagle pobudka, też nie wiem o co chodzi, wczoraj był jakiś wyjątkowy dzień bo nawet 1,5 godziny spał za jednym razem ale dzisiaj chyba tak nie będzie. Może jakieś przesilenie czy coś. A ile ma Twój synuś?
 
Mój za dwa dni skończy 2 miesiące. Teraz właśnie go bujam jedną ręką, a drugą piszę. Dziś u nas pada więc wyjście na dwór odpada i tak pewnie dziś cały dzień zejdzie na tym bujaniu
 
reklama
ewuncia moja też ma tak czasem ze czujnie śpi ale co się dziwić takiemu maleństwu ze chce być blisko mamy :-)
taka j tak patrzę na Twoje suwaki i prawie w Sebastiana urodziny urodziłas Kubusia :-)
Aurelia moja za 4dni skończy tak jak ewunci ;)
 
Do góry