reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

mls dzięki za rady. Na szczęście u mnie w szpitalu robią to, o co się poprosi, można też samemu lub za pomocą tatusia :). Ja też jestem przeciwna używania kosmetyków bez potrzeby.

MadzaSek to jest opel speedster, bardzo mało popularny. To jest taki niskopodłogowy, dwuosobowy resorak ;). Taka mała, szeroka żaba przyklejona do asfaltu. Niedawno tir leciutko najechał na D bo go nie widział, takie to niskie. Gdyby nie zderzak tego tira to by się pewnie pod tym tirem zmieścił. Do miasta to średnia jest taka zabawka, ale na wyjazd nad morze śródziemne np. super sprawa, dodaje uroku całej wyprawie :).

Basia ja nie prasuję już od ponad miesiąca. Tak mnie okrutnie przy tym kręgosłup boli. Ale moja mama jak mnie odwiedza, to się zaraz bierze za te hałdy:p. Jutro właśnie przyjeżdża i poprasuje ostatnie rzeczy dla Hani. Szkoda tych gołąbków. Byłaby wałówka w zamrażarce. A czy przy karmieniu piersią na początku można jeść gołąbki? Może by mi mama trochę zrobiła na zapas...

Marzycielka a czy te skurcze jakoś widać poza KTG? w sensie czy np twardnieje Ci brzuch ale tak, że tego nie czujesz dopóki go nie dotkniesz? Mi się właśnie tak robi, ale pomyślałam, że na tym etapie to normalne. Myślałam, że już mi się brzuch nie stawia jak wcześniej. Ale czasem jak złapię za brzuch, to on jest twardy jak kamień (i nie jest to wypychające się dziecko), ale ja w ogóle nie czuję tego twardnienia.

Odebrałam wyniki i jestem zadowolona :). Żelazo się podniosło w 3 tyg do 11, HBs niereaktywny, GBS ujemny, mocz w normie :)
 
reklama
Kupciusia tak brzuch jest twardy jak kamien. A jak jest silniejszy to idzie taka fala a czasami jest tak ze twardy brzuch i bol tego brzucha plus bole plecow i podbrzusza. U mnie tez sa czasami dodatkowe atrakcje jak nudnosci czy parcie na pecherz lub odbyt. Gratuluje wynikow
 
Taka j a nie mozesz na usg pojechac by sprawdzic? Bo jak sie obrocil to bardzo fajnie, jak nie to maz urlopu nie zmarnuje ;-)

Kupciusia o takim modelu auta nie slyszalam ale z ciekawosci poszukam na necie :D
super ze jestes zadowolona z wynikow, gratuluje :tak:
 
Madziasek ale na usg jechać do lekarza? Mogę, on przyjmuje w poniedziałki i czwartki i mogę jechać ale muszę zabulić 100 zł a jak pojadę do szpitala to mam za darmo, wolałabym oszczędzić tą stówę. Ja bym wolała, żeby się nie obracał właśnie i żeby był pupą w dół, wolę już tą cc bo wtedy mamy wszystko poukładane a tak to może być tak, że ja po prostu z 7 letnim synkiem będę sama w domu jak się zacznie i wtedy lipa.
Jakbym jechała w przyszły weekend to byłby już środek 38 tygodnia więc jak do tego czasu by się nie obrócił to mogę informować męża, żeby sobie ustalał już wszystko a jak się obrócił to nie ma sensu, żeby brał wtedy urlop tylko na porodzie go nie będzie bo nie może sobie ot tak porzucić auta na środku drogi i przyjechać do mnie tylko musi dokończyć kurs. Wolałabym, żeby był jednak przy mnie w tym momencie. Był przy pierwszym porodzie i bardzo sobie to chwalę.
 
Ostatnia edycja:
MadziaSek...ja tez już jestem po. miałam tylko jedne skurcz na poziomie 60!:-D wiec jak na mnie i moje możliwości to super!:tak: ale ci zazdroszczę tego wyjazdu, ja to jak wychodzę z domu w takie upaly to az mi slabo...dzisiaj chciałam na to ktg zalozyc sukienke, żeby było mi lzej ale nie mogłam, bo w samych majtach nie chciałabym tam lezec, wiec musiałam spodnice wciskać z panelem:confused2:

a jak to jest z tym mierzeniem miednicy? we wszystkich szpitalach to robia? przed porodem?

Quincy to już chyba urodzila i zdowolona siedzi teraz mala..dawno już nie dawala znakow zadnych, wiec pewnie się nia zjeli:tak:
 
Hej dziewczyny, ale drukujecie, nadrobić nie idzie, a na domiar złego napisałam właśnie posta i zniknął w eterze.

Ja wróciłam z pracy,zjadłam croissanta z czekolada i truskawki:-), trochę was nadrobiłam i zaraz zabiorę się za obiad. A propos pracy to zostały mi 2 dni:-D, a potem przychodzi mój zastępca o nazwisku jak z telenoweli- Jose Gonzalez...
 
Taka j., zawsze możesz pojechać do szpitala i powiedzieć, że nie czujesz ruchów małego to na pewno Cię nie odeślą tylko sprawdzą :)

Kupciusia, wydaje mi się, że jednak gołąbki to zły pomysł przy karmieniu piersią.. a szkoda :( Gratuluje super wyników !

Hm.. racja, Quincy dawno się nie odzywała.. może wreszcie jest po !

Ja nic nie robię od godziny, a jest mi gorąco.. ciekawe jak to będzie na porodówce.. upał + bóle+ wysiłek.. masakraa..:szok: chyba muszę sobie zamówić rodzenie od godziny 20.00 do 7.00 :-D wtedy chociaż trochę chłodniej będzie ;P
 
basia...no wlasnie ja się boje przez te upaly do szpitala isc...jak tam wytrzymać... chociaż porod będę miała przez cc wiec mysle, ze sala operacyjna jest klimatyzowana;-)
 
reklama
Maciejkaa gratulacje donoszenia ciąży, z 3cm rozwarciem, ło matko, to tym bardziej gratuluję.
Taka j., KulkaPrzytulka nie starszcie tym zdejmowaniem pessaru, kurdę, to może se sama zdejmę:-(

MadziaSek fajnie, że się powoli zaczyna coś dziać, super masz położną.

Basia prawko koniecznie zrób! Bez samochodu jak bez ręki! Ja robiłam 5 lat temu bo mnie TZ zmusił, wcześniej nie czułam potrzeby. Jeżdżę tak właściwie od 3 lat. Podstawa to odpowiedni samochód. Najlepiej mały i stary:-D Ja miałam starego mercedesa A klasę. Wszędzie zaparkujesz i to bez problemu, no i pralkę albo rower też da się przewieźć:-D

Marzycielka współczuje tych skurczów, to powinno być tak, że tylko odczuwasz przy porodzie, no i też nie takie strasznie bolesne i dokuczliwe i maksymalnie 2h.

Taka j. jedź na IP powiedz, że ruchy mało czujesz, albo coś ściemnij.
 
Do góry