reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rosnące brzuszki

reklama
stefanna ale z ciebie laseczka:-) ślicznie ci z tym brzusiem:-) i szczęście z twarzy promieniuje:-):-):-)

ninja dawno cię nie widziałam:-) brzusio piękny:-) i gdzie ty widzisz tego grubasa, o którym pisałaś na głównym??:-)
 
Dzięki Mamuśki za miłe słowa!:happy:
Ja tam podchodzę bardziej krytycznie do swojego wyglądu i czasami to już nie mogę na siebie patrzeć, ale tak to jest z kobietą w ciąży, hehe:-D

Ninjacorps ślicznie wyglądasz i też nie widzę u Ciebie zbędnych kilogramów...:wink:!
A grubasek to chyba w brzuszku siedzi, hehe:-D:-):-D

Giza teraz to coraz częściej myślę o rozpakowaniu, ale sądzę, że jeszcze nie raz zatęsknię za moim brzusiem (szczególnie jak mi mała będzie dawała popalić, hihi):tak:;-)!
 
reklama
stefanna - prawie wszystkie krytycznie na siebie patrzymy w lustrze w ostatnich dniach ciąży jak wtedy jeszcze byłam 2 tygodnie w szpitalu i ten mój dres już mnie wnerwiał a tam nie ma szansa na zadbanie o siebie i dobry wygląd
 
Do góry