reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Ewelinka wow, no piękna waga, faktycznie niech już lepiej nie rośnie i oby u Ciebie ta granica błędu lekarskiego była w dół, jak sobie patrzę na mojego synka co ma 3100 to sobie nie wyobrażam go urodzić a co dopiero jeszcze większego!
 
reklama
Hejka:-)
Witam Was wszystkie Mamusie - te obecne i przyszłe :-)
Mnie trochę nie było tutaj. Od 20.08 byłam w szpitalu i 22 urodziłam Wojtusia :-)
Wczoraj wyszliśmy ze szpitala, jeszcze nie miałam czasu Was nadrobić i nie wiem, czy mi się uda, bo Mały jest dość absorbujący;-)
 
I ja zaglądam na chwilkę :)
kulka, urodziłyśmy tego samego dnia :)

kamu, ewelinka, doriq ( i nie pamiętam kto jeszcze nierozpakowany) - trzymam za was kciuki, żeby wszystko poszło szybko i sprawnie!!! ;)

Mój mały, choć klocek ponad 4 kilo urodził się błyskawicznie i ten poród był najlżejszy z moich 3 porodów!!! W domu jesteśmy od soboty i jakoś sobie wszystko układamy powoli.
Tylko Młody żółty jak kurczak , ale mam nadzieję, że będzie się już powoli wybielał, w innym razie czeka nas naświetlanie.

I już kwęka.....
 
Kulka gratulacje, no to super, że już po wszystkim, zajmij się małym i nie martw nadrabianiem ;)
 
Hej, i ja dalej w dwupaku, choć termin na jutro.. Wczoraj wieczorem sobie pod prysznicem darłam sutki :-D i w nocy miałam bóle okresowe. Ale w dzień znowu nic. Dziś nie będę próbować, bo jutro M musi lecieć jeszcze do urzędu jakąś umowę podpisać więc musimy być na miejscu. Choć chciałabym już urodzić. Dzisiaj prawie nic nie robiliśmy takiego mocno obciążającego a jestem zmęczona jak nie wiem. Mała gdzieś tam może głową czy ręką w dół uciska. A poza tym to dosyć mocno się kręci i wierci. Zobaczymy co czas przyniesie, ale to czekanie jest beznadziejne. I ciągłe pytania od wszystkich czy to już.

Doriq - ja też bym chciała w sierpniu bo wrzesień mi się nie bardzo widzi...

Ciekawe co u Kamu, czy ona dzisiaj nie miała się znowu gdzieś zgłaszać?

Ewelinka - no to faktycznie maluch spory. Ja też się trochę obawiam, bo niby lekarz przewidywał, że będzie ok 3300 ale to przewidywał miesiąc temu jak miała 2600... A przecież przez miesiąc to dla dziecka w brzuchu kilogram przybrać chyba żaden problem, nie?

Kulka - gratulacje :) A miałaś CC czy SN bo nie kojarzę ;-)
 
mysiolek, w miesiac spokojnie 1kg przybierze na wadze, moj tak wlasnie rosnie, na poczatku sierpnia mial 2800, a teraz 3700, z jednej strony juz bym chciala a zdrugiej sie boje bo wiem ze jest duzy a to moj pierwszy porod i strasznie sie boje komplikacji, moja dr w niedziele ma dyzur w szpitalu, fajnie jakby bylo na jej dyzurze
 
Hej dziewczyny.
Dzieki za pocieszenia. Cos sie chyba jednak zadzialo. Odchodzi mi czop sluzowy. Wiem ze to nie znaczy jeszcze ze dzis urodze ale cos do przodu. Skurczow brak.
Tesciowie dzis odjezdzaja. Moze to dzis...
 
reklama
Taka j. Chyba z radosci wlasnie:-p
Mama do mnie napisala ,jak co rano zreszta, jak sie czuje. I jej pisze, ze mi chyba czop odchodzi, ona na to jaki czop? No to ja, ze sluzowy, ze w internecie dziewczyny o tym pisza. Mama na to: No widzisz jaki internet dobry, ja o tym nie wiedzialam.
Hahaha a 3 dzieci urodzila
 
Do góry