reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

reklama
Dziewczyny szpitalne trzymajcie się dzielnie!!!!!!!!!!!!!
Bardzo współczuję pobytów w szpitalu i życzę, by ten pobyt był jak najkrótszy.
Współczuję też bóli krzyżowych, tym, które takowy mają.... Ja w czasie I fazy porodu chodziłam po ścianach, przy drugiej nie mogłam, bo mnie położyli :/

Z drugiej strony zazdroszczę, że już tak blisko mety jesteście, ja od przyszłego tygodnia będę działać, bo chcę się w sierpniu wyrobić :)
 
Witam ja po wizycie i uwaga mały ma 3700 rozumiecie to i lekarz powiedział że dlatego te skurcze bo taki duży. Szyjka uparta i nie chce się ruszyć i dlatego mam jeszcze czekać no masakra jakaś ja ledwo mam skórę na brzuchu on rośnie jak na drożdżach. Mój gin nie mógł uwierzyć że tak urósł mierzył kilka razy. Nie chciał powiedzieć od razu ile mu wychodzi aż w końcu powiedział że musi być taki duży bo tak wychodzi. a ja dopiero 36 i 5 dni co będzie za 2 tyg
 
reklama
Ja dzisiaj po wizycie. Niestety nie ma mojego lekarza:( musiałam iść do innego, wiedziałam od razu, ze jest beznadziejny i tak właśnie bylo. Zbadal, powiedzial, ze nie ma sygnałów porodu żadnych, proszę się ubrac i koniec! Nawet usg nie zrobil... I powiedzial żeby gdzies na miescie odpłatnie ktg zrobić.
Dobrze, ze mam super polozna znajoma. Polecila mi dobra polozna srodowiskowa z moich okolic, pogadala i jakos mi lepiej.
Ale generalnie zla jestem i przybita. Chciałabym żeby cos się ruszylo a tu nic, zero!! Chodzę nabuzowana i czuje ze mam ochotę kogoś udusić. Jeszcze spięcia z M. co chwila!!
 
Do góry