reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

Befatka1982 śliczny masz brzuszek i bardzo zgrabnie wyglądasz:tak::tak::tak:!
W ogóle jak tak na Was patrzę, to zastanawiam się gdzie macie te kilogramy, o których piszecie....:confused::confused::confused:

mamma80, weronikaa widzę, że dosyć wysokie kobietki jesteście...:yes: No i skoro córeczki mają już około 4 kg, to nie ma się co dziwić, że Wasze brzusie takie okazałe;-):tak:;-):tak:

MrsF
jak na mój gust albo urodzisz przed terminem, albo Hipcio konkretnie będzie ważył...:wink::wink::wink:! A zrzucaniem się nie przejmuj - latem nie będziesz pamiętać co to są zbędne kilogramy!!!:yes:
 
reklama


Dzieki dziewczyny az sie zarumieniłam normalnie :zawstydzona/y::-)
.Mrsf bio-oil miłam 2 małe buteleczki .Jednej jeszcze pół mi zostało.W sumie najlepiej dziła na mnie COCOA BUTTER i co najwazniejsze dla mnie szybko sie wchłania i nie zostawia tłustej skóry.Uzywałam go od początku ale teraz mi kumpela podrzuciła FISSAN i własnie mi nie podchodzi i wszystko mnie swedzi.Wracam do mojego masła...............;-):-) Krucze i mam pierwsze rozstepy wyskoczyły mi na posladkach po 2 małe rózowe kreski w sumie nie bedzie widac pod gatkami ale jeszce zostało ponad 3 tygodnie wiec wszystkiego mozna sie spodziewac.
A tak sie cieszyłam:wściekła/y::angry::wściekła/y:
 
ale macie sliczne brzusie mi został taki jak w 4 miesiacu ale za to wyszłam ze szpitala o 11 kg mniej;-)
 
Befatka - też miałam Fissan ale tłusty jest jak diabli i godzine trzeba smarować żeby się wchłonął :angry: a i zapach nie zachęca :angry::wściekła/y:


wyszłam ze szpitala o 11 kg mniej;-)

No to ładnie ładnie Mrówcia! Wróciła mi nadzieja że i może ja z 10 zostawie w szpitalu i tylko z pozostałymi 4 będę walczyć.
PrzyszłaMamusia też tyle zostawiła o ile pamiętam :baffled:
 
Weronika moja kumpelka stwierdziła ze Fissan ma zapach kociej kupy :-D:-Dwariatka heheh
Mrówa no to niezły wynik gratuluje

Własnie jak to jest z tymi brzuszkami??
Nosicie specjalne gatki uciskowe zeby brzuszek sie wchłaniał albo pasy uciskowe.???
Zdania sa oczywiscie podzielone jedni mówia kup ciasne gacie poporodowe a inni zeby nie sciskac sie na poczatku bo macica sie bedzie za szybko obkurczy i mozna krwotoku dostac.To jak w koncu:confused::baffled:???????Help??
 
Befatka, u nas położna ze szkoły rodzenia mówiła, żeby pas lub takie wyszczuplające majtki to tylko na specjalne okazje ubierać, nie na codzień, bo tak to się tylko mięśnie rozleniwią. A do utraty brzuszka to jedne dziewczyny muszą dużo ćwiczyć, a innym sam znika bez większych problemów. Ja musiałam ćwiczyć ale się opłaciło.
 
ja tez na pewno będe musiała ćwiczyć :-( i to dużo :-( bo jak zaczynam przybeirać na wadze to zawsze najpierw wyskakuje mi brzuch:-(
 
Giza czy Ty czytasz w moich myślach...? :-D:-):-D Już mnie drugi raz ubiegłaś, hehe:rofl2::rofl2::rofl2:
Befatka1982 ja też słyszałam, że nie powinno się ciągle nosić tych majtek czy pasów poporodowych, bo rozleniwiają mięśni brzucha. Ja po pierwszej ciąży miałam małą oponkę, ale ćwiczenia zrobiły swoje;-)!
Mam nadzieję, że teraz też nie będzie źle i dam radę ćwiczeniami uformować brzuszek:wink: :confused:!?
 
reklama
Gizia,Stefanna dzieki za odpowiedzi.A ja tak nie cierpie brzuszków robic heheh no ale coz moze na siłownie pojde mam fajna koło domu
Kasia u mnie tez wszystko w brzuszek idzie , robi mi sie oponka i wstretne boczki
 
Do góry