reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

MadziaSek - dzięki każde kciuki się przydadzą...

Ja jeszcze ciągle w biegu, pranie i pranie, jakieś koce, pokrowce od wózka, ręczniki.. ehhh

Tyle, że dzisiaj kurcze coś mnie chyba tknęło. Rano, nie chciało mi się długo wstać do kibelka, mimo że pęcherz był na full.. jak już musiałam i wróciłam to mnie chwyciło jak na okres, ale przypisałam to reakcji po opróżnieniu pęcherza. Popołudniu położyłam się spać jak nigdy. Jak leżałam, to parę razy mnie chwycił ten taki ból właśnie jak na okres... I potem takie dziwne uczucie psychiczne. Że kurcze felek to może być już niedługo... Aż z wrażenia się dzisiaj dokładnie wykąpałam i oporządziłąm :-)

Teraz leżę w łóżku i mnie kość łonowa boli...
Tylko jedna rzecz mnie zastanawia. Te bóle - ala miesiączkowe, trwają dosyć długo - na pewno ponad 2 min i nie są mega dokuczliwe. To mogą być te przepowiadające? Dol terminu równo tydzień, ale u nas jest proroctwo na parę dni po..
Stwierdzam, że zaczynam się bać...

Doriq - zazdroszczę Ci że miałaś teraz USG i wiesz ile dziecko waży... Oby tak zostało, że będzie malutki i szybko się przeciśnie :)
 
reklama
Mysiolek mogą być przepowiadające, te prawdziwe powinny się wzmagać.

Kubuś dostał biegunki, może być, że po infacolu? W sumie zrobił tylko jedną taką biegunkową kupę no ale reagować już muszę.
 
Mysiolek tak, to są te przepowiadające . Gdyby Ci się pojawiły częściej i dłuższe to zrób sobie ciepłą kąpiel ( nie gorąca!!) poleż sobie w tej wodzie, jeśli przejdę to fałszywy alarm, jeśli się nasilą jedź do szpitala , oczywiście jak są w miarę regularne np co 10 min , chociaż ja nie byłam do konca pewna czy moje są regularne, ale nasiliły się po kąpieli, więc pojechałam do szpital, tak jak radziły położne, no i urodziłam po kilku godzinach:-)
doriq dobrze, że goście nie są męczący
taka j. trudno powiedzieć czy od infacolu, ten biogaja to probiotyk więc on dodatkowo dobrze działa na jelita i właśnie przeciw biegunką. Jeśli to było jednorazowe to podała bym probiotyk jednak jeśli się powtórzy to musisz jechać do lekarza.

Ja mam w planach dziś wyczyścić łóżeczko, bo D się tak za to zabiera ,że w końcu nie wyschnie i poukładać w szafie nasze ubrania. Już 39 tydzień więc spokojnie można się trochę wysilać :-)
 
witam ! myswyszkolić mam dokładnie takie same bóle, teŻ sie zastanawiałam dlaczego tak długo trwają, ale nie są bardzo bolesne, na ktg to 40% wyszło. Mam dzień że chwyci mnie 5 razy , a mam taki że 1 raz. Ładna pogoda na weekend sie szykuje w Poznaniu. Pozdrawiam
 
mi tez sie wydaje ze czasem cos mnie pobolewa, a wczoraj dokuczala mi lewa strona, klulo mnie tam gdzie jajnik, pewnie maly na cos uciska, oprocz tego mialam takie jakby bardzo bardzo lekkie okresowe bole, niestety tak slabe ze nie wierze ze to przepowiadajace, moze to moja wyobraznia plata figle bo tak bym chciala juz cos poczuc a tu nic
 
Kamu no właśnie dziwnie bo dzisiaj zrobił już 3 kupę z czego jedna właśnie biegunkowa ale na modyfikowanym chyba tyle razy kupy nie powinien robić prawda?
 
Nie wiem jak jest na modyfikowanym, musiała byś poczytać w necie, jednak jeśli tylko jedna była biegunkowa to ja bym się nie denerwowała.
 
Kamu póki co jedna, muszę go poić glukozą, żeby był nawodniony ale maluch średnio lubi pić. Właśnie z tego co pamiętam przy synku to kupa była raz na dzień a czasem i raz na dwa dni i to tak zazwyczaj jest na mm choć położna mi mówiła, że powinien z 5 kup robić dziennie ale coś dziwne mi się to wydaje.
 
reklama
No może faktycznie, może panikuję. W każdym razie będę sobie obserwować te jego kupy. Co mam w sumie do roboty!
 
Do góry