reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rosnące brzuszki

reklama
HEHE dzieki:laugh2:mrowa też czasem obseruje ze sie kwadratowy robi - na tym zdjeciu to się tak światło ułozyło na tym brzuchu ale rzeczywiscie idealnie okragły to on nigdy nie jest - Marcel nie jest grzecznym dzieckiem:sorry:i nie lubi pozycji embrionalnej:-p
befatka - bardzo mozliwe że nie zauwazyłas opusczenia brzuszka,to sie zdarza.Ja akurat od razu to stiwerdziłąm i z Oli i z Marcelem ale np moja siostra nie.
co do wielkosci brzucha mojego szanownego to on juz nie rośnie (wciaż jest 100 - 101cm) tylko sie skóra na nim masakrycznie napina co boli i piecze - ale czego się nie zniesie dla dziecka,nie:tak::-)
 
Doris- normalnie rewelacja!!!!!!!!!! Ślicznie wyglądasz!!!!:-):-) Gratuluję!
Niekat- a tak się bałaś, że przytyjesz a tu już finish a ty kg masz tylko w brzuszku:tak:.
 
Wklejam mój "wielkanocny" brzusio:-) - 39tydzień i 2 dni ciąży!
Myślę, że to już jedne z ostatnich zdjęć, ale kto wie...:hmm:;-)?!
 

Załączniki

  • IMG_6221.JPG
    IMG_6221.JPG
    48,9 KB · Wyświetleń: 71
  • IMG_6253.JPG
    IMG_6253.JPG
    39,1 KB · Wyświetleń: 100
  • IMG_6231-1.JPG
    IMG_6231-1.JPG
    30,3 KB · Wyświetleń: 74
Stefanna slicnzy masz brzuszek a jaki pepek wyciagniety masz:-D jak jakiś radar hehe
bardzo ładnie wygladasz w ciązy widac ze ci słuzy:-)
 
Stefanna - wcale nie widać, że to 40 tydzień! Tak promiennie wyglądasz - zero zmęczenia na twarzy!!!! :tak:

To ja wrzucam swoje - też już ostatnie - 40 tydzień :laugh2:::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 

Załączniki

  • święta.jpg
    święta.jpg
    48,1 KB · Wyświetleń: 111
reklama
Do góry