reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2013

Ja Was bardzo podziwiam z tym karmieniem tak na prawdę, nie wyobrażam sobie tyle czasu spędzać na karmieniu, jesteście na serio super mamy, że tak się z tym staracie, pal licho jak wychodzi i ile mleka itd. ale chodzi o sam fakt poświęcenia!
 
reklama
U mnie w dzień takie długie przerwy tylko jak śpi tak to co godzinę co dwie by jadła, jednak w nocy ma przerwy ok 4 godzin. Czyli jednak nie tylko moje dziecko lubi powisieć popołudniu, a ja myślałam,że to przez to iż się nie najada.
Ta medela chyba droga jest , ja wtedy miałam aventu ręczny i super się sprawdził, teraz miałam pożyczony od siostry jakiejś nieznanej firmy, próbowałam sciągnąć po południu, ale praktycznie nic nie leciało a on był elektryczny i tylko czułam okropny ból.
 
Ja mam właśnie laktator philips avent ręczny i jestem z niego zadowolona :-)czasem ściągam pokarm rano, jak mam dużo i zamrażam na ,,wszelki wypadek", np. na moje wyjście do lekarza
 
reklama
Ja już też dawno nie śpię, nie ma bata, nie pośpimy teraz przy dzieciach, a przy dwójce to już całkiem.
 
Do góry