reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

taka j. nutramigen powinie pomóc.
Maciejka , ale ekspresowy poród, oj też bym tak chciała, łudzę się że szybko urodziłam Maksa a mówią ,że kolejny poród prawie zawsze jest szybszy:-)
My ja ostatnio też dużo wcześniej wstaje, chociaż dziś pospałam dłużej :-)
D dziś wraca z pracy i bierze się za malowanie pokoju dziecięcego. Ja jednak cały czas mam nadzieję,że wcześniej niż w środę nie urodzę.
W poniedziałek muszę podjechać jeszcze do urzędu skarbowego i jeszcze załatwić dwie sprawy .
 
reklama
Dziewczyny jak tak tylko na krótko, mam pytanie do tych, które miały nacięcie. Jak długo Was to bolało? Ja jestem w czwartej dobie po porodzie, a nadal nie mogę normalnie usiąść, przekręcenie się z boku na bok tez sprawia ból?Wszystko ciągnie, chodzę jak połamana, kręgosłup też daje o sobie znać. Jak obserwowałam inne dziewczyny, które urodziły tego samego dnia to jakoś miały się lepiej. Czy któraś też to przechodziła? W poniedziałek zdejmują mi szwy
 
Około tygodnia to mnie na pewno bardzo bolało, przemywaj sobie tantum rosa, działa lekko znieczulająco i szybciej się goi . Ja siadałam na małym kółku do pływania, przynosiło mi to sporą ulgę, normalnie było ciężko siąść
 
Aurelia masz szwy do zdjęcia?? Ja przy pierwszym porodzie miałam rozpuszczalne. Nie pamiętam do kiedy mnie bolało ale myślę, że już niedługo powinno Ci przechodzić.

Kamu oby przeszło po tym bo nie wytrzymuję już powoli tego.
 
kamu, dzieki, jak tylko pojdziemy do pediatry to spytam sie o ten probiotyk. Jak na razie zielone kupy sie skonczyly i wczoraj nie zrobil ani jednej kupki. Mam nadzieje, ze dzis mnie zaskoczy musztardowa kupka.
Czy karmie piersia.. Trudno powiedziec..:-DO to trzeba spytac chyba mojego upartego syna.. Za kazdym razem jak go przestawiam to on tylko ciumka sobie ta piers i nie czuje efektywnego ssania z polykaniem. Jak juz cos tam wyciumka z mojej piersi to "wylewa" wiekszosc na brode i policzki..

saguaro, ogranicz butle jak tylko jeszcze mozesz. Poki maly ssie dobrze Twoje mleko. Potem na prawde moze byc juz za pozno..

Madziasek, a jakiego mleka modyfikowanego uzywasz?
Co do wagi to moj synek dwa tygodnie wazyl 4600g. Ciekawe ile teraz juz wazy. Czuje, ze z kazdym tygodniem mam wiekszy ciezar do noszenia:-D
Ja prowadze sobie notatnik. Kazdego dnia pisze ile maly zjadl mm, ile zrobil kupek i jak dlugo spal..:-DNa poczatku zjadal tak mniej wiecej 330ml-600ml dziennie, ale teraz je znacznie wiecej 700-850ml dziennie + herbatka ziolowa 100ml.
 
Mój synek ma 2 tygodnie i zjada ponad 600 na dobę, tak 600-700ml i pewnie zjadłby więcej ale to już chyba za dużo prawda?
 
taka.j, to zalezy jakiego mleka modyfikowanego podajesz swojemu dziecku. Ja uzywam Bebilon i na opakowaniu pisze, ze powinien zjadac 720ml mleka dziennie. Twoj pewnie znacznie mniej, bo moj jest troche starszy od Twojego. Sprawdz na opakowaniu, tam na pewno bedzie podane:tak:, ale moim zdaniem 600-700ml to tak w sam raz. Ja nie trzymam sie mocno reguly, ze tyle a tyle ma zjesc. Jak ma apetyt i chce zjesc wiecej niz 720ml to mu daje.

Troche sie martwie, bo od dwoch dni maly nie zrobil zadnej kupki. I teraz badz tu madry czy to normalne czy nie. Na internecie na jednej stronie pisze, ze to normalnie na innej, ze nie..:baffled:
 
Shisha a ja na odwrót, martwię się bo synek robi kupy praktycznie po każdym jedzeniu i są rzadkie, niby jeszcze nie woda-biegunka ale mimo wszystko. Ja też podaję bebilon ale nie wiem czy u mnie to dobre mleko bo może po nim ulewał, chociaż w szpitalu po nanie też ulewał więc on chyba ogólnie po każdym tak będzie miał. Teraz podałam mu bebilon AR na ulewanie ze smoczkiem trójfazowym, żeby mu było łatwiej i wylał buzią i nosem. Ja już nie mogę, nie daję rady :( Chwyciłam doła.
Mnie położna w szpitalu powiedziała, że jak dziecko na mm robi kupę raz na 2 dni to jest normalne bo to mleko jest cięższe niż od matki.
 
Czesc,
maly spi na zabke wiec mam chwilke by poczytac i odpisac ;-)
maz spi nawalony :wściekła/y: a mial wrocic o przyzwoitej porze i w stanie pozwalajacym mu zrobic w nocy butelke!!! A tu d... Sama musialam robic wrrrrr
mama wczoraj pojechala, ale ciesze sie ze byla nawet tydzien, w pazdzierniku znowu przyjedzie :-D
wieczorami jakis kryzys mnie dopada, placze jak karmie malego, cycki bola, cipka boli i cos ciagnie, jakis szew mi wystaje dlatego w poniedzialek ide do swojego gina ;-)

Shisha moj maly jada Nan1, ale i duzo przy cyckach siedzi, kupki tez czesciej robi, moge powiedziec ze prawie co kazde karmienie piersia :-D
fajna sprawa z tym notatnikiem

Taka j moj tez ulewa ale kupki robi takie o konsystencji jajecznicy choc trzy razy zrobil taka kupke ze z papmersa wyciekla :szok:

milej niedzieli
 
reklama
Moj synek tez ulewa i to praktycznie po kazdym karmieniu, widocznie taka ich natura. Ogolnie uzywam Bebilonu, ale ostatnio nie bylo w sklepie i kupilismy male opakowanie S-26 gold (dziwna nazwa:-p). Cos mi sie wydaje, ze nowe mleko jest sprawca tych kupek... Nie podoba mi sie ich kolor i zapach.. Zobacze jak sie juz mleko skonczy i przejde na Bebilon.
Ja na Twoim miejscu przeszlabym sie do pediatry, ale do dobrego pediatry, ktory na pewno bedzie wiedzial co jest powodem biegunek. Moj tez czasami robi luzne kupki, ale z tego co wiem to to jest prawidlowe. Kiedys zrobil kupke twarda o konsystencji plasteliny i to chyba jest juz problem..

a ja mam pytanie do mamusiek z innej beczki: ile spia Wasze maluszki? Moj z tych co trudno uspac.. Spi dziennie tak ok. 10-14 h i cos mi sie zdaje, ze to za malo na takiego malucha..
 
Do góry