reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

Ja was proszę nie poruszajcie tematu cycorków:baffled::baffled:Moje waż chyba ze sto kilo i są takie wielkie że aż mnie coś skręca....Jak patrzyłam w sklepie na biustonosze 75D(!!!!) to mi się zdawało że tam głowa wchodzi,a tu masz trzeba teraz taki zakładać....:wściekła/y::wściekła/y:
taaa:dry:no to mamy taki sam rozmiar teraz... tyle że ja cały czas myśle o tym ze po porodzie bedzie jeszcze gorzej bo pokarm....ehhh:dry:
 
reklama
podobno Kaśki są pracowite.... cóż jak trzeba to jestem ale jak juz stanę to nie chce mi sie ruszyć z miejsca:-p;-):tak:a bywa tez tak że z szybkości robienia i myślenia przeoczam istotne szczególy:cool2::sorry2:
 
coraz fajniejsze brzuszki się tu pojawiają :-)
dawno się nie pokazywałam, to się Wam przypomnę. Nikt mi nie chce wierzyć, że zostało mi jeszcze prawie 3,5 miesiąca. Ale w poprzedniej ciąży podejrzewano mnie o bliźniaki a nawet trojaczki, bo też brzuchol był wielki :-) Przy tym bruchu nie widać, ale też mam spory biust.
 

Załączniki

  • IMG_8307_m.JPG
    IMG_8307_m.JPG
    63,8 KB · Wyświetleń: 136
Giza super masz brzusio i tez taki duzy jak ja przynajmneij nei czuję sie samotna;-):-D mnie tez podejżewaja o bliźniaki na nic sie zdają tłumaczenia że ma być jedno:-D
 
podobno Kaśki są pracowite.... cóż jak trzeba to jestem ale jak juz stanę to nie chce mi sie ruszyć z miejsca:-p;-):tak:a bywa tez tak że z szybkości robienia i myślenia przeoczam istotne szczególy:cool2::sorry2:

Potwierdzam to w 100% też tak mam że jak coś robie to aż padne, ale jak nie mam chęci to końmi mnie nikt nie ruszy :-)

Giza - śliczny brzuszek i faktycznie dośc duży .... przynajmniej nie jestem osamotniona ;-)
 
reklama
wiecie co tak apropos cycorów- ja zawsze miałam duże- ale teraz:szok::szok::szok:! Jednak nie to jest problemem. W poprzedniej ciąży to w ogóle nie wiedziłam, że je mam! A teraz od początku ciązy są jakieś wrażliwe, obolałe, w ogóle czuję jakby tonę ważyły i co gorsza swęęęędzą! Macie coś podobnego, może jakieś sposoby na pozbycie się tego swędzenia! Myślałam,ze może skóra sucha,ale nie bo smaruję raz dziennie kremem, a raz oliwką! Nie mam pojęcia co im jest, może po prostu trzeba to przetrwać i tyle?:szok::no:
 
Do góry