reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

Ooo Stefanna Dopiero teraz przyuważyłam że Bafatka też ma porównywalne wymiary, i wszystkie trzy mamy ten sam termin...;-):-):tak::-D
Ciekawe która z nas się pierwsza rozpakuje:confused::confused::confused:
 
reklama
Asze, Kasia, no piekne brzuszki i ja zaraz chyba w kompleksy wpadne bo tez sie polecialam zmierzyc z ciekawosci i jest 118 cm!! :baffled: Juz sie zupelnie czuje jak mama hipopotama.... :dry::-(

Befatka, Stefanna, Kathi, ja jeden dzien za Wami z terminem a centymetrowo i wagowo to chyba z 3 tyg do przodu. Brzuchol znacznie wiekszy a w srodku mieszkaniec juz ponad 3-kg. Chyba na kolacje salatka warzywna bedzie :zawstydzona/y: Czy ktos ma podobne wymiary zeby mnie pocieszyc (171cm wzrostu + brzuch ciezarnego wieloryba?!) :confused:
 
Dziewczyny, brzuszki pierwsza klasa!!:-):-) Ja mam 109 cm (bo aż zmierzyłam z ciekawości:sorry2:), a i tak mi się wielgaśny wydaje:baffled:
Stefanna ojej, przypomniałaś mi o spaniu na brzuchu:-:)-:)-( ja już chcę tak spać!!!!!!! Jak będę mogła się tak położyć, to chyba się rozpłaczę ze szczęścia:yes::yes:
 
dzieki dziewczyny, ten rozmiar też mnie zdziwił bo myślałąm że jest jednak trochę mniej:-D

......ja też uwielbiam spać na brzuchu.....
 
Piszecie o spaniu na brzyszku ja marze choc o tym zeby buty zasznurowac normalnie;-):-D:-D
MrsF nie przejmuj sie kochana najwaniejsze zeby hipcio był/a zdrowy/a za to bedziesz miała wieksza radoche jak juz uda Ci sie wrócic do wagi z przed ciazy.Bedziesz mogła byc z siebie dummmnnnaa :-D
stefanna,kathi,mrsf ciekawe która pierwsza:-) jeszcze kasik25 tez ma termin na 29marca i ninja na 28
 
03032008543.jpg

19022008534.jpg
 
Befatka Suuper!!!Ale masz piłeczkę fajną!:tak:To chyba pierwsze twoje zdjęcia:confused:.A buty zawsze miałam bez konieczności sznurowania a i tak nie było łatwo:baffled:
 
reklama
No dobra mnie nikt nie przebije:-D123cm w pepku a wzrostu mam 174.Nie wiem czy się śmiać czy płakać;-);-)Byle do weekendu.
Swoją drogą Befatka bardzo zgrabnie wyglądasz:tak::tak::tak:
MrsF nie przejmuj się-ja już z domu nie powinnam wychodzić żeby nie straszyć:-D:cool2:
 
Do góry