reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

dziewczyny każdy ma inne skurcze ja np mam takie że czuje że brzuch się spina tak mocno wysoko na ktg pokazuje 100% ale nie koniecznie to boli i tak miałam z córką leżałam i nawet takich skurczy nie miałam a rozwarcie nagle miałam. Ja siedzę jak na szpilkach czekam na wizytę i mam nadzieje że dowiem się w końcu kiedy rozwiązanie bo mam dość. Dziewczyna od ktg mówiła mi w piątek że jest niżej niż w poniedziałek więc jest nadzieja. Ja mam mieć cc ale nie mam terminu jeszcze
 
reklama
Ja nie miałam ktg więc nie wiem jak to u mnie wygląda. Ja mam takie dziwne skurcze które niby nie bolą tylko są poproszę dziwne. Najbardziej to boli mnie podbrzusze i jak brzuch się okropnie napina. Nie wiem czy mam jechać jutro do szpitala i sprawdzić to czy minie.. Czy to może znak, ze za parę dni Kubuś wyjdzie.. Nie wiem :(

[emoji173]
 
Hm.. Zobaczymy. Narazie byłam pod prysznicem i pomogło i chyba położę się spać. Mam nadzieję, że mały wie, ze lepiej nie wychodzić jak mama jest sama [emoji1] mamakulka jak się czujesz?

[emoji173]
 
O dziewczyny ale przeboje sierpniowka mamakulka trzymam kciuki zeby sie wszystko szybko wyjasnilo czy to juz czy tylko cwiczenia przed wielkom wyjsciem ja narazie mam takie delikatne spinanie sie brzucha ale boje sie bo przy poprzednich porodach mialam bóle krzyzowe i moge przegapic skurcze :-\ chociaz narazie krzyz mnie mie boli jeszcze raz powodzenia dziewczyny i czekamy na wiesci
 
Mysle ze to tez nerwy. Ja tak mialam w tamtym tygodniu jak bylam sama i jedynie to modlilam sie zeby nic sie nie zaczelo bo nie mialam do kogo dziecka dac. Skurcze non stop , niedobrze , ubikacja co chwile. Mnie takie chytalu ze podbrzusze bolalo bardzo. Ale na drugi dzien jak juz moj wrocil, wzielam prysznic to sie uspokoilo. Trzymam kciuki.. teraz nigdy nic nie wiadomo. Kazdy teraz czeka i mysli a moze to dzis..

wysłane z Tapatalka
 
U mnie okej , ktg nie wykazało jakiś większych skurczy , mały wciąż się rusza jak wariat. Położna juz gadała do brzucha nawet " Ignacy uspokoić się prosze" :) leżę.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamakulka to zostaniesz do porodu? Ja mam skurcze co 7min z bólami krzyżowymi, boli strasznie a na ktg nic sie nie pisze, rozwarcie sie nie zwiększa.. Na głowę można dostać;-(
 
reklama
Do góry