reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Zobacz załącznik 245783Zobacz załącznik 245784Zobacz załącznik 245785Zobacz załącznik 245786



właśnie z tymi jasnymi mam problem, bo uważam, że są o rozmiar za duże. Chyba skontaktuję się ze sprzedawcą i wymienię na 37.
Fiufiu ja zauważyłam, ze np niektóre rozmiary u tej osoby maj a wkladki większe np rozmiar 36 ma wkladkę większą od buta 37 innego rodzaju.
Myśle, ze jak szybko napiszesz nie bedzie problemu z wymianą.A buciki fajniuśne:)

witam dziewczynki!!!!!

na początek uczcijmy minutą ciszy majowe słonko, które umarło i nie będzie go już nigdy ------------- (taka moja refleksja bo zawsze meldujemy sobie co u nas na niebie się dzieje :p)

Pajka <plask> ja ci pokażę gdzie raki zimują! oczywiście, że Twoje posty nie są pomijane, oczywiście, że bez Ciebie dyskusja będzie "bezpajkowa" i wyraźnie odczujemy Twój brak, oczywiście że jest nas dużo i czasem posty idą w eter... Zrób sobie urlopik od BB i w poniedziałek widzę Cię z nowym zapałem i energią!

Ehtele jesteś Boginią Kuchenną... ja w swojej pięcioletniej karierze małżeńskiej nigdy nie odważyłam się mężulkowi pierogów nakleić...


Marulka ja sie ciesze, ze jest taka pogoda, bo jakby waliło słoneczko nigdzie bym nie wyszla :( a tak to szkoda tylko, ze pada, ale u mnie nawet jest ok tylko coś przed chwilą duzego spadlo za moim oknem :eek:

Witajcie:-)
na poczatku dziekuję za to, że uważacie mnie za "wariatuńcia", toż to komplement jest:-D staram się, żeby Wam lepiej było...
A u mnie nic ciekawego:sorry2: wczoraj gadałam z rodzicami na skype do 1 w nocy, tata wypił cała flaszkę czegoś mocniejszego, i płakał, az go zatykało... bardzo szczerze rozmawialiśmy, o problemach, pieniądzach, dziecku, pracy, wyprowadzce do nich do Holandii... o tym jak mnie kochają, jak ja kocham ich... widzimy sie może 2 razy w roku, jak sprzyjają okoliczności, więc to nasz podstawowa forma kontaktu...
szaleję za nimi, są moją ostoją w życiu, za nic w życiu bym ich nie "oddała":tak:

Cudownych rodziców mam....

Dzisiaj jedziemy do babci, zawioze jej pól garnka zupy, bo tyle narobiłam..
Wczorajsza sytuacja z allegro zakończyła sie komentarzem pozytywnym, dziewczyna zrozumiała, że to nie moja wina, że ona kupiła cos co ma... na szczęście..

Miłego weekendu:-)

Zawsze takie rozmowy są dla nas dzieci ciężkie z rodzicami. Moja mama zawsze ubolew, ze nie mieszkam za ulicą tylko aż 30 km od niej:eek: mnie to bawi bo wsiądzie w busa i za 40 minut jest u mnie.Ale wiem jak sie czuje jak mi tak mowi.
Mam nadzieje, że będzie dobrze.
Ja wczoraj wydasłam moja super premię :-p
ja zmykam na spacerek póki nie pada i po płatki kukurydziane do Biedronki :p
No i dzisiaj odbieram witaminki Prenatal+DHA
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)

Pajkaa super prezent zrobiłaś mamie :-) Moją czasami tak wysyłam ale moja ma 47lat a zachowuje się na 33 więc Ona uwielbia takie wypady, ale czasami muszę Ją opieprzyć jak zapuści wąsik co prawda nie jest bardzo widoczny, ale jednak to nie jest fajne ;-)

Ehtele
Super, że pierogi wyszły :-) Mi zawsze ciasta więcej zostaje i muszę je zamrażać ;-) My chyba tak lubimy dla wojska robić skoro tyle czasu robiłaś :-)

Fiuufiuu Super buciki :-) Te ciemne po prostu szał pał, też chce takie :-)

Kasia2506
Dobrze, że na czas weszłaś do kuchni. Ja to bym od razu w panikę wpadła :-D

A My wczoraj z Marcinkiem wieczorkiej wybraliśmy sie do Ikea i kupiliśmy nowy dywan do naszego pokoju i stolik za 14,95 :-D A dzisiaj większe zakupy jedziemy kupić pralkę na raty, bo ta stara już do niczego sie nie nadaje :-) Szał pał zakupów :-)
Miłego weekendu kochane :-) jeszcze 9 tygodni :-D
 
Witam was grubaski nie nadrobie niestety teraz ale wpadłam sie tylko przywitać mąż dziś i jutro cały dzień w pracy :-(wiec przedemną samotny weekend:-( mieszkanko posprzątałam :tak:ale jestem padnięta chetnie bym teraz sie położyła spać ale było warto bo wszystko lsni:tak:teraz czekam na brata bo musze klucze jechać dorobić i na drobne zakupy ,Kubek już głupieje bo sie bajki skończyły a dziś znowu paskudna pogoda więc na plac raczej nie pujdziemy musze coś mu wymyśleć bo inaczej ciężko to dziś widze
 
saudades - proponuje kupić sobie ponczochy przeciwzylakowe( są I iII st. ucisku) . Maści niewiele tu dają,ale jak juz to zakup heparynową. I koniecznie powiedz o nich ginekologowi.

Pajko - \Ja też chcę !!! Chcę pedicure,peeling,maseczkę i manicure ;) Cholercia,czy w mojej mieścinie jest jakis salon kosmetyczny... muszę poszukać:) A do stóp juz nie dosięgam za bardzo.
 
fiufiu te jasne butki wydaja sie rzeczywiscie za duze ale ciemne fajne. zazdroszcze ja nie moge takiego typu butów skraca mi noge a strasznie bym chciala.

Ja własnie z zakupow wrócilam i wyleguje sie na kanapie zaraz musze zaczac sprzatac:)

ehtele ja kurczaczka zawsze sama wymyslilam i mi smakuje kabaczek to to zielone długie to dodaje :)

a ja dzis warzywka na patelnie z ryzem zaplanowane na objadek :)
 
saudades - proponuje kupić sobie ponczochy przeciwzylakowe( są I iII st. ucisku) . Maści niewiele tu dają,ale jak juz to zakup heparynową. I koniecznie powiedz o nich ginekologowi.

Pajko - \Ja też chcę !!! Chcę pedicure,peeling,maseczkę i manicure ;) Cholercia,czy w mojej mieścinie jest jakis salon kosmetyczny... muszę poszukać:) A do stóp juz nie dosięgam za bardzo.

ja się pytalam wlasnie jaki jest fotel do pedicure czy się wdrapie na niego a pani powiedziala oczywiscie, ze tak wiec chyba zrobie sobie pedicure na lato :p wydam 50 zl na siebie i bede miala frajde :) nawet moj mąż nie ma nic przeciwko , no jeszcze chce isc na regulacje brwi i henne brwi

Dziewczyny zauważylam jedną rzecz - powiedzcie, czy też takie cos macie - jak zjem no nie wiem 2 buleczki male to po jedzieniu jest wszystko OK, ale po pół godzinie czy godzinie tak mnie mdli i boli żołądek, ze szok. Nie potrafie nic robić, jest mi niedobrze i slabo. Nie wiem czy to przez maluszka, czy zazęly mi sie problemy z żolądkiem
 
Witam południowo:-)

Kaaawał roboty wykonaliśmy dziś z synem, teraz w ciązy doceniam i cieszę się, ze mam już takiego duzego syna, tym bardziej, ze naprawde musze się oszczędzać. Mianowićie 3 siaty cięzkich zakupów przytachał z rynku, odkurzył, pomył podłogi:-Dresztę ogarnęłam ja więc mamy czyściutko,no lsni dobrze, ze go mam, bo M teraz dość dużo pracuje, wiadomo kasiorka potrzebna:tak:
Pajka klikaj, klikaj tu tak jest, ze się nie odpowiada, albo nie otrzymuje czasem odpowiedzi, bo jest nas dużo, czasem dużo na raz jest poruszanych tematów i to pewnie dlatego.
Ehtele kabaczek jest jasno zielony lub żólty, cukinia ciemno zielona, ale one są w smaku takie same, Saudades i Ciamajdka mają rację leczo bez kabaczka to nie leczo, jak dla mnie.
I muszę Ci napisać, ze dziś przez Ciebie Mamuśka stałam przy garach w kuchni i pichce leczo, jeszcze się próży, no takiej ochoty narobiłaś mnie i Adrianowi, ze cały wielki gar gotuje:szok:
Sierpień kuruj maluszka, moze wytrzyma do poniedziałku jak nie ma wysokiej gorączki???
Kasia2306 świetne zakupy :):tak: je też dzis zmarzłam to jest na pewno m-c maj????
Martuśka i Fiuu przyjemnej i szybkiej nauki na weekend :happy2:
Ciamajdka musisz przyjeżdzać do mnie na pół etatu myć mi monitor od laptopa, każdy Twój post to kuuupa smiechu i tylko jest opluty hi hi niemożliwa dziewczynka z Ciebie jak się cieszę, ze byłam odwalona na maxa w tym śnie, bo czasami po domu to chodzę, tak "bele jak".
A syn naprawde miewa migreny, bo miał robione wszelkie badania, nawet EEG głowy nocą w szpitalu takie specjalne badanie i jest zdrowy jak byk, ale wynik wskazuje lekko na migreny, wtedy tabl. przeciwbólowa i spanie, no i przechodzi:confused:

Pogoda Mamuśki jest wstrętna i taka ma być przez najbiższe dni no butelkowa po prostu, dla nas mlekowa:)

A mój M napisał mi dziś Smsa z pracy, że mam nie robić obiadu, bo on mnie zaprasza na shorme....:-D, a ja taki gar leczo gotuje:szok::szok: no ale chyba mu nie odmówie, bo byłoby mu przykro??? Swoją drogą to w tej ciązy mam z nimi dobrze:-)
 
Cześć dziewczynki
U nas tak jak u wszystkich - pogoda pod psem;-) Ja już w dronce byłam, zakupy do obiadu zrobione a zamiast sprzątania zaczęłam was czytać i się nie mogłam oderwać;-) Za oknem na dużym boisku mecz za meczem - mamy obok szkołę i pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej i lubimy z mężem oglądać zwłaszcza jak takie maluchy grają w tych czasami ciut za dużych koszulkach i spodenkach:-D ale tak się fajnie cieszą i akcje lepsze niż w tv.
Piszę rzadko bo jak mam czas i siłę usiąść do kompa to zaczynam od nadrabiania waszych postów i zwykle na tym się kończy:zawstydzona/y: Plecy dają w kość więc za długo nie posiedzę.
Saudades - jeśli chodzi o komunikację publiczną to mam wrażenie że jak wsiadam do trajtka to nagle wszyscy wzrok tracą:dry: no cóż...
Kolumnea - też tak mam że nie lubię jak musimy się rozstać z mężem, śpi się beznadziejnie w takim pustym łóżku i w ogóle wszystko jest bez sensu.:-( Nie wiem czy pamiętasz pisałam Ci kiedyś że też mam komunię w Rzeszowie 16 maja - niestety nie dałam rady pojechać:-( to już ponad moje siły te 10godz jazdy. A szkoda bo chciałam się z rodzinką zobaczyć, teraz pewnie się długo nie zobaczymy...
Pajkaa - może maluszek uciska żołądek? skoro mój mi wjeżdża w żebra to może twój gdzieś w tamtych okolicach siedzi? teraz niestety będziemy miały co raz więcej takich różnych "rewelacji" a najgorsze jest to że wszystkie przejdą ale dopiero po porodzie:sorry2:
siepień8, rozalka, malagonia - zgadzam się z wami w 100%:tak:
Bombusia - współczuje synowi tych migren, namęczy się biedak:-(
co do lecza to któregoś dnia też upichce tylko muszę męża do pomocy zatrudnić w krojeniu bo z tymi moimi bólami nie dam rady tyle siedzieć i macie rację bez cukinii lub kabaczka nie ma lecza:tak:
Ehtele - podziwiam samozaparcia pierogowego;-)
kassia181 - i co z siostrą???
Dobra, czas wstać zmienić pozycję. Zajrzę do was jeszcze później. Miłej soboty sierpniówki:-)
 
Pati1982 o szkoda ze nie przyjezdzasz moze by sie okazało ze w tym samym kosciele i to samo dziecko nawet :) ale rozumiem bo powiem ci w tamten weekend byłam na sympozjum w bieszczadach niby to 150 km w jedna strone ale kregosłup mi odpadał i strasznie zle sie czułam potem w naszym stanie ciezko juz podrózowac niestety. Takie okazje fajne sa do powrotow w rodzinne miejsca :) ja jak tylko mam okazje to jade do rodzicow do Lublina bo za nim tesknie:) na pewno bedzie okazja jeszcze bedzie okazja do przyjazdu do Rzeszowa i podziwiania zmian :)
 
reklama
Polianna, dzięki. Ginekologowi powiem dopiero 26 maja, wtedy mam wizytę. Właściwie to za każdym razem zadaje mi standardowe pytanie "czy jest opuchlizna i żylaki". Teraz już odpowiedź będzie inna. Dziś się wybieram na zakupy, więc rozejżę się za tymi pończochami na żylaki i mam nadzieję, że pomogą, a przynajmniej, że do czasu wizyty żylaki się nie rozwiną.

Pati, dokładnie to samo zauważyłam :-) Wsiadasz do jakiegoś pojazdu KM i nagle wszyscy ślepo patrzą w okno lub inny obiekt. O dziwo starsi ludzie mają lepszy wzrok niż studenci i zauważą ciężarną!
Mam nadzieję, że w innych miastach też wpadną na ten pomysł:
Ustąp miejsca przyszłej mamie - rusza nowa kampania
może otworzy ludziom oczy :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry