reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

ja tez chetnie pocielabym tetre tylko ze moj ananasek nie chce spac z pieluszka,smoczkiem ,karuzelka itp:(on uwielbia ogladac nocne seanse w tv lub kompie:(wtedy 10 min i odlot:)najsmieszniejsze jest to ze to musza byc filmy akcji a nie jakies tam kreskowki;)moj Casperek dal babci super prezent:) siada!!!:)moze to troszke za wczesnie ale jak sie go chwyci za raczki to ciagnie glowke siada i sie cieszy jak szalony:)
 
reklama
Dobranocka...Wow!:) zdolniacha z Ciebie:).Ja tez lubiłam sobie czasem dłubac cos tam ze szmatkami:).Ale teraz,jak masz dziecko,chce ci się i masz czas?
Miniu świetnie,ze Casperek taki silny:)
 
Miniu! Gratki dla Casperka! Jak widzę co Justyna wypraia to też mi się wydaje ze lada moment usiadzie sama :-) Ale póki co jej nie pomagam nawet żeby nie za wcześnie było... Chociaż mój M. siedział jak miał 4 miesiace, z tym, ze potem coś się rozleniwił (i chyba mu już tak zostało do teraz :pPPPP ) i w 8 miesiacu się położył znowu!!!!!! Żeby siedzieć to go teściowa obkładać poduchami musiała!! Ciekawe jak to pójdzie u Justynki :-)
 
Dobranocka...Wow!:) zdolniacha z Ciebie:).Ja tez lubiłam sobie czasem dłubac cos tam ze szmatkami:).Ale teraz,jak masz dziecko,chce ci się i masz czas?
Miniu świetnie,ze Casperek taki silny:)

No własnie chyba nie mam już tyle czasu i cerpliwości :-) Wcześniej lubiłam takie zabawy w robótki ręczne wszelkiego rodzaju. Ale na pewno nie były takie piękne jak kartki czy albumy Małej Mi! Bo Ona to mój idol :D
 
Mój śpi z pieluchą dokładnie odwrotnie, na szyjce sobie ją kładzie.

No u mnie do szyjki to mu już nie starczy,bo on ma pod głowę i kark podłożoną tą pieluchę - więc za krótka żeby do szyjki dociągnąć ;-)

Dobranocka - no to niezły ubaw macie :-) U nas mały jeszcze nie odkrył cmokania i 'pierdzenia' buzią,ale już się nie mogę doczekać :-)

No i super ta chusteczka. To może daj małej właśnie taką chusteczkę zamiast tetry. Ja to nie mogę obciachać tetry bo wtedy będzie cały materac/rożek/ubranko obhaftowane.

Miniu - to gratulacje dla maluszka:D Ale tak sam potrafi siedzieć czy jak go za rączki trzymasz? No u mnie też się podciąga jak mu dam palce,ale jak do siadu się podciągnie to chwieje się na boki strasznie. Zresztą mu nie daje za bardzo, bo ma jeszcze słaby kręgosłup. Tak czasem tylko bo inaczej to się strasznie złości jak mu nie dam wcale się do końca podciągnąć. Przemek też lubi tv,ale nie ma specjalnych preferencji. Ale jak monitor widzi to w życiu nie zaśnie tylko mu mało oczy nie wylezą z zainteresowania :-)
 
Dobranocka Ty mi mowisz, ze ja ładnie. Jak Ty w ten sposób lub podobny tetre obszyjesz to przeciez moja moze sie schować hehe. Piekna ta chusteczka. Jak juz pisałam z siostra macie zdolne rączki :).

Widze, ze juz wiekszosc maluszkow do siadania sie zabiera. Moja to non stop by siadala. Za raczki i sie dzwiga do pozycji siedzacej i jak przy tym pieknie steka ehh
 
Ostatnia edycja:
miniu, gratki!
Nasz Oluś sam sobie siedzi, ale jak go się posadzi. Na przykład w takiej poduszce o kształcie nerki to sam siedzi i się łokciami odpycha, żeby było bardziej do pionu :). A bez oparcia to po minucie "gibie" się na boczek.
 
Chwalimy się:) Wiktorek odkrył, że można krzyczeć i jak zadzieram mu nóżki do góry, żeby podłożyć pampka to chwyta swoje stópki i nim się bawi.
 
reklama
Do góry