reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rosnące brzuszki

AsiaM- zdjęcie z teraz:-D:-D:-D:-D. Ale jeszcze w swoje spodenki się nie mieszczę:zawstydzona/y::zawstydzona/y:. Ale to dopiero 3 tyg po porodzie...mam nadzieję, że jak się zakończy połóg to już zmieszczę się w moje spodenki itp. :-).
 
reklama
Ja wczoraj zmieściłam się w zwykłe spodnie. Co prawda były trochę za luźne przed ciążą a teraz są dopasowane, no i brzuszek wisi nad spodniami, ale i tak się cieszę, że ciążówek mogę się pozbyć :tak:
 
Gizia no to super ja tak predko sie nie w bije w portki z przed ciazy teraz je wciagam do polowy uda:sorry::szok::crazy:

Befatka1982
u mnie z udami nie było tak źle, ale w bioderkach tak się "rozeszłam", że mimo powrotu do swojej wagi ciężko było mi się dopiąć w gatkach... :no2::hmm: Musiałam trochę poczekać, aż się 'skurczę' hehe:-D
 
Giza- no to gratulacje!!:-):-):-):-)
Ja teraz mam problem, bo ciążowe ciuszki na mnie wiszą a moje jeszcze nie dobre:zawstydzona/y:, a szkoda mi przejściówek kupować:eek:. Ale cierpliwie poczekam..:-p Chociaż tęskni mi się za jakimś nowym ciuszkiem (uuu kiedy ja coś sobie kupiłam:sorry: nie pamiętam:no: ), myślałam, że dziś podskoczę do CH ale za zimno:baffled:
 
PM ja też ostatnio mam ochotę na jakieś zakupy, ale powstrzymam się do rozwiązania. Póżniej mam ochotę na jakieś bluzki do karmienia. Jestem ciekawa jak będę wyglądać po porodzie i ile mi tego brzucha zostanie. PM masz racje że szkoda przejściówek kupować, choć ja pewnie będę musiała, bo za duzo przytyłam. Nie wiem czy też tak macie, ale zamiast kupować sobie to wolę kupić coś małej :-D
 
reklama
Monika A - ja np. bluzki do karmienia już mam :-p, bo te koszulki, które nosiłam w ciąży mają właśnie taki fason (z HM)

Ale ostatnio w Carry były fajne koszulki (i poprzeceniane co najważniejsze :-D) to bez przymierzania wzięłam 3 sztuki xs, hahahaahahha
 
Do góry