reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rosnące brzuszki

PrzyszłaMamusiu - zatkało mnie :)
mi zostało jeszcze obwisłe coś a nie mogę tego ściągać pasem :wściekła/y:
a ja wchodzę w spodnie tylko brzuch przeszkadza żeby się zapiąć
 
reklama
Moje pewnie ostatnie zdjęcie z brzuszkiem (z dzisiaj - 40 tydzień):

19033bbfi5.jpg
 
Doris ale z Ciebie super babka:)świetnie wyglądasz a brzuszek masz po prostu supeeeer! ja sobie też dzis cykne fotkę ale wieczorkiem bo dziś teoretycznie osttani dzień ciąży:wściekła/y:szkoda ze tylko teoretycznie:baffled:
 
Dzięki dziewczyny!

Niekat - rób zdjęcia, bo to ostatnie chwile, ja teraz żałuję, że nie robiłam częściej.
Beti - niestety kilogramy poszły głównie w tyłek i nogi:-(, ale mam nadzieję, że zrzucę je szybko - jak PrzyszłaMamusia. Fryzura jest efektem dzisiejszej wizyty u fryzjera - zgadza się: podcięcie i cieniowanie.
 
Doris fajna fryzurka, wogóle dobrze wyglądasz w ciąży, pasuje Ci ten brzuszek.:-)
No i wydaje się być jeszcze całkiem wysoko
 
reklama
Dziewczynki, jeszcze raz dziękuję za miłe słówka.
Mrówa - z tą kokietką to mnie rozbawiłaś :) Kokietka z brzuszkiem - a kto by się skusił...
 
Do góry