reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Niech Ci zrobią tą lewatywę, bo to też pomaga, a piłki nie mają, abyś się trochę na niej pokręciła, rozluźniają się wtedy mięśnie miednicy.
 
reklama
Kupciusia spokojnie się nadadzą te liście z malin , które masz w ogrodzie tylko ususz je.
Wkurzona jestem o to GBS jak nie wiem, wszystkie tutaj płacicie dużo taniej niż ja.
 
Quincy trzymam kciuki za rozkręcenie akcji.


Jagoda super, że wychodzicie i wszystko ładnie się układa.


Jestem po wizycie, na ktg skurczy brak ale były napinania macicy, ponoć normalne na tym etapie. W piątek kolejne ktg już po odstawieniu Feneterolu. Poza tym wszystko w porządku. Mam czarodziejską szyjkę tydzień temu miała 1 cm a dziś 3,8 ja się pytam o co chodzi. Poza tym jest w stronę kości ogonowej i nie ma jakiś tam lejków więc wg lekarza na poród się nie zanosi. Jeszcze tydzień temu miałam już prawie rodzić… w każdym razie dużo zależy od tego jak się zachowa organizm po odstawieniu. Poza tym dziś ciężka noc za mną od 2.30 nie spałam męczył mnie ból okresowy.
 
Melduje sie.

Nadal jestem na OCP. Zaliczylam lewatywe i dwa masaze szyjki.
I tutaj niespodzianka - dobrze wykonany masaz szyjki NIE MUSI BOLEC !
Pierwszy raz myslalam ze spadne z fotela, drugi robil inny lekarz i bylo to porownywalne do badania ginekologicznego.
Plus rada od poloznych by podczas masazu szyjki oddychac jak przy skurczach - to sporo pomaga zarowno badanej jak i lekarzowi !
Katuja mnie skurcze krzyzowe, ale juz nie mam sily chodzic.
Poleguje, pozniej mam miec badanie, mam nadzieje ze ruszylo cos do przodu.
 
hej dziewczyny ja tylko na chwile:) dopiero do domku wychodzimy dzisiaj, bo mala spadla na wadze za duzo w pierwszej dobie i dokarmiali ja ze strzykawki. ale juz jest dobrze ja mam mlika sporo mala jest spokojna bardzo caly czas spi do karmienia musze ja.budzic. ale najlepsze ze dalej sie zastanawiamy nad imieniem bo mi nic nie pasuje.;) odezwe sie jak sie ogarne w domu. widze ze quincy blizej niz dalej wiec powodzenia. trzymajcie sie!

Super ze wychodzicie do domu i ze mała przybiera :-) a co do imienia to rozumiem ze Antosia albo Wiktoria tak ?
 
Quincy kciuki dalej zaciśnięte!!!!

Kupciusia pij herbatkę, na zdrowie!!!
Kamu ja nic nie płaciłam za badanie ;-)

Marzycielka super, że wizyta udana :)
a szyjka szaleje haha
współczuję bólu miesiączkowego, bo nawet nie wiem co to jest :szok:
a co może się stać po odstawieniu feneterolu?

Jagoda zazdroszczę :) czekamy teraz na relacje z porodówki i fotkę Królewny :-)


a moje dzisiejsze ktg nic nie wykazało, małemu tylko tętno skoczyło do 170, ale na chwilkę więc jest ok, położna potwierdziła że brzuszek się opuścił, tylko, ze ja bardzo nie wiem kiedy:confused:
coś w poprzednim tygodniu :szok:

Miliaa wstawiam fotkę :)

DSC_0112.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0112.jpg
    DSC_0112.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 26
Kupciusia, liście się pewnie nadadzą ;) ja kurczę po dzisiejszej akcji boję się tej herbaty pić ;P jak znowu będę miała biegunkę to jej nie piję..

Kamu, Ty miałaś po tej herbatce jakieś akcje ?? niby pisze na niej, że oczyszcza organizm.. Co do badania GBS to faktycznie kwota z kosmosu.. ja nic nie płaciłam !

Quincy, bidulko.. tyle musisz się namęczyć.. trzymam kciuki za szybki rozwój akcji !

Madziasek, a jakie Twój maluszek ma normalnie u lekarza tętno ? bo mój przeważnie 140 -145 .. raz się zdarzyło 150.. chociaż ja u lekarza mam powyżej 100 także cieszę się, że jak ja się denerwuje to mój maluch nie.. już się chyba przyzwyczaił do takiego mojego walenia serducha ;P

Marzycielka, gratuluje udanej wizyty !! z tą szyjką faktycznie dziwnie ale może jak odstawisz tabletki to wszystko pójdzie szybciej ;) czasami to się w parę godzin może zmienić :)
 
reklama
Basia może organizm zaczął się czyścić po prostu a z tymi malinami to nie ma nic wspólnego?


Kamu to kiepsko z tymi badaniami bo bardzo drogo macie, nie powinno być takich różnic w cenie! Miłego dnia na działce.


Quincy po lewatywie pewnie Cię bardziej ruszy, może się uda dzisiaj urodzić, lepiej dzisiaj niż jutro bo jutro święto Policji ;)


Kapciusia myślę, że spokojnie już możesz, masz skończony 36 tydzień (notabene gratuluję!) a ta herbatka podobno nie działa tak natychmiastowo więc myślę, że możesz już ją popijać ;)


Marzycielka coś nie tak z tą szyjką, chyba jakoś źle to lekarz policzył. Takie bóle okresowe to chyba normalne teraz bo też takie mam. Dobrze masz z tym ktg, przynajmniej wiesz na czym stoisz.


Quincy super, że Cię ten masaż drugi nie bolał, widzisz ja myślałam, że to MUSI boleć! Oby pomogło. Współczuję tego bólu ale to trzeba przejść, trzymam kciuki!


Madziasek szkoda, że brak skurczy wyszedł ale może następnym razem będziesz miała skokowy wykres ;) A kiedy teraz jedziesz? Nie miewałaś na serio bólów okresowych?? Szczęściaro to!


U nas cieplutko, byłam na podwórku ale tylko 40 minut, więcej mój synek nie chciał być i też poszłam. Była u nas znajoma na 4 dni i złamała mi leżak i pojechała, teraz nawet nie mam jak się na nim położyć :(
 
Do góry