reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
Madziasek o kurna co z cholerstwo się przyplątało! Dobrze, że już zadziałałaś a czujesz się oprócz pieczenia ok?

Maciejka no ja też tak sądzę, że to jest powód do zastanowienia, nie mówię, że trzeba przeprowadzić dokładny plan na każdy dzień ale należałoby się zastanowić jakie są możliwości czy coś a u mnie podchodzą do tego na zasadzie "aaa coś tam się wymyśli", nie mam sił się już wkurzać nawet o to ale zamierzam podchodzić do ich WIELKICH problemów w ten sam sposób, będę olewać i kwitować to w ten sam sposób co oni.

A dzisiaj mąż ma wolne i oczywiście cały dzień siedzę sama, jak zwykle, od rana, poszłam na podwórko tam zasnęłam na leżaku na godzinę i ogólnie jestem jakaś skołowana dzisiaj i wszystko mnie boli jakbym niewygodnie leżała przez 3 dni.
 
Maciurka...ja tez mam nadzieje, ze początek sierpnia...powiem szczerze, ze już trochę nie mam sily...poza tym ja prawie ciagle leze i normalnie już mam dosyć, chciałabym już wyjść i dumnie przejść się z wozkiem z synem po miescie!;-)


MadziaSek...odstawiłam dupka, ale caly czas się boje, żeby mnie teraz szlag jakiś nie trafil...jeszcze tylko nospa forte...ale to chyba dopiero w szpitalu mi powoli odstawia...
a co to mialas za przygodę kochana...matko...! dobrze ze już po wszystkim!:tak: mnie powiekszyl się pieprzyk na plecach, tzn stal się wystający jakiś i tez chciałam usunąć go, bo zahaczam go czasem panelem spodni ciążowych...no ale wstrzymam się już na po porodzie. a ty mialas znieczulenie miejscowe? nie balas się?

taka.j.... na taki upal ty wychodzisz na dwor? dzizasss ja bym się chyba zabila...:-D za goraco!
 
Ostatnia edycja:
Hej ! :-)
Ja właśnie wróciłam z ogródka :) od 10 rano leżałam sobie w cieniu na leżaczku, ale powiem wam, że i tak strasznie gorąco.. jestem padnięta :-p

Trochę naprodukowałyście, nie wszystko da się spamiętać ale tak w skrócie :

Żabila, gratuluje narodzin syna ! mam nadzieję, że maluch szybko dojdzie do siebie i będziesz go tulić :) co do pokarmu to nie martw się ! moja znajoma po cesarce dostała mleko w drugiej dobie :)

Madziasek, oj współczuję.. nieciekawa sytuacja.. ale już jest ok? nie boli Cię nic?

Miliaa, pisałaś o stresie.. ja też jestem straszną panikarą.. na mnie melisa to już dawno nie działa.. ale za to ja sobie kupuję cukierki hollsy czarne lub niebieskie i pomagają się uspokoić ;D

Taka j., co do wyprawki- zobacz sobie w internecie na stronie reala jest aktualna gazetka :) są plecaki ale chyba za dużego wyboru innych artykułów szkolnych nie mają.. jak dla mnie to real ma drogo.. to już chyba w tesco kupisz taniej ;)
 
Milia leżałam sobie na leżaku w cieniu, było ciepło to fakt ale przynajmniej jakiś przewiew się trafił czasami a w domu mam taki skwar, że nie umiem wytrzymać. W nocy to jest koszmar.

Basia ale mówisz o tych papierach kolorowych, klejach itp. że w realu jest drożej niż w tesco? Bo jeśli tak to jasne, że kupię to w tesco, tylko plecaka tam nie kupię na pewno bo w tesco nie ma wcale wyboru, jakieś 3 zdechnięte ochydne plecaki były.
 
basia...noooo, ja panikara niezla jestem. to w takim razie ja procz meliski hallsy tez zakupie. ale te czarne to bardzo mocne sa dla mnie;-) melise pije tylko w wieczor przed wizyta u lekarza, ale jutro zaczynam od rana, bo musze być totalnie na chilloucie w poniedziałek :-p:-p niby dużo w zyciu przeszłam, ale jakos do szpitala to zawsze balam się wchodzić.
 
