reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

Befatka - super brzusio:tak::-)
ja uwielbiam spać na brzuchu i marze o tym ale i tak czasem sobei pozwalam na połozenie sie tak na brzeżku brzucha ale wtedy Mały sie bardzo wierci no i nici ze spania wtedy;-)
mój brzuszek ma dziś z rana całe 101 cm co znaczy ze urósł przez 2 tygodnie o 3 cm:-)no ale waga tez poszła w górę niestety w międzyczasie - już nawet ostatnio na nia nie wchodze:baffled:ale to ze brzuch urósł to czuję na całej powierzchni mojej napiętej do granic mozliwości, pieczacej skóry :dry:
 
reklama
Dzieki dziewczyny :-)
Marteczka chyba drugie juz kiedys wklejałam brzuchol jakos w 26 tygodniu
Niekat mnie tez strasznie swedzi i piecze brzuchol chodze i sie po nim czochram smarowanie mało pomaga.Ja kiedys lekko polozyłam sie na brzuszku podpierajac sie rekami trwało to kilka sekund a po chwili poczułam przeszywajacy ból i juz nie próbuje:-(
Mamma nie przejmuj sie teraz.... po porodzie bedziesz sie martwic.Szczerze mówiac zazdroszcze Ci cesarki ja bardzo chciałam:baffled:No i masz super ze to juz za kilka dni bedzie dobrze;-):tak:
 
Befatka super brzuszek i bardzo ładnie wyglądasz:-)
Mamma no rzeczywiście masz niezłe wymiary ( czyżby tez szerokie plecy??:-D), ale zostało Ci tylko parę dni.....
 
Asze nigdy bym Ci nie dała tylu cm! twój brzuszek nie wygląda na zbyt duży. Ale jest większy niż mój- ja mam 104 przy podobnym wzroście.
Befatka bardzo zgrabny brzusio.
Mamma imponujące wymiary! Dobrze, że już w sobotę trochę schudniesz :-)
 
Befatka, suuuper brzusio a mamusia jaka laska! :tak:

Asze, Mamma, Befatka, Weronika, dzieki za pocieszenie, juz mi troche lepiej :-) ale cos czuje ze do szkoly rodzenia i tak w czarnym workowatym topie dzis pojde bo tam tez moj brzuchol najwiekszy i nikt mi nie chce wierzyc ze termin na koniec marca. Hipcio/a ma jeszcze prawie 4 tyg do terminu wiec pewnie do granicy 120cm tez niedlugo dobije... ale bedzie roboty w lecie zeby wszystko do normy wrocilo :dry:
 
mnie tez strasznie swedzi i piecze brzuchol chodze i sie po nim czochram smarowanie mało pomaga.

Befatka, mi nic na swedzenie brzucha nie pomaga oprocz Bio-Oil (mozna kupic w Boots'ie i wyglada tak Bio Oil - stretch marks and uneven skin tone - 200ml from £15.49)

Jest podobno bardzo skuteczny na rozstepy i wszelkiego rodzaju blizny etc. Ja kupilam taka mini buteleczke zeby przetestowac i bardzo mi sie spodobal szczegolnie ze nie tlusty i od razu sie wchlania
 
reklama
Ooo Stefanna Dopiero teraz przyuważyłam że Bafatka też ma porównywalne wymiary, i wszystkie trzy mamy ten sam termin...;-):-):tak::-D
Ciekawe która z nas się pierwsza rozpakuje:confused::confused::confused:

Mi na razie się nie śpieszy, więc bardzo proszę - która Mamuśka na początek...?:confused:
 
Do góry