reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rosnące brzuszki

reklama
Czarodziejka
c017.gif

Mrowa-faktycznie gdzie ty te 22 kg chowiesz
a093.gif
 
mrówa jak sie tak wygląda w ciązy jak Ty to nawet 30 kg przyrost nie straszny:tak:absolutnie bym ci nie dała 22 ale widac ze brzuszek masz sporszy i to pewnie on wazy najwiecej:tak:więc z tego znioskuję ze po porodzie będizesz jak Sabincia śmigać szczuplaczkiem jakbyś w ciązy nei chodziła:laugh2:
 
Mrówa- prze kochany brzuszek wiesz jak tak patrze to mam ochote tak podejśc i zaczac go tulic:p Dziwna jestem chyba :p Ale jest taki fajniutki ;]
 
ale jesteście milutkie siedze i sama sie śmieje do kompa:-):-):-):-)
Ninja to u gina musi byc popsuta bo tylko u niego sie waże
Sabincia zapraszam poprzytulaj sie póki jestem jeszcze 2w1;-)
 
a chetnie bym wyprzytulała :D Przynajmniej dla dziecka bezpieczniej niz jak bym takie maleństwo zaczeła tak przytulac :p
 
Niekat, Dusia , Mrowa - sliczne brzusie i zgrabniutkie mamuśki :tak::-)

Sabincia - jak Ty wyglądasz na 4 miesiąc to ja po ciaży chcę wyglądać chociaz na 6:-D
 
reklama
Do góry