Taka j tak czuje sie ok, tylko popiekuje czasami ;-)
to gdzie masz meza?
ja na lezaczku nie dalabym rady w taki upal...

Miliaa dobrze ze odstawilas, to tylko progesteron byl ;-)
balam sie zabiegu i dostalam znieczulenie miejscowe, ale wazne ze nie bedzie mnie denerwowac i obcierac szczegolnie ze zaraz bede karmic a w staniku nie moglam chodzic bo krwawilo! I najpierw mala kropeczka byla a z dnia na dzien sie powiekszylo wiec wyjscia nie mialam!
Co do pieprzykow to ja cala wysypana jestem i musze sie kontrolowac u dermatologa, tak wiec Miliaa usun jak tylko bedziesz mogla ;-)

Basiu nic nie bolalo i nie boli, tylko popiekuje od czasu do czasu!
 
Ostatnia edycja:
Taka j., dokładnie.. kleje, piórniki itd to zawsze w realu były najdroższe.. fajne są tanie takie rzeczy w biedronce :) tylko pewnie w sierpniu dopiero dostaną.. ja zawsze zeszyty w biedronce kupowałam :) a plecaki to może faktycznie w realu :)

Miliaa, to fakt, czarne są strasznie mocne.. może dlatego na mnie tak działają haha ;) ja do szpitala też jak mam wchodzić to już mam ciśnienie wysokie;p nigdy nie lubiłam kogoś odwiedzać bo zaraz sama źle się czułam.. sam zapach szpitala już na mnie przerażająco działa. Także trzymam kciuki i zero stresu !! ;) chociaż z doświadczenia wiem, że łatwo się mówi :-p
 
Cześć laski.
Mnie dzisiaj brzuch boli od samego rana jak wstałam i w ogóle nie najlepiej się czuję, jakaś taka zmulona jestem, a brzuch oprócz tego, że boli to twardy się robi, już dawno tak nie miałam.

Miciurka fajnie, że się odezwałaś, o tym ananasie to nie wiedziałam, a lubię.

Taka j. a może przez neta plecaczek zamówisz, nie trzeba nigdzie jeździć.

MadziaSek a co się tobie przyplątało?
 
reklama
Madziasek mój jest na dole na podwórku ale on ma zawsze gdzieś to o co go proszę, za każdym razem jak nie robi tego co potrzebuję to sobie obiecuję, że też taka będę dla niego i jak mnie o coś poprosi to mu odmówię albo obiecam i nie zrobię tak jak on ma w zwyczaju ale za każdym razem jestem cipa grochowa i robię od ręki co on chce, wiem, że tępa idiotka ze mnie. Miał mi siatkę na okno założyć i olał mnie, od 6 rano siedzie na dworze i grzebie przy aucie od znajomej (ma niby coś zarobić na tym), sama postanowiłam tą siatkę przykleić ale to takie ***** za 10 zł więc nie pytaj jak mi szło, sypłam ku.wami i ojciec przyleciał i mi założył.

Basia ja zeszytów nie będę kupować bo oni mają takie boksy do kupienia i tam mają ćwiczenia i niby podręczniki i zeszytów mam nie kupować więc chyba tą wyprawkę zrobię w tesco skoro mówisz, że w realu drogo.

Dorig myślałam o tym, żeby przez allegro zamówić tylko też się troche boję, wolę "pomacać" czy faktycznie z tyłu twardy jest a na tym mi bardzo zależy no i żeby się nie okazał jakimś małym plecaczkiem ale to rozmiary powinny być podane, tylko ta twardość, nie do ocenienia przez neta niestety :/

O fuck, tak się wpieniłam na mojego, że zapomniałam zjeść od obiadu czyli od 13, w sumie zjadłam w międzyczasie loda ale nie wiem czy się liczy jako posiłek :/
 
Ostatnia edycja:
Do góry