reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

Zastanawiam się nad daniem pieluszki młodemu. Zauważyłam, że przed snem próbuje się tulić do rączek, do kołderki, kocyka czy podusi, ale jednocześnie boję się, żeby się nie zadusił:/
 
reklama
ja właśnie też się boję, chociaż mama się ze mnie śmieje, że oboje z bratem z tetrą długo spaliśmy.
a co do smoczka to mój sam wypluwa, więc nie muszę mu wyciągać
 
Ja też się boję dać pieluchę tetrową tak do łapki i żeby z nią spał przez noc. W dzień to co innego, bo ciągle mam go na uwadze no a w nocy już to inaczej jest. Ja też spałam z tetrą i żyję. Podobno dzieci bardzo lubią tak spać z pieluszką. Chyba im wtedy przytulniej jest.
 
Co do pieluszki to moja starsza córka ma 4 lata i jeszcze śpi w nocy z pieluszką -mówi na nią "psiulka"nie wiem skąd jej się to wzięło!
Niestety nie pamiętam od kiedy zaczęła z nią spać w nocy-bo mała też lubi się do czegoś przytulać przed snem.Ale chyba za wcześnie aby jej ją podać!
 
Mój syn (a ma już prawie 4 lata) też śpi z tetrówką. Zawsze ją zwija i wkłada pod głowę. Oprócz tego służy mu do ocierania łez.
Joli77 gratuluję.
 
reklama
Do góry