reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rosnące brzuszki

Doris slicznie wygladasz brzusio i fryzurka super.:-D

*Doris* Odp: Rosnące brzuszki
Dziewczynki, jeszcze raz dziękuję za miłe słówka.
Mrówa - z tą kokietką to mnie rozbawiłaś :) Kokietka z brzuszkiem - a kto by się skusił...


Doris znam takiego jednego koles mojego szefa jak widzi kobietke w ciazy to glupawki dostaje.Jak juz wygladalam jak foczka to caly czas sie lasil jak kot i smyral mnie po brzuszku:-D:-D:-D
 
reklama
jeju... przejrzalam 30 stron i tak mi sie sentymentalnie i tęskno za brzuszkiem zrobiło:-):-):-) jak miałam to już chciałam,żeby nie mieć, a teraz jak zobaczyłam taką aktrakcyjną ciężaróweczkę z ślicznym brzuszkiem (że o fryzurce nie wspomnę) (Doris o tobie mowa) to bym chętnie jeszcze ponosiła.. teraz nosze - ale na rekach:-)

PM rewelka!! ale jesteś chudzinka:-)
Giza gratuluje wskoczenia w spodnie:-)

ja już niby chodze w normalnych ubrankach sprzed ciąży, ale wygląd mojego brzucha pozostawia wiele do życzenia.. na razie nic z nim nie robię.. zacznę po 6tyg...
 
Oj dziewczyny, normalnie mnie zawstydzacie. Wy też się pochwalcie brzuszkami, póki jeszcze macie! Niekat - miałaś wczoraj zrobić fotki - czekamy!
 
no miałam - ale zrobiłam dziś rano;-)więc to 40t2dc
przeterminowana Kasia z Marcelkiem inside:-pi jego akcesoria do spania:laugh2:
014ni9.jpg

sorka że mi bielizne widać:rofl2:
 
reklama
Do góry