reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Odnośnie karmienia to nawet nie chodzi, że leci czy coś ale o stany zapalne, kamienie dosłownie w piersiach i inne bajery, jak mi pielęgniara na środku korytarza pokazywała jak należy masować piersi i mi na siłę wyciągała cyce przy wszystkich, nie wspominam tego dobrze. Nie jestem przekonana co do tego czy to jest dobrze czy nie dobrze dla dziecka, tzn. ten argument nie przemawia do mnie ze względu na wiele przykładów wśród rodziny czy znajomych gdzie ta zasada się nie sprawdzała.

Kamu lekarz mi już powiedział, że na pewno będą chcieli mnie na siłę uszczęśliwić z tym karmieniem ale wymyślimy dobry powód, już mi powiedział co mam mniej więcej mówić, żeby nie kazali mi karmić. Zobaczymy.

Marzycielka to witaj w klubie! Jest nas coraz więcej niestety.
 
reklama
Czy przy cc zakażenie paciorkowce nie grozi? Z tego co wiem niebezpieczeństwo jest tylko przy porodzie sn
 
Kamu nie wiem czy grozi czy nie ale zapytałam lekarza co w związku z tym gbs i antybiotykiem, powiedział, że przy cc też podają, chyba na zasadzie "żeby nie było".
 
Miliaa moj maz ma ciezki charakter i jest cholerykiem, duzo pracuje i ma juz corke ktora jest dla niego najwazniejsza. Interesuje sie Babelkiem, chodzi ze mna do lekarz... Ale czuje ze bedzie mi ciezko.... Moze sie myle...

Shisha gratuluje udanej wizyty :-D
wspolczuje cc, ale skoro to dla dzidziusia najlepsze tak musi byc!!!

Taka j cewnik zakladaja po znieczuleniu, tak mialam przy laparoskopii, okropne uczucie gdy sie chce zrobic siusiu a najgorsze jak go wyciagaja wrrrrr

Doriq powodzenia na jutrzejszej wizycie :-)

Marzycielka witaj w klubie, czy sie paciorkowcem przejmujesz?
 
Ostatnia edycja:
taka.j...niektore szpitale cewnikuja na żywca... Mnie do laparo w Radomiu chcieli cewnikowac na żywo... Niestety albo stety trafilam do wwy jednak do szpitala i tam zakładali mi cewnik po uśpieniu.
Mnie np wyjmowanie kompletnie nic nie bolało...takze to moze kwestia delikatności pielęgniarki.

Kamu... Nawet przy cc moze dojść do zakażenia dziecka, wiec posiewy i antybiotyki muszą być :)


Kate urodziła tak w ogole :D
 
Milia właśnie przeczytałam, że urodziła chłopca :) Na pewno wszystko zależy od delikatności położnej, myślę, że bardzo dużo od niej zależy.

Madziasek to z tym się tak długo siedzi? Ja myślałam, że oni po tych 12 godzinach "plackowania" na łóżku wyjmują :confused:
 
Madziasek nie przejmuje sie paciorkowcem bo wierze ze bedzie dobrze. Do tej pory bardziej przejmowalam sie zeby dotrzymac do konca 37 tygodnia. Juz na szczescie jedna doba i noc.
A co do Kate nareszcie bo jak dla mnie za duzo szumu wokol tego bylo.
 
reklama
Witajcie Dziewczyny - sprzedaję poradniki na czas początków opieki nad maluszkiem.
Książki bardzo mi się przydały, są w stanie bardzo dobrym lub idealnym, z czystym sumieniem polecam nie tylko przyszłym mamom, ale tatusiom też :tak:


Mamo Tato co Ty na to? Paweł Zawitkowski (3418673965) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co nieco o rozwoju dziecka - Paweł Zawitkowski (3418738515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zdrówka dla Was i Waszych maluszków, no i powodzenia!
 
Do góry