reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Rosnące brzuszki

To ja też wklejam mój brzuszek. W ubraniu prawie nie widać, że jestem w ciąży.

brzuchprofiled9.jpg


brzuchprzdxa5.jpg


brzuchwubraniupi8.jpg
 
reklama
doris ale jesteś szczuplutka!!!!A brzuszek w ogóle nie wygląda na 25 tc!!!!figurke zachowujesz super - pozazdrościć:tak:;-):-)
 
Niekat - dzięki za miłe słowa, ale już mam 7,5 kg do przodu i to jak widać na załączonym obrazku nie poszlo mi to w brzuch i biust (koniec 24 tyg i tylko 86 cm pod pępkiem, a biust prawie wogóle mi nie urósł). Mięśnie brzucha rzeczywiście ćwiczyłam - a po czym to widać?
 
Doris ale fajnie - taki maly i zgrabny (u mnie to tak wygladal moze w 12 tygodniu):-):-) Pewnie do konca ciazy nie bedzie uciazliwy:-)
 
reklama
Do góry