reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

Sabincia juz niedługo jak maluszek bedzie w domu to odpoczniesz troche psychicznie no i moze Ci sie uda ze maluszek bedzie ładnie spał czego szczerze Ci zycze.
 
reklama
Wklejam mój brzuchol ,zdjecie sprzed chwili
 

Załączniki

  • ja1.JPG
    ja1.JPG
    31,7 KB · Wyświetleń: 75
  • ja12.JPG
    ja12.JPG
    32,3 KB · Wyświetleń: 66
mamma jeju fantastyczny ten twój brzusio:-D:-D:-D taki zgrabniutki:-D i nic ci nie poszło na boczki - cały jest z przodu.. pewnie gdybyś stanęła tyłem to nie byłoby widac, ze jesteś w ciąży:-):-)
 
mrowa- ślicznie wyglądasz:-):-):-)!!! Brzusio taki kształtny:-) i na moje oko widać, że się opuścił:tak:.
mamma- super brzusio i też widać, że się opuścił. A i masz bardzo fajną fryzurkę:tak::tak:
 
mamma-jaki brzuchaczek
a070.gif
ale tez wlasnie widze ze tylko brzusio masz i tez podoba mi sie bluzeczka
b015.gif
 
reklama
Mamma- ale świetny brzuszek - i taki ogromniasty, super Ci poszło tak do przodu :-D I jak pisała poprzedniczka, z tyłu pewnie nikt by nie zauważył ze w ciąży jesteś :-D:-D:-D
 
Do góry