reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

Mój mały praktycznie od urodzenia śpi z tetrą i teraz to chyba już bez niej nie zaśnie, zwłaszcza w dzień- smoczuś do buzi, pieluszka na twarz i do wózka :-) Moja mała też tak spała, ja i mój brat również. Wszyscy żyją, więc raczej da się pod tym oddychać.
 
reklama
Wojtek w ciagu dnia ma tetra do spania, a w nocy jakos sie boje. u nas za to kroluje karuzela fisioprajs i dzwiek bicia sercs idealny do usypiania malca.
 
dobranocka ja to bym zawału chyba dostała i jednak trzymała pieluchy z dala od małego, ale ja to panikara pierwszej wody

Miałam plan żeby pociąć jedną tetrę na cztery albo nawet bardziej, bo... aniawa - oddychać fakt, pod tetrą się da, ale jak obkręci się w okół szyi to pozamiatane... U nas tez bez karuzelki fisioprajs (hihihi! Super Strip!) spania nie ma :))))
 
Dobranocka to faktycznie jak Jusia lubi z tertra to przetnij na 4 i obszyj ja takie mam :) i nie da sie nimi przydusic, bo cieniutkie sa i krotkie.
 
no to postanowione - jutro ciachamy tetrę :) Sariska, jak mówisz że dzieciowi taki kawałeczek też wystarcza to spróbuję - dzięki!
 
Dobranocka moja wprawdzie nie śpi z pieluszka, ale w dzien sie bawi i sobie usypia i raczej nie bylo niebezpiecznie. Powodzenia. A moje pieluszki wygladaja tak :) i z jednej powstaja 4 takie pieluszki
 

Załączniki

  • DSCN0221.jpg
    DSCN0221.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 27
  • DSCN0220.jpg
    DSCN0220.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 26
ooo, super, wiecie, że ja też myślałam o przecięciu tetry :-) fajnie, jutro to zrobię. mój przy karuzeli nie usypiał, tylko się przyglądał, póki jej nie popsułam ;-) z karuzelą to taki problem, że chyba jeszcze tylko kilka miesięcy zda egzamin
 
O, widzę, że z tą tetrą na twarzy to nie tylko mój usypia;) u mnie to też zazwyczaj działa!
Tylko ja stoję zawsze przy nim jak usypia w ten sposób, trzymam pieluszkę taką trochę uchyloną i od razu ściągam jak już lekko uśnie. Boję się, żeby się nie przydusił :p
 
Można się dołączyć? tak Was czytam i... ja chyba tez musze zaczas usypiac Mala z tetra a na sam poczatek to ja moze oducze duzdania w wozku;/ inaczej nie chce spac;/wczoraj w gosciach drzemala w foteliku ale tragedia a w domu do wozka i dziecko pelen odlot....
 
reklama
Sarisko, pięknie obszyłaś te pieluszki! Siadłaś mi na ambicje... Kiedyś trochę wyszywałam, może i teraz się za to zabiorę...? Robiłam na przykład chusteczki do nosa, brałam kawałek materiału, obszywałam, wyszywałam i było fajnie :-)

Zdjęcie001.jpg
 
Do góry