reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rosnące brzuszki

no to chyba ostatnia moja sesja brzuszkowa
zdjęcia z dzisiaj :-p i nie wystraszcie sie to ja bez make up-u:eek::-p

1001875jl1.jpg


1001877wj2.jpg


1001878at9.jpg
 
reklama
Mrówa, brzuszek to już Ci chyba nie rośnie. A po Tobie wcale tych kilogramów nie widać.
 
Giza faktycznie brzuszke nei rośnie nadal 103 cm więc chyba dzidzia przybiera
ja tez sie zastanawiam gdzie te 22kg sie schowały;-):-D
zreszta dużo osob mi mówi ze góra to przytyłam 12 kg:-p niewiem moze zuprzejmoci tak mówią;-)
 
Mrówa super!!! I nie z uprzejmości tak mówią tylko mają rację, ja bym Ci nawet 12 nie dała....:tak::tak:
 
mrowa super wyglądasz:-):-):-) ja to cały czas się zastanawiam, że jak ty tak wyglądasz z 22+, to jak ty wyglądałaś przed ciążą:-):-):-) figurkę masz jak z reklamy i tyle:-)
 
reklama
Dziewczyny wszytskie macie przepiękne brzuszki..ale jedno co mnie najbardziej zaskoczylo...TO ZE CZAS TAK SZYBKO ZLECIAL..pamietam jak zakladano wasz wątek...niesamowite..a teraz juz bedziecie sie rozdwajac:tak:
Kochane dziewczyny trzymajcie sie dzielnie...
zycze wam lekkich i szybkich porodów...lecz przede wszystki zdrowych maluszków!!!!!
:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